Jump to content
sebywarlord

Am luat permisu :D [fac cinste]

Recommended Posts

Astazi am luat permisu,am dat cu cel mai dur examinator din timisoara [petcu,timisorenii sigur au auzit de el]

Ies cu prietenii in oras deseara sa bem ,si am zis ca fac cinste si pe forum,nu cu baututra ci cu ceva roots[putine dar asta e ]

[sSH] Username: root Password: 123456 IP: 190.98.23.39

[sSH] Username: root Password: 12345 IP: 190.117.195.135

[sSH] Username: root Password: 1qaz2wsx IP: 190.136.110.53

[sSH] Username: root Password: sunshine IP: 80.74.138.198

[sSH] Username: root Password: password IP: 70.189.253.62

No crypt!

Link to comment
Share on other sites

@Castiel ,mersii :D nu am inca masina ,o sa-mi iau un golf 3 de inceput ,pana ma invat ,nu vreau masina puternica inca[adica as vrea dar stiu ca nu sunt in stare sa o conduc inca,am sa tin golful cam 1 an,dupa o sa trec la ceva mai puternic/frumos]

@zerodoi , imprumutat sau nu , inapoi nu il mai primeste politia :))

Link to comment
Share on other sites

@Castiel ,mersii :D nu am inca masina ,o sa-mi iau un golf 3 de inceput ,pana ma invat ,nu vreau masina puternica inca[adica as vrea dar stiu ca nu sunt in stare sa o conduc inca,am sa tin golful cam 1 an,dupa o sa trec la ceva mai puternic/frumos]

@zerodoi , imprumutat sau nu , inapoi nu il mai primeste politia :))

Daca ai bani sa iti iei alta , de preferat e sa iti iei o masina bunicica .Decat sa iti iei un Golf3 si sa te deceptionezi din mai multe puncte de vedere , mai bine iti iei o masina de maxim 6 ani vechime si esti si mai increzator in tine.

Link to comment
Share on other sites

@bodo

Bani am,nu ai mei personali dar sunt la dispozitia mea sa zic asa , insa nu vreau sa dau banii pe o masina buna si sa bag o gramada de banii in ea din cauza ca sunt incepator

Un exemplu : la golf3 un ambreiaj este 400-500 Ron , la o noua ma poate ajunge si la 2400 [cum a patit maica-mea la mini-cooper]

Imi iau golful sa invat pe el,sa ma doara in pula daca o zgarii din greseala, sa nu-mi pese daca dau ca prostu cu janta in bordura incercand sa fac un "drift" ,stiind ca o janta de tabla+ cauciuc costa 80-90 ron,

Cand am sa ma simt pregatit am sa-mi iau ceva mai bun,vand golful [sau ce mai ramane din el ] ,si imi iau altceva,cel mai probabil un Passat 2005-2008 ,sau un mercedes CLK 2002-2004 ,dar depinde cum avansez,cu situatia financiara,stiind ca la CLK nu scot consum sub 16 in oras nici daca o imping [cel putin la motorul care il vreau eu : 2.3 benzina 197 CP]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...