Jump to content
io.kent

Respectele mele membrilor, rstforums....

Recommended Posts

Daca tot a venit momentul... as dori prin acest topic sa adaug cateva "comentarii" celor care il criticau pe io.kent dupa felul cum scrie.

io.kent a plecat din tara din 98 (an in care eu ma jucam cu puta in nisip). Din 98 pana in 2013 el nu a mai facut un pas in Romania, a ramas in tara in care se afla el acum.

El a incercat sa scrie cat de corect gramatical (si il admir pentru asta, si eu scriu gresit si am putini ani afara), dar nu cred ca gramatica lui ar fi un motiv sa ne radem de el.

Omu asta (cu 35 de ani) ajuta oameni indiferent de cauza, si daca i dai o palma el tot te ajuta.

Cam atat am avut de spus, restul sa ramana in pace.

Off topic: faptul ca a plecat din tara, de foarte mult timp, nu il scuza sa scrie CORECT in limba romana. Ca idee, personal, cunosc multi "plecati" ce scriu mai bine decat cei de acasa.

On topic: varsta nu este decat o scuza. Plecarea ta nu face tocmai bine dar, probabil, cei mai multi vor putea spune, ca si mine, "Ti-am urmarit topicurile, am invatat cate ceva, iti multumesc". Succes in tot ceea ce vei intreprinde.

Link to comment
Share on other sites

Sa fiu sincer:

De ce trebuie sa pleci neaparat daca ai 35 de ani? Chiar nu poti sa ramai?

Daca esti cine cred eu ca esti atunci sa stii ca personal imi lipsesc sfaturile tale care le dadeai intregii comunitati, prank-urile facute de tine, experimentele tale sociale, si mai ales articolele din care aveam multe de invatat.

Chiar daca nu am avut nici-o tangenta cu tine eu totusi imi doresc sa ramai, chit ca intri odata la o saptamana sau o luna.

De ce daca treci de o anumita varsta trebuie sa te retragi? Aaaa, o a doua familie? Nu cred ca intra in conflic una cu cealalta.

Oricum ar fi eu sper sa te razgandesti.

PS: La multi ani!

Edited by curiosul
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...