Jump to content
olimpiulucian

Abonament Voyo o luna de zile GRATIS.

Recommended Posts

// Mda imi da eroare la toate video-urile . Acest video nu este disponibil. :)

De ce plm sa plateasca cineva cand nici macar nu le functioneaza pisatu lor infect?

Merci de voulcher.

Daca esti in afara nu merge.Daca esti in Romania,trimitele email si spunele problema.Nu te revolta asa,la noi merge.

Muie VOYO si ratatilor care ii suporta !

De ce ma? Nici eu nu am platit niciodata dar pentru ca nu am suficienti bani.De abia ma descurc cu putinii care ii am.Cum ar fi daca ai face tu un film si nimeni nu l-ar cumpara pentru ca toti il descarca gratis de pe net? Cum te-ai simti?

Link to comment
Share on other sites

@bt.ionut , cocalar fan VPLAY ?

Productia de filme si seriale costa bani.Actorul trebuie platit, scenaristul la fel, studioul trebuie platit, regizorul nu lucreaza moca, iar geekurile care transform? fondul verde în efecte speciale lucreaza si ei pe bani. Daca nu s-ar castiga bani din productia de filme si seriale, nu s-ar mai produce filme si seriale. Simplu.

Filmele si serialele se produc pentru ca exista un numar suficient de mare de spectatori care platesc ca sa le vada (care, conform mentalitatii luptatorilor pentru dreptul de a vedea seriale gratis, sunt niste fraieri).

Nimeni nu e dispus s? lucreze fara remuneratie, dar toata lumea se asteapta sa primeasca totul gratis…

Edited by cmihail
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...