Jump to content
7jok3er5646

******* T.I.N.K.O.D.E(Cum cauta faima) Hackerville part 1

Recommended Posts

Vorbesti de un nume greu de pronuntat, undes dovezile complecte? si in afara de asta cred ca incerci ceva, dar ai dat gres, scoate fum din sandale ca pierzi serialul, tk a demonstrat lucrurii la care nici nu visezi macar...

Pe bune? O fi vreun pui de Mitnick.

Link to comment
Share on other sites

Intrebarea mea, este asa, dece purtati atata (ura, invidie) unei persoane care nu va injurat, si nu va arucat vorbe urate, eu personal am vorbit de cateva ori cu el, nu ma jignit niciodata, si pe deasupra stie sa respecte pe cine merita, benny, dece nu-l suporti?

Link to comment
Share on other sites

Intrebarea mea, este asa, dece purtati atata (ura, invidie) unei persoane care nu va injurat, si nu va arucat vorbe urate, eu personal am vorbit de cateva ori cu el, nu ma jignit niciodata, si pe deasupra stie sa respecte pe cine merita, benny, dece nu-l suporti?

Da tu de ce il pupi in cur? Cateva intrebari la care nu vei avea niciodata un raspuns.

Link to comment
Share on other sites

@311733

Nu am vrut sa ma bag in discutia asta ,pentru ca mi se pare o pierdere de timp ,dar nu m-am mai putut abtine

Acuma te iei de astia ca il pupa in cur dar acum 4-5 luni nu tu erai ala care zbierai pe chat dupa TK : invata-ma maestre si respect TK si alte prostii?

Nu ii iau apararea lui tk,dar ma dispera oamenii ca tine care se schimba ca asa e la moda

A fost la moda sa il idolatrizezi pe TK , hop si tu,acum e la moda sa il barfesti, iarasi HOP si tu :)

Link to comment
Share on other sites

Lasa-l seby, a uitat de unde a plecat, copil->user->hack !

Deci nu ca al pup eu, problema este ca saritii la gatul lui dupa ajutoare, si dupa aia ii dati aici si acolo, e logic? undei respectul?

personal 311733 mult noroc si tie, Depasasetel poti?

Link to comment
Share on other sites

@311733

Nu am vrut sa ma bag in discutia asta ,pentru ca mi se pare o pierdere de timp ,dar nu m-am mai putut abtine

Acuma te iei de astia ca il pupa in cur dar acum 4-5 luni nu tu erai ala care zbierai pe chat dupa TK : invata-ma maestre si respect TK si alte prostii?

Nu ii iau apararea lui tk,dar ma dispera oamenii ca tine care se schimba ca asa e la moda

A fost la moda sa il idolatrizezi pe TK , hop si tu,acum e la moda sa il barfesti, iarasi HOP si tu :)

Omul din betia lui se mai desteapta, dar prostul din prostia lui niciodata.

Link to comment
Share on other sites

Tu te-ai g?sit de vorbe?ti m? de ?uchi-?uchi, c? tot e?ti floci la gur? de la ps-axl?! Tu ?i forma?ia ta de pitici de gr?din? de pe puli-ard.

Te-ai trezit ba? cine pula mea a spus ceva de ps-axl si formatia lui de smecheri cu 2 pule?

Sau esti frustrat ca s-au legat de tine si te descarcii pe cine pula mea prinzii.

Link to comment
Share on other sites

Te-ai trezit ba? cine pula mea a spus ceva de ps-axl si formatia lui de smecheri cu 2 pule?

Sau esti frustrat ca s-au legat de tine si te descarcii pe cine pula mea prinzii.

Nu s-a legat nimeni de mine, pur ?i simplu îl arat cu degetul pe cel care face asta f?r? s? se uite în ograd?. ?i tu Brutus, alt pitic de gr?din?? Mar? c? respiri RSTO2 degeaba!

