Jump to content
BugsBunny123

Salutare , RST :)

Recommended Posts

Salut , M? numesc Alexandru am 13 ani.Aici cred/sper c? o s? întalnesc persoane minunate .. cu care se poate vorbi ?i s? înv?? ce este hacking-ul.Locuiesc în Râmnicu' Vâlcea , Studiez la Colegiul Na?ional Alexandru Lahovari in clasa a 6-a[Nu am r?mas repetent.Am fost dat la 7 ani la ?coal?].Sper s? ne în?elegem ca oamenii f?r? certuri , înjur?turi ?i altele.

Mult respect tuturor membrilor pentru c? din câte am v?zut to?i fac lucruri "incredibile" [pentru mine .. poate dup? câ?iva ani o s? pot face ?i eu].V? mul?umesc frumos !

M? pute?i contacta la :

Y!M : alex_vlad_2001

[F?r? critici.Eu m?car nu m? ascund in spatele minciunilor. Nu m? intereseaz? dac? m? critica?i sau ma jigni?i cum arat etc. Nu ?in cont ]

Mult? baft? in continuare , RESPECT RST !

Edited by hate.me
Link to comment
Share on other sites

BugsBunny123, gecko nu se ia de tine pe astfel de motive jalnice, el se referea strict la culoarea textului, cea neagra, care ai folosit-o cand ai scris prezentarea. Nu stiu ce tema folosesti tu, dar pe cea neagra nu se intelege mai nimic(Vezi screenshot-ul lui gecko).

Iti urez bun venit! Si pot spune ca sunt foarte bucuros ca tineri de varsta ta sunt interesati de securitatea IT. Sper sa nu te intinzi unde sunt multi bani, pentru ca e si periculos. Si inca un sfat pentru a lungi sederea ta pe forum: Nu incerca sa te dai mare sau sa injuri fara motiv, astea sunt doua chestii de care majoritatea userilor ne-am saturat pe aici.

Link to comment
Share on other sites

BugsBunny123, gecko nu se ia de tine pe astfel de motive jalnice, el se referea strict la culoarea textului, cea neagra, care ai folosit-o cand ai scris prezentarea. Nu stiu ce tema folosesti tu, dar pe cea neagra nu se intelege mai nimic(Vezi screenshot-ul lui gecko).

Iti urez bun venit! Si pot spune ca sunt foarte bucuros ca tineri de varsta ta sunt interesati de securitatea IT. Sper sa nu te intinzi unde sunt multi bani, pentru ca e si periculos. Si inca un sfat pentru a lungi sederea ta pe forum: Nu incerca sa te dai mare sau sa injuri fara motiv, astea sunt doua chestii de care majoritatea userilor ne-am saturat pe aici.

Multumesc frumos , imi pare rau... :) Nu am realizat:) nu o sa injur.. chiar daca sunt din Rm.Valcea nu sunt un "cracker obosit":) Nu o sa injur din orice motiv si etc.

Link to comment
Share on other sites

Cam prea multe date, nu crezi?

Mie imi pare ca cersesti atentie din partea noastra si ca ti-ai format o impresie incorecta despre noi daca chiar faci asta.

Hackerville, taramul criminalitatii online din Romania. Cum se castiga 100.000 de dolari pe saptamana in Ramnicu Valcea - www.yoda.ro

Nu , nu fac asta;).Nu cersesc nimic:) Imi cer scuze pentru prea multe date personale.:) E prima si ultima data cand se intampla .:)

Link to comment
Share on other sites

Sfat gratis din partea tuturor: nu mai da atatea informatii IRL ( Reale ) , presupun ca nu ai facut nimic rau or anything;

Ai uitat ca oamenii sunt "parliti" pentru ca descarca manele de pe torrent?( Nu se prea pune problema la varsta ta, dar nu se exclude nici o posibilitate)

Plus ca vii din "Hackerville" ( Da-i pe Goagal ) si vrei sa inveti hacking ( sper ca stii ce inseamna ) , nu da bine la la detalii si "conduita" ( daca vrei sa-i zici asa ).

Esti inca la o varsta frageda si ce faci ACUM te poate influenta pe tot parcursul vietii, deci gandeste-te de 2 ori asupra oricarei decizii.

Welcome & have fun

Link to comment
Share on other sites

Lol Omul sa prezentat voi trebuie sai urati bun venit , nu sal criticati de unde e ce sa faca, comunitatea asta se sfirseste pe zi ce trece fiecare cu posturi fara sens si injurari.

Cred ca fiecare trebuie sa se apuce de ceva serios sa inceapa a lucra la ceva care sa faca communitatea sa aiba un nume nu doar sa murdareasca numele.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...