Jump to content
albertynos

Se ocupa careva de E-whoring?

Recommended Posts

Penibil? Frate eu nu stiam nimic despre e-whoring pana acum. Azi m-am documentat si in 10 minute aveam 20$ in cont. Nu cred ca e atat de penibil nu te dezbraci, futi degete in cur personal. Pui o entitate web sa faca asta asa ca mai taceti in plm din gura cu chestile astea. E o metoda de facut money?? E.

Edited by P1CkL0Ck
Link to comment
Share on other sites

Alo baietii...am deschis topicul asta ca sa vad cine se mai ocupa de e-whoring pe acest forum, poate schimbam opinii/site-uri si etc...nu sa faceti off-topic in el chiar daca ne aflam in categoria cu pricina...

Unora li se pare penibil, altora nu....nu mai conteaza, fiecare cu ce-l doare....

Link to comment
Share on other sites

si siteuri romanesti de video chat sau ceva... nu sunt?

apropo, undeva scria ca e mai bine sa faci un email gen "sexylady69@hotmail.com"... ar prinde mai bine? nu pare chiar asa credibil. mai bine ar veni un nume de persoana si un an de nastere

Edited by kav_detox
Link to comment
Share on other sites

@Eddie91

Vorbesc urat pentru ca asa meritati astia care sunteti mari zmei pe forum.

Macar eu nu fur ca tine cu keyloggere sau ce naiba faci u asa ca taci dracu si nu ma lua u pe mine cu replici din filme si cu limba romana.

Link to comment
Share on other sites

@Eddie91

Vorbesc urat pentru ca asa meritati astia care sunteti mari zmei pe forum.

Macar eu nu fur ca tine cu keyloggere sau ce naiba faci u asa ca taci dracu si nu ma lua u pe mine cu replici din filme si cu limba romana.

Acum sincer, pentru ca ai facut 300$ si ai multa activitatea in "topicul tau de lauda", este nevoie sa devii arogant si increzut in toate topicurile?

Link to comment
Share on other sites

/

Intr un final am reusit si eu ! super baiat albert nu ca alti mucosi care sufera de ei recte @010

FlashPlayer Auto Closed !?

FIX: open Mozilla Firefox > open chatroulette.com > right click on ur cam > settings > uncheck "Enable Hardware Acceleration"

Link to comment
Share on other sites

Alo baietii...am deschis topicul asta ca sa vad cine se mai ocupa de e-whoring pe acest forum, poate schimbam opinii/site-uri si etc

Poate faceti si schimb de vibratoare ....Poate faceti o echipa si va futeti reciproc umeri craci , sa vezi atunci bani ce ies .Nu fiti fraieri ,uniti-va ,impreunati-va.

Edited by daatdraqq
Link to comment
Share on other sites

Dabea acum am observat ca iar s-au deschis discutii pe topicu' asta.

Si mie imi merge destul de bine, nu la fel ca lui albertynos, dar oricum frumos.

Trebuie sa incep sa-mi gasesc noi surse de unde sa iau amatori de asa ceva..

@Albertynos, daca ai vcw de vanzare fa-mi o oferta prin PM, vreau sa vad ce ai de oferit...

Link to comment
Share on other sites

Eu nu inteleg cum cineva se poate lauda ca face bani din e-whoring.E un cacat simplu de care oricine este "capabil" si anume sa pacaleasca niste pedofili pentru cativa $, iar cei mai multi care practica asta sunt copii de pana-n 17 ani care cred ca daca fac bani, asta e cel mai bun lucru pe care il pot face putand sa-si cumpere iPhone si alte cacaturi.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca o sa-i banez pe toti cei care au gasit de cuviinta sa posteze in rapanul asta de topic.

Luati-va o slujba si nu va mai labariti la web, probabil multi nu stiti dar cea ce faceti este ilegal.

Nu iti gasesti de lucru, daca iti gasesti, bani putini.

Cand te bagi intr-un lucru, te bagi pe riscul tau.

Link to comment
Share on other sites

@Eddie91

Vorbesc urat pentru ca asa meritati astia care sunteti mari zmei pe forum.

Macar eu nu fur ca tine cu keyloggere sau ce naiba faci u asa ca taci dracu si nu ma lua u pe mine cu replici din filme si cu limba romana.

De unde sti ce fac eu ma pusti cordit,unde ai vazut tu pe forum ca fur ceva,retardule ?! Mi-as dori sa te prinda ma-ta in timp ce faci stream sau cand faci lucru manual cu mana dreapta dupa video-urile care le vinzi pe post de trofeu parci mic cu tupeu infect.

EDIT: Din cate observ ce faci tu e fals,uz de fals si furt de identitate copile,afla ca daca vreo victima de-a ta face disputa la Paypal sau pentru vreo suma mai mare apeleaza chiar la politie,sigur va da de urma ta ca habar nu ai cum sa te ascunzi la ce gandire si comportament de cocalar dovedesti si atunci o sa te pisi noaptea in pat,sau mai rau chiar daca vei dormi la scoala de corectie chiar si cu fundul la perete sa ai grija sa nu tii gura deschisa;am auzit ca e grav :))

Edited by Eddie91
Link to comment
Share on other sites

@Eddie91

Ai dreptate! Si cred ca o sa faca disputa si va spune:

Am pierdut 5000$ din cauza prostiei mele si i-am dat unui om pe care il cunosc de 30 de secunde ... creadeam ca ma iubeste!

