Jump to content
diablo666

S2+ sau... ?

Recommended Posts

Salut..

In urmatoarele sapt doresc sa achizitionez un telefon nou insa nu sunt ft sigur ce sa fac. In principiu mi-as cumpara un S2+ insa vad ca toata lumea recomanda allview p5 XXX. Prin mag, unde am avut ocazia sa-l butonez(S2+) mi=a lasat o impresie destul de buna.

Tel nu-l voi folosi in special pt jocuri ci mai mult pt un display cu, culori curate, o cam foto decenta si sa nu astept 5-10 sec ca sa pot citi un msj sau sa pot deschide agenda.

Buget 1050RON.

Daca aveti alte idei sau sfaturi sau cunoasteti un terminal ceva mai bun decat S2+ va rog sa ma ajutati.

