Jump to content
GarryOne

Domenii GRATUIT .com .net .org ...

Recommended Posts

Pentru cei care nu au card. Aceasta modalitate a fost intr-un tutorial anterior.

1. Intrati aici: https://www.qiwi.ru/payment/main.action
2. Incercati sa folositi un Translator! (Google Chrome) RU - EN
3. Dai pe QIWI VISA CARD , apoi mai jos si click pe "Apply for QVC"
4. Click pe "New User Registration"
5. Ok aici o sa va ceara nr. de Telefon pt. verificare SMS.
6. Intrati aici http://pinger.com/tfw/ , faceti cont si luati NR de tel de-acolo. (Postal Code US: 90002)
7. Ok,puneti nr. de tel de pe Pinger si click pe "Register"
8. Scrieti-va ce parola vreti
9. Acum o sa va ceara codu ca sa va activati contu. Mergeti la Pinger.com/tfw/ si va apare acolo un NR. DE TEL cu codu. Copiati codu si puneti-l.
10. Dati din nou click pe QIWI VISA CARD - CLICK Apply for QVC - APPLY FOR QVC.
11. Acum ai primit CARDU !
12. O sa primesti un SMS pe Pinger.com cu detalii de la card (numaru de card) acesta este in format @1@3@4@5@4.

edit// Scuzati, nu am vazut ca a mai fost postat odata.

Edited by kznamst
Link to comment
Share on other sites

Nu-mi da-ti PM-uri de-am pulea ca nu va raspund,am zis ca ajut in limita bunului simt,nu e vina mea ca sunteti grabiti,neatenti sau noobi,oricine cu cunostinte medii si iq normal poate face asta,imi pare rau inseamna ca nu e locul vostru aici.

Link to comment
Share on other sites

conteaza de datele de la Billing information mi-a dat si mi-e o eroare cu rosu si am incercat altele si a mers dar m-a bagat in pending 24 de ore cred ca conteaza si soxu sau VPN-ul, eu am dat search pe pastebin Credit Card si o sa va dea acolo

Edited by timy123
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nici la mine, si la fel am incercat multe.

Proxy, vpn, degeaba.

Daca vreunul din voi vrea sa ia un domeniu .com si pentru mine il rog sa`mi dea pm.

+1 rep

Si pentru mine daca reuseste cineva sa-mi trimita un PM, nume domeniu hellszone.com

Link to comment
Share on other sites

Merge da e prea multa bataie de cap cu proxy/vpn/vps etc; Mersi oricum de website-u respectiv, o sa rog un prieten din state sa ma ajute , cheers :)

Daca mai necesita si metoda asta multa bataie de cap, atunci eu ma las de meserie. Nu te-a obligat nimeni sa folosesti vpn, vps, proxy, fake names..., folosesti datele reale, in afara de strada, nume...

Eu inregistrez un domeniu de asta in 2-3 minute.

V-as inregistra eu domeniile, dar nu am atata timp, si nu e atat de complicat. Daca va e lene sa dati 2 click-uri, atunci nu meritati domeniu gratuit.

Edited by GarryOne
Link to comment
Share on other sites

Dupa ce l-am ajutat pe sandabot, inregistrandu-i un domeniu gratis (vezi topicul: https://rstforums.com/forum/68045-imprumut-8-a.rst) , am primit cred ca vreo 15 PM-uri in aceeasi zi, de la membrii de pe forum, sa le inregistrez si lor un domeniu. Asa ca m-am decis sa impart metoda cu voi, se gaseste si pe forum-ul meu, postata de un user de pe forum.. Eu am folosit-o deja pentru 3 domenii si a mers brici. Domeniul este pentru 1 an.

Tutorial

Intram aici: Get Online - America Get Your Business Online

1. Create your website -> Click

2. Sign in with Google -> Cu Gmail-u.

3. Dupa ce v-ati logat dati Continue.

4. OK , veti fi redirectionati la Intituit Website

5. Alegem: Choose a Domain (Yourname.com) for your website

6. Tastati ce nume vreti la site + domeniu.

7. Dupa ce ati terminat dati Get Domain (0.0$ deci ne trebe card)

8. Bagati datele cardului vostru sau daca vreti, faceti rost de un CC valid de pe net, dar ar fi de dorit ca sa corespunda cu tara pe care ati bagat-o profil, ca altfel va poate bana.

9. Congratulations your order is Complete. Gata ati facut domeniu.

10. Trebuie sa mutati NS-urile. Confirmarea contului se face in maxim 30m-1h.

11. Dupa ce v-a venit confirmarea si domeniu functioneaza dati la Edit DNS si configurati voi cum vreti mutati ns-urile astea la host-u vostru!

Puteti sa folositi datele voastre reale, inclusiv Credit Card-ul, chiar e recomandat, cu exceptia numelui si a adresei, restul nu are nicio treaba, nu are de ce sa vie frica. Puteti folosi acelasi Credit Card, pentru mai multe domenii, la mine a mers.

De unde pot face rost de Credit Card-uri?

1.//removed

3.

Sper ca v-am ajutat , metoda merge 100% , am testat , este legala! Domeniul va functiona si nu va fi suspendat.

Tutorial realizat de mine in totalitate!Daca doriti copierea acestuia postati si sursa.T-T! :)

Video tutorial:

PS: Puteti citi intreg topic-ul din sursa, in care sunt abordate mai multe probleme.

Sursa: Thieves Team Programing&Security Board ? View topic - [METODA] Domenii gratis .com,.net,.biz,.info

Mersi mult:)

Edited by M2G
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...