Link to comment
Share on other sites

wildchild te-ai bagat si tu in seama? Si il bagi si pe ps-axl spre informatia ta nu mai sunt in hackyard de ceva timp pot spune foarte mult dar asta nu inseamna ca nu ii respect.

@seby atunci eram cu neo.hapsis pe chat si nu stiam daca e el mi-am dat seama ca e el dupa c l-am injurat de gagicasa si io sarit tandara

@io.kent ne stim nu am nimic cu tine dar ii ti prea mult partea

In pula mea ce tot il idolatrizati atat pe tinkfoci sunt oameni mult mai buni ca el. Hai sa il lom exemplu pe Marian, Marian este mult mai bun ca el. Tinkfloci da sfaturi de securizare chiar daca nu are treaba cu asta, el stie sa sparga nu sa repare. Tex al nostru poate da sfat-uri despre asa ceva el poate fi numit master in asa ceva. Tex nu a facut nimic gresit si are interdictii si este suspendat de la folosirea tehnologiei are voie sa foloseasca doar prin intermediar. Tex care a fost si va fi ceva si stie ceva chiar mai multi ca toti care am scris in acest topic la un loc. Tex este suspendat pentru prostia altora, tinkfloci care o facut atatea are voie la reclama la tv sa foloseasca internetul si toate pulile. Ganditi-va fratilor si voi in pula mea ca deja ma futeti la icree.

@wildchild dute si masturbeaza-te cu plicu de suc ca si tu consumi RSTO2 degeaba.

Edited by Cifre
Link to comment
Share on other sites

311733 pretene, nu-i tin eu aparare, doar cu dreptatea... Problema se pune asa, daca nu era bun, la ora actuala nu era in libertate si cu un job bine platit, si pe deasupra am observat ca nu a ajutat multi useri, dar nu era obligat, ajuta pe cine vroia si vedea ca merita, la randul tau faci la fel, sau oricare alt user, admin, sau bautor de kakao... cred ca merita apreciata munca lui, si cand lau legat totii erau cu parere de rau..

Personal chiar al felicit pe tk, si multi altii de aici, am invatat multe, si cred ca multii au avut de invatat de aici.. Pot sa zic, [ iubesc RsT-ul ) dar nu si useri;)

Link to comment
Share on other sites

311733 pretene, nu-i tin eu aparare, doar cu dreptatea... Problema se pune asa, daca nu era bun, la ora actuala nu era in libertate si cu un job bine platit, si pe deasupra am observat ca nu a ajutat multi useri, dar nu era obligat, ajuta pe cine vroia si vedea ca merita, la randul tau faci la fel, sau oricare alt user, admin, sau bautor de kakao... cred ca merita apreciata munca lui, si cand lau legat totii erau cu parere de rau..

Personal chiar al felicit pe tk, si multi altii de aici, am invatat multe, si cred ca multii au avut de invatat de aici.. Pot sa zic, [ iubesc RsT-ul ) dar nu si useri;)

rst nu e rst fara utilizatorii ei.

Link to comment
Share on other sites

M-am saturat de subiectul asta si de Hackyard.

Nu va inteleg, iubiti hackyard-ul si nu va convine RST-ul, stati acolo si gata, nu tre sa stea lumea sa va pupe in cur ca vai plecati voi sau nu va place.

Sper ca nytro sa stearga forumul si domeniul si sa isi bage pula in el de RST pentru ca nu se mai merita de nici un fel, acestea fiind spuse...closed.

PS: Ban wtf123

Link to comment
Share on other sites

M? pulifrici, n-am treab? cu nimeni din hackyard, pe majoritatea îi cunosc ?i m? în?eleg cu ei foarte bine. Îmi place în schimb s? arunc mingea acolo în curte pentru c? se g?sesc mereu frustra?i ca tine s? intre în joc s? ne juc?m de-a prinselea. O scânteie ?i te fac s? joci dup? cum î?i cânt. Savy?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...