Jump to content
alex_cristian2000

Despre Droguri !

Recommended Posts

Salutare !

Stiu ca este cam ciudat Topicul dar m am gandit ca ar fi ok sa fac un topic despre droguri, si daca tot suntem anonimi sa povestim intamplari placate sau neplacute pe seama drogurilor ,sfaturi etc

Ma rog poate e exagerat Titlul topicului dar cine nu a fumat MJ macar un fum sau cine nu a bagat magic .

Da poate ca acum o sa zica toti, mama ce drogat sau etc dar fiecare cu alegerile lui . Fiecare suntem liberi sa facem ce consideram ca e bine .

Sper ca moderatorul sa nu stearga topicul.

Multumesc anticipat .

BTw: aseara am iesit cu niste tovarasi pe afara si am observant ca , copii de 14-15 rup "perlandezul"

dece sa ma cac pe mine am tras si eu de vreo 4-5 ori si pentru 15 min am fost chiar bine+ca mi sa rupt filmul :))

dar dupa 15 min nu mai ai nimic decat ca iti pute gura a perlandez, dar se rezolva cu 2 gume orbit (2 ca in reclama :))) )

O zi buna !

Link to comment
Share on other sites

prelandez-ul e drogul saracilor.. Nu l-am incercat niciodata si nici n-o sa-l incerc, mi se pare o prostie :| Mai bine trag 1 gram de magic. (Parerea mea)

EDIT: Exista ADMINI, MODERATORI. Nu trebuie voi sa face-ti p*la mare in thead-ul omului. Destepti ce sunteti!

Edited by TheOne
Link to comment
Share on other sites

copii de 14-15 rup "perlandezul"

dar dupa 15 min nu mai ai nimic decat ca iti pute gura a perlandez, dar se rezolva cu 2 gume orbit (2 ca in reclama :))) )

O zi buna !

1.Te bate rau de tot limba romana

2.Ce legatura ar avea un site de securitate cu drogurile

3.Stergeti postul!Eu zic ca faza cu Tex a fost destul cine stie ce le mai trec celor de la DIICOT prin cap cand vor vedea acest post?Vor zice ca suntem si dealeri ... mai nou.

PS: *PRENADEZ se numeste substanta miraculoasa si se foloseste pentru a lipi talpi pentru incaltaminte sau la fabricarea mobilei.In nici un caz ca drog.In timp distruge neuoronii...mai rau decat manelele.

Edited by xGenera1u
Link to comment
Share on other sites

1.Te bate rau de tot limba romana

2.Ce legatura ar avea un site de securitate cu drogurile

3.Stergeti postul!Eu zic ca faza cu Tex a fost destul cine stie ce le mai trec celor de la DIICOT prin cap cand vor vedea acest post?Vor zice ca suntem si dealeri ... mai nou.

PS: *PRENADEZ se numeste substanta miraculoasa si se foloseste pentru a lipi talpi pentru incaltaminte sau la fabricarea mobilei.In nici un caz ca drog.In timp distruge neuoronii...mai rau decat manelele.

ba cat de destept esti tu ! :o

in primul rand scriu cum vreau, daca ma bate tastatura e partea a2a, am postat la OFF, sti ca toate lumea uraste Genul tau care nu ii place nimic, comenteaza ca sa se afle in treaba si lista continua .

Nu mai citi topical daca nu te interesea, si btw crezi ca intereseaza pe cineva parerea ta , repet suntem liberi sa facem ce vrem !

II nebun omu =))

mda:

- de la iarba rad ca un prost

- de la maria am o stare super faina, bagpuleala :-@

- has, visez.

noh, sa te fac fericit;

restu nu stiu, nu am incercat, nici nu vreau.

caterinca !

Astia bagau datura si vorbeau cu pomii hahaha + niste pastille care l iau astia cu Alzheimer

prelandez-ul e drogul saracilor.. Nu l-am incercat niciodata si nici n-o sa-l incerc, mi se pare o prostie :| Mai bine trag 1 gram de magic. (Parerea mea)

EDIT: Exista ADMINI, MODERATORI. Nu trebuie voi sa face-ti p*la mare in thead-ul omului. Destepti ce sunteti!

correct, bai nu stiu ce sa zic cu prelandez ul eu aseara am bagat pt prima oara,

dar si magic u iti cam fute masele si nasu acum nah

Se pare ca am inceput sa vorbesc cu copacii...

de la datura e :))))

Eu folosesc numai has si cocaina

de la has incep sa rad ca tampitu si imi bat pla de toti din juru meu =))

in schimb cocaina ma tine treaz ma face sa vorbesc non stop ma amorteste ieri cand am tras nu imi simteam ceru guri imi era amortit maxim parca nici nu aveam ceru guri gingiile imi era amortite eram pa

Aveam niste filme in mine =)))

caterinca :)), nasol e cand am bagat has si eram cu 5 tovarasi si frate nu puteam sa scot o vorba !

Btw am o intrebare: un tov il banuie maicasa ca fumeaza MJ si vrea sa il ia urina sa se duca sa ii fac test.

Cum poate sa scape, ce trebuie sa consume ca sa nu ii apara ?

Eu stiam multa apa+ lactate acum nu stiu ce sa zic

Edited by alex_cristian2000
Link to comment
Share on other sites

ba cat de destept esti tu ! :o

in primul rand scriu cum vreau, daca ma bate tastatura e partea a2a, am postat la OFF, sti ca toate lumea uraste Genul tau care nu ii place nimic, comenteaza ca sa se afle in treaba si lista continua .

