Jump to content
3mPtY

[Vand] fani / like-uri

Recommended Posts

Vand fani / like-uri (din strainatate) posibil sa se regaseasca si romani, insa nu garantez. Sunt reali 100%. Daca un fan este fake, banii ii veti primi inapoi.

3 $ - 1000 FANI

...

30 $ - 10 000 FANI

...

300 $ - 100 000 FANI

Pretul este fix, posibil si discount pe volum mai mare. Pot aduce pana la 20 000 de fani pe zi.

Edited by 3mPtY
Link to comment
Share on other sites

Au trecut alte 24 de ore si nimic...nici la pm nu imi raspunzi desi te vad online, pe messenger nici atat ...macar spune care e situatia ca inteleg...dar nu asa ...

Posteaza aici dovada, sau la admin, ca isi ia ban daca ti-a tras teapa.

Link to comment
Share on other sites

Oust , nu am zis ca mi-a tras teapa , am zis doar ca mi-a spus o data si nu a respectat intelegi...acuma observ ca au inceput sa vina fanii.

EDIT: Am primit 500 si gata..nu mai vin fanii...plm aiurea ...nici un raspuns nimic..

Edited by MazaBoY
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu cum administratorii tolereaza asemenea ?epari aici pe forum, acest tip pe nume (FARA DATE PERSONALE) m-a tepuit de 900ron, i-am trimis banii la raiffesisein pentru 50.000 de fani si tot a zis ca pune de 4 luni tot pune :)) feriti-va de el si rog un admin sa-l baneze pe acest individ care face de râs forumul.

P.S. Am doua chitante pe numele lui si contul la Raifeissein, o sa le postez si aici sa nu se mai în?epe si al?ii.

Edited by ENCODED
Link to comment
Share on other sites

Pagina de facebook unde ti-am bagat 50 000 fani are acum peste 130 000 like-uri din romania (cu tot cu cele livrate de mine). Deoarece ai dorit ulterior sa imi gasesti nod in papura ca: fanii nu au nu stiu ce varsta si nu stiu ce sex si ti-ai dorit ulterior banii inpoi, acest lucru nu a mai putut fi posibil.

Cat despre bDyds, am sa postez imediat dovezile cum ca eu ti-am dat teapa de "20k" fani.

Ai cumparat de la mine 3000 fani (ce au fost livrati cu succes intr-o zi). De ce nu postezi asta aici? Si ca nu mi-am incalcat nici-o intelegere din punct de vedere al platii pe schimbul serviciului apelat.

6x4n.png

Asta numesti tu teapa? Mi-ai povestit intradevar povestea celor 2000$ pe zi... (nimeni nu poate sa creada asa ceva de pe forum). Nu am batut palma cu tine ca iti voi trasnfera acei 20 000 fani, ba chiar mai mult, te-ai oferit singur sa imi faci niste modificari la un script in schimbul la 100 000 fani, iar eu am fost de acord si cine a mai dat de tine apoi? Nimeni.

Rog un admin sa analizeze bine situatia, deoarece acest post este facut intr-un scop comercial, nu intr-un scop unde lumea sa strice imaginea prin diferite minciuni. M-am mai lovit de aceste cazuri, deoarece asa este romanul, cand se vede cu sacii in caruta doreste sa mai recupereze din "investitie".

Va contraziceti singuri cu oamenii care au vechime pe acest forum si spun ca au fost multumiti de serviciile mele. Cu asta, va transmit sa fiti sanatosi in continuare. Pacat ca va avem printre noi.

Edited by 3mPtY
Link to comment
Share on other sites

Pagina de facebook unde ti-am bagat 50 000 fani are acum peste 130 000 like-uri din romania (cu tot cu cele livrate de mine). Deoarece ai dorit ulterior sa imi gasesti nod in papura ca: fanii nu au nu stiu ce varsta si nu stiu ce sex si ti-ai dorit ulterior banii inpoi, acest lucru nu a mai putut fi posibil.

Cat despre bDyds, am sa postez imediat dovezile cum ca eu ti-am dat teapa de "20k" fani.

Ai cumparat de la mine 3000 fani (ce au fost livrati cu succes intr-o zi). De ce nu postezi asta aici? Si ca nu mi-am incalcat nici-o intelegere din punct de vedere al platii pe schimbul serviciului apelat.

6x4n.png

Asta numesti tu teapa? Mi-ai povestit intradevar povestea celor 2000$ pe zi... (nimeni nu poate sa creada asa ceva de pe forum). Nu am batut palma cu tine ca iti voi trasnfera acei 20 000 fani, ba chiar mai mult, te-ai oferit singur sa imi faci niste modificari la un script in schimbul la 100 000 fani, iar eu am fost de acord si cine a mai dat de tine apoi? Nimeni.

Rog un admin sa analizeze bine situatia, deoarece acest post este facut intr-un scop comercial, nu intr-un scop unde lumea sa strice imaginea prin diferite minciuni. M-am mai lovit de aceste cazuri, deoarece asa este romanul, cand se vede cu sacii in caruta doreste sa mai recupereze din "investitie".

Va contraziceti singuri cu oamenii care au vechime pe acest forum si spun ca au fost multumiti de serviciile mele. Cu asta, va transmit sa fiti sanatosi in continuare. Pacat ca va avem printre noi.

Dupa cum se vede in poza si cum ai spus si tu, ti-am spus metoda (mai bine ca nu crezi ca merge) si nu mi-ai trimis likeurile, so.. Tepar.

PS: Cred ca ai uitat cand plangeai sa iti modific scriptul si acum faci pula mare..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...