Jump to content
3mPtY

[Vand] fani / like-uri

Recommended Posts

Mi-ai cerut vreo secunda cei 20 000 fani? M-ai lasat cu ochii in soare cu acele modificari si nu ai mai intrat nici-o secunda pe skype sa imi dai vreo rezolutie. Am toata arhiva cu tot ce s-a discutat. Nici macar nu ai pomenit de acei 20 000, numai zic de sa imi fi spus pe ce pagina ii doresti. Ai iesit pur si simplu si nici pana in ziua de azi nu ai mai revenit pe skype. Ti-am lasat si mesaje pe offline. Roman imputit si mincinos. Sa iti dea Dumnezeu asa cum minti si dai cu pietre ca dupa sufletul tau. Succes in totate.

Off Topic, un admin sa ia masuri ca s-a deviat de la subiect.

Link to comment
Share on other sites

Pagina de facebook unde ti-am bagat 50 000 fani are acum peste 130 000 like-uri din romania (cu tot cu cele livrate de mine). Deoarece ai dorit ulterior sa imi gasesti nod in papura ca: fanii nu au nu stiu ce varsta si nu stiu ce sex si ti-ai dorit ulterior banii inpoi, acest lucru nu a mai putut fi posibil.

ma frate tie nu ti-e rusine? ce fani mi-ai livrat tu mie ? se vede ca nici nu mai tii minte despre ce pagina e vorba, pagina mea are aproape 100.000 de fani si sunt facuti de un baiat Calin de pe Seopedia. poate ai probleme de memorie, pe mine m-ai tot lungit ca esti " in trafic", "in bucuresti" , oriunde, doar sa nu imi trimiti banii inapoi . In fine, ma pis pe 800ron cat ti-am trimis tie , sa ti-ii pui pe piept , am mai dat 200 ron sa te scrie cineva si pe toaca poate "in trafic" o sa ai si putin ghinion sa nu mai tepuiesti si pe altii. Eu inchei discutia cu tine aici.

P.S.: omu e tepar, se vinde pe 800ron, am discutii penibile cu el pe whatsapp in care ma tot amana ca imi pune banii "cum ajunge". Este de evitat.

Edited by tero
Link to comment
Share on other sites

Prietene, 50 000 fani zici ca am sa iti trasnfer? Lasa-mi pagina aici pe public, iar din partea mea, o sa ai 50 000 de fani acolo, iar cu ocazia asta, o sa vada si tot RST-ul serviciile mele, realismul fanilor si asa mai departe. Post-ul de mai devreme sa ti-l bagi in cur. Esti un roman, tipic, insa, las de la mine. Ti-am trasnferat 50 000, iti mai bag 50 000, ma doare undeva, Dumnezeu e sus si le vede. Sa fi sanatos.

Link to comment
Share on other sites

Prietene, 50 000 fani zici ca am sa iti trasnfer? Lasa-mi pagina aici pe public, iar din partea mea, o sa ai 50 000 de fani acolo, iar cu ocazia asta, o sa vada si tot RST-ul serviciile mele, realismul fanilor si asa mai departe. Post-ul de mai devreme sa ti-l bagi in cur. Esti un roman, tipic, insa, las de la mine. Ti-am trasnferat 50 000, iti mai bag 50 000, ma doare undeva, Dumnezeu e sus si le vede. Sa fi sanatos.

Nu mi-ai bagat nimic, totusi ai sansa sa remediezi problema, pe mine nu ma fac niste bani, uite pagina:

https://www.facebook.com/pages/Breaking-News/1375131129375922

are 1 like, cand o sa aiba 50.000 o sa vada toti de pe forum ca e munca ta aici si ca ai facut treaba. Spor!

Link to comment
Share on other sites

Am primit si eu cu greu 5000 de fanii, tin sa precizez ca dupa 30 de ore am pierdut 450 de fanii si inca scad.Stiu se mai pierd din ei pentru ca mai dau unlike-uri dar este foarte mult , ma ocup cu pagini de facebook de ceva timp,mi-au trecut prin mana peste 200 de pagini de facebook si la nici una nu am avut asa pierdere...plus de asta nu sunt activi de loc fanii.Ori sunt botii ori sunt generati prin addmefast sau cum dracu ii spune la serviciu ala per total nu sunt multumit de serviciu si nu recomand, cel putin fanii romani nu stiu cei straini cum merge :).

PS: Plus ca nu vorbeste cu clientii, nu raspunde la pm-uri , pe mesenger...relativ nu recomand serviciile lui ...

Link to comment
Share on other sites

Prietene, 50 000 fani zici ca am sa iti trasnfer? Lasa-mi pagina aici pe public, iar din partea mea, o sa ai 50 000 de fani acolo, iar cu ocazia asta, o sa vada si tot RST-ul serviciile mele, realismul fanilor si asa mai departe. Post-ul de mai devreme sa ti-l bagi in cur. Esti un roman, tipic, insa, las de la mine. Ti-am trasnferat 50 000, iti mai bag 50 000, ma doare undeva, Dumnezeu e sus si le vede. Sa fi sanatos.

Mane, cum facem? Mi-ai trimis 2150 fani si am mai ramas cu 300.

Link to comment
Share on other sites

mie intr-o zi mi-au dat unlike 600 de persoane, dupa ce am primit 1.000. majoritatea sunt rusi si ucrainieni (cel putin eu asa am primit). da, ii trimite repede nu am ce zice, insa sunt buni doar daca vrei sa dai bine in cifre. ii putina ironica treaba cu datul bine in cifre fiindca o gramada iti dau unlike.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...