Hai ma sa fim seriosi... si politia ce treaba are???? E legal 100% si nu trebuie neaparat sa fie pe forum vrun topic cu tine ca ai furat sa nu. Nimeni nu stie .. asta e ideea :) Doar u sti.

Link to comment
Share on other sites

SECTION 1. Section 528.5 is added to the Penal Code, to read:

528.5. (a) Notwithstanding any other provision of law, any person

who knowingly and without consent credibly impersonates another

actual person through or on an Internet Web site or by other

electronic means for purposes of harming, intimidating, threatening,

or defrauding another person is guilty of a public offense punishable

pursuant to subdivision (d).

(B) For purposes of this section, an impersonation is credible if

another person would reasonably believe, or did reasonably believe,

that the defendant was or is the person who was impersonated.

Si la noi sta la fel treaba. Deci, atat timp cat tu iti racolezi pedofilii din USA si faci treaba asta din Romania, esti pasibil de o amenda si de la 1 pana la 4 ani de inchisoare, in functie de cum pledezi si daca ai facut chestia asta in mod repetat.

Este totusi o posibilitate ca victima ta sa nu se deranjeze pentru 20-30 de dolari, dar ai totusi un risc.

Cat despre copiii cu impresii de pe forum, eu ii ignor si nu ma deranjez prea mult sa ma iau la intrecere in injuraturi si misto-uri cu ei. Pentru toti ceilalti tot respectul. Dupa cate vad albert nu e deranjat sa-i ajute pe altii raspunzand la intrebari, asa ca respectati topicul omului.

Link to comment
Share on other sites

@Eddie91

Ai dreptate! Si cred ca o sa faca disputa si va spune:

Am pierdut 5000$ din cauza prostiei mele si i-am dat unui om pe care il cunosc de 30 de secunde ... creadeam ca ma iubeste!

Hai ma sa fim seriosi... si politia ce treaba are???? E legal 100% si nu trebuie neaparat sa fie pe forum vrun topic cu tine ca ai furat sa nu. Nimeni nu stie .. asta e ideea :) Doar u sti.

Nimeni nu stie? pai deaia toti te injura pustiule ca nu stii sa taci din gura aia proasta. Faci bani? taci in plm din gura si vezi de treaba ta. Ne doare in pula cum faci tu bani.

Si e ilegal ce faci tu dar esti prea prost sa iti dai seama.

Link to comment
Share on other sites

@Eddie91

Ai dreptate! Si cred ca o sa faca disputa si va spune:

Am pierdut 5000$ din cauza prostiei mele si i-am dat unui om pe care il cunosc de 30 de secunde ... creadeam ca ma iubeste!

Hai ma sa fim seriosi... si politia ce treaba are???? E legal 100% si nu trebuie neaparat sa fie pe forum vrun topic cu tine ca ai furat sa nu. Nimeni nu stie .. asta e ideea :) Doar u sti.

Deja au bagat panica in tine,eu zic sa incetezi cu lucrurile astea laba si prostitutie pe net.In viitor ai sa devii pedofil.

Edited by GorbanescuAndrei
Link to comment
Share on other sites

@GorbanescuAndrei - Incerc sa ii deschid mintea unui copil care a pus mana pe cateva sute de dolari si se crede bun,e pacat sa se duca la scoala de corectie,poate se indreapta si mai ales face comentarii total aiurea si nesimtite si retardate,ii spune unui membru in varsta de 30 de ani dupa forum " eu nu ii cer mamei bani pentru la scoala ca tine " ... cand omul ala e la casa lui cu familie si copii,asta ma deranjeaza,lipsa lui de bun simt si am incercat sa ii zic intr-un mod sau altul ca nu e bine ce face el..

Si da,afla ca e ilegal ce faci,pune-te tu cu mintea bolnava a labarilor din www si o sa mai vedem daca vei avea parte de dispute/reclamatii,dupa parerea ta ce om normal la minte ar da 30-50-100 sau cat cacat va da aia voua ... cand pe orice raza de 100 km gasesti cel putin o curva care iti poate satisface necesitatile fizice.Aia sunt oameni inchisi la minte,pudici,stramtorati,cu minti bolnave care vor sa faca femeia cu care vorbeste mai tot ce vrea.Facem psihanaliza pe e-whoring acum,ce dracu ma pun ... I`m out !

P.S. : Nu mai ma acuza fara dovezi ca fur ca fac ca dreg ca te bag in pizda ma-tii de urgenta ! Ia vezi! ! Copil retard cu nick binar:))

LE: TheTime - O sa il ai pe constiinta :))))

Edited by Eddie91
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...