Jump to content
GarryOne

Domenii GRATUIT .com .net .org ...

Recommended Posts

Merge cu card activat si gol de Payoneer?

Nu cred. Daca la inceput ziceau unii ca merge cu cc-uri de pe net, acum, se pare care a devenit sistemul mai riguros, nu merge nici cu cardul tau real, cateodata. Trebuie sa pari foarte real, altfel te baneaza.

Edited by GarryOne
Link to comment
Share on other sites

Bai, super tare miscarea asta. Chiar cautam un domeniu .org pentru organizatia proprie. Cum sunt in criza, m-a salvat maxim. Mersi mult inca odata.

METODA MERGE. Am dat date reale, de pe cardul cu 50 bani pe el, si.....nici o jena, nici o problema.

Copii...stati si cautati carduri pe net.

Link to comment
Share on other sites

Salut la Ns-uri vreau sa imi pun ns1.hostgate.ro si ns2.hostgate.ro si nu ma lasa uite ce imi apare http://i.imgur.com/1hIw8Oq.png

Trebuie puse altcumva ns-urile sau trebuie sa schimb ceva si la dns advance? http://i.imgur.com/GV3vK0x.png

Daca nu va merge sa schimbati ns-urile. Stergeti pe rand, fiecare ns existent. Delete > Submit, Delete > Submit, Delete > Submit. Dupa care bagati primul ns al vostru > Submit, bagati al doilea ns > Submit.

Link to comment
Share on other sites

voi il laudati pe garry ca nustiu ce si plm ca merge metoda , dar defapt nici nu e a lui.

copy / paste ..

Ba, esti prost? Am zis ca e metoda mea? Uite in primul post, am indicat sursa. Cu toate ca tutorialul e adaptat de mine.

Edited by GarryOne
Link to comment
Share on other sites

Da..se pare ca nu merge..a doua zi cand am intrat mi-au inchis contul..oare de la ce sa fie acuma nelamurirea mea..de la Cardul virtual sau ma gandesc ca e restrictionat dupa ip de romania

Daca tu crezi ca astea 12 pagini au fost discutate in zadar si nu trebuie sa le citesti, atunci chinui-te in continuare.

Link to comment
Share on other sites

prostie. a 2-a zi m-am trezit cu contul banat si am verificat cu cardul meu .. :)

Prostie? Peste 10 membri au confirmat in acest topic ca metoda functioneaza brici. La inceput, mi se pare mie, ca erau mai indulgenti, acum, spre sfarsit, devenind mai rigurosi, probabil, din cauza numarului mari de cereri.

Tu, probabil nu ai urmarit tutorialul cu atentie. Ce folos ca bagi cardul tau real, din Romania, dar bagi nume, adresa din canada, sau mai stiu eu ce tara, ceea ce e putin credibil.

Link to comment
Share on other sites

Mi-au activat domeniul dupa aproximativ 2 ore. Totul merge ok, iar la inregistrare nu am avut nici un fel de problema. Am folosit IP-ul real, un CC de la o gagica, deci real, numele, orasul si tara reale.

Pentru cei ce nu vor sa foloseasca un CC personal: http://www.mywirecard.com/en/mastercard.html trebuie VPS, RDP, socks de USA (sau alta tara, dar nu Romania). Pentru a functiona si inregistrarea domeniului fara probleme folositi acelasi IP, nume, tel, zip, etc.

Edited by JohnnyActiune
Link to comment
Share on other sites

Waiting for your current domain provider to complete the transfer

Congratulations! You have finished all required tasks to complete your domain transfer. Your transfer will be complete between July 4 - July 6. We will send you an email when you can start managing pan.com through Homestead.

Remember, you can continue to build and edit your website while we complete the transfer.

Sa vedem...poate merge...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...