Jump to content
bt.ionut

Staff pentru un forum de warez.

Recommended Posts

Tu ce sugi ?

Nimic, vrei bani ? Dute la munca.

Dupa ce se va promova forumul, il veti putea monetiza, fiecare user din staff.

Eu nu sug nimic,poate tu.Si ai grija cum vorbesti.Adica vrei ca lumea sa iti faca munca pe degeaba,te crezi un ONG cumva?Cauta pe forumuri de CS,poate gasesti vreun fraier pe acolo.Aici nu cred sa ai multe sanse.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu sug nimic,poate tu.Si ai grija cum vorbesti.Adica vrei ca lumea sa iti faca munca pe degeaba,te crezi un ONG cumva?Cauta pe forumuri de CS,poate gasesti vreun fraier pe acolo.Aici nu cred sa ai multe sanse.

Cine a zis ca pe degeaba ? Tu esti prost ? E forum de warez, poti face bani din orice acolo. Doamne ce useri noi au venit, face-ti de rusine intreaga comunitate.

Link to comment
Share on other sites

Tu ce sugi ?

Nimic, vrei bani ? Dute la munca.

Dupa ce se va promova forumul, il veti putea monetiza, fiecare user din staff.

Cine a zis ca pe degeaba ? Tu esti prost ? E forum de warez, poti face bani din orice acolo. Doamne ce useri noi au venit, face-ti de rusine intreaga comunitate.

Nu toti sau nascut invatati ca tine.Si nu,nu sunt prost.Deci tu vrei sa urcam material pentru care nu avem drepturi de autor,si poate daca intr-o zi va avea ceva trafic atunci vom scoate ceva bani.Daca nu va avea succes,cu timpul meu pierdut ce se intampla? Timpul inseamna bani.

Link to comment
Share on other sites

Nu toti sau nascut invatati ca tine.Si nu,nu sunt prost.Deci tu vrei sa urcam material pentru care nu avem drepturi de autor,si poate daca intr-o zi va avea ceva trafic atunci vom scoate ceva bani.Daca nu va avea succes,cu timpul meu pierdut ce se intampla? Timpul inseamna bani.

Frate ce timp pierdut ?

5 Minute pe zi mori ? Nu`ti cere nimeni sa postezi 10k de materiale, si 5-10 topicuri pe zi sunt de'ajuns, si astea copy/paste de pe warez-bb :).

La 5 topicuri pe zi, vine asa: 5 * 30(zile) = 150 post-uri pe luna de la un membru, dar 10 membri ? Dar 20 ? Care posteaza in acelasi timp, nu te teme warez-ul merge struna, se promoveaza usor.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...