Nu mai citi topical daca nu te interesea, si btw crezi ca intereseaza pe cineva parerea ta , repet suntem liberi sa facem ce vrem !

caterinca !

Astia bagau datura si vorbeau cu pomii hahaha + niste pastille care l iau astia cu Alzheimer

Se pare ca am inceput sa vorbesc cu copacii...

Link to comment
Share on other sites

Eu folosesc numai has si cocaina

de la has incep sa rad ca tampitu si imi bat pla de toti din juru meu =))

in schimb cocaina ma tine treaz ma face sa vorbesc non stop ma amorteste ieri cand am tras nu imi simteam ceru guri imi era amortit maxim parca nici nu aveam ceru guri gingiile imi era amortite eram pa

Aveam niste filme in mine =)))

Link to comment
Share on other sites

Datura,prelandez si prescription drugs,belea ce sa zic

Iesi din anturaje de genul ca ai numai de pierdut

Vrei sa te distrezi? baga alcool

Vrei energie,baga ceva X ,poate si putin coca

Vrei relaxare ,baga niste iarba

Dar nu recurge la droguri de genu asta[datura,lauri,keta,xanax,regenon] ca te distrug foarte repede,crezi ca sunt asa ieftine pentru ca sunt bune?:)

Imediat te aud si cu ketamina

@gangster43v3r

Iti luai filme de la coca?vedeai iepurasi si elefanti zburatori?

Daca ai de gand sa minti pe forumuri,prima oara informeaza-te despre substanta care "ai bagat-o"

Edited by sebywarlord
Link to comment
Share on other sites

cand aparuse coffe shop`urile..facusem o tigara cu spyce combinata cu praf..pur sau cum se chema..partea nasoala era ca eram intr`un club..eu cu un prieten si 2 fete care le`am invitat..si dupa ce am fumat am inceput sa vomitam ca turcii pe acolo..eu cu tov meu..eram morti..si au trebuit alea sa stranga alea dupa noi..offf! ce rusine...iar intamplare placuta..is mai multe..eram in iasi in brain..si aveau ceva praf la mine si ma vazuse una cum tot mergeam la baie si a venit dupa mine sa`i dau si ei..i`am dat si a inceput sa mi`o suga ca nebuna..a fost placut

Link to comment
Share on other sites

Eu folosesc numai has si cocaina

de la has incep sa rad ca tampitu si imi bat pla de toti din juru meu =))

in schimb cocaina ma tine treaz ma face sa vorbesc non stop ma amorteste ieri cand am tras nu imi simteam ceru guri imi era amortit maxim parca nici nu aveam ceru guri gingiile imi era amortite eram pa

Aveam niste filme in mine =)))

Tu nici nu ?tii cum arat? paracetamolu` da te rupi în figuri pe forum. H?.

Link to comment
Share on other sites

cand aparuse coffe shop`urile..facusem o tigara cu spyce combinata cu praf..pur sau cum se chema..partea nasoala era ca eram intr`un club..eu cu un prieten si 2 fete care le`am invitat..si dupa ce am fumat am inceput sa vomitam ca turcii pe acolo..eu cu tov meu..eram morti..si au trebuit alea sa stranga alea dupa noi..offf! ce rusine...iar intamplare placuta..is mai multe..eram in iasi in brain..si aveau ceva praf la mine si ma vazuse una cum tot mergeam la baie si a venit dupa mine sa`i dau si ei..i`am dat si a inceput sa mi`o suga ca nebuna..a fost placut

da stiu ca pure ala e necaz.

stiu pe unu care a facut rost de vreo 300 plicuri, si culmea el nu consuma, nu fumeaza nu nimic, numa ca mereu cand se duce in club sau bar ceva cu vreo pizda ii pune in bautura si aia e :D

Datura,prelandez si prescription drugs,belea ce sa zic

Iesi din anturaje de genul ca ai numai de pierdut

Vrei sa te distrezi? baga alcool

Vrei energie,baga ceva X ,poate si putin coca

Vrei relaxare ,baga niste iarba

Dar nu recurge la droguri de genu asta[datura,lauri,keta,xanax,regenon] ca te distrug foarte repede,crezi ca sunt asa ieftine pentru ca sunt bune?:)

Imediat te aud si cu ketamina

@gangster43v3r

Iti luai filme de la coca?vedeai iepurasi si elefanti zburatori?

Daca ai de gand sa minti pe forumuri,prima oara informeaza-te despre substanta care "ai bagat-o"

nu am bagat niciodata datura sau pastille dalea,

MJ si o singura data perlandez.

Edited by alex_cristian2000
Link to comment
Share on other sites

Ba.. voi sunteti niste frustrati care primiti de proba de la dealeri,

va fumati si dupa o dati in suferinta pe forum-uri ca sa fiti voi smecheri sau asa aveti impresia..

Fumati in plm o sativa buna pe timp de zi intre prietenii si n-aveti nici pe dracu dupa cateva ore, va vedeti de treaba si gata.Nu tre sa stie tot prostu' cum o ardeti voi.

Link to comment
Share on other sites

Parazitii-Din coltu blocului

Tot copilu se crede mare dealer dupa piesa asta.

MarryJane m-ar tenta, insa doar ce am auzit si vazut pe net stiu despre ea.

Oricum nu prea vreau sa trec de pragu alcoolului.

@OP

Acum o minti pe maicata k ti sau rupt papucii sa-ti ia prelandez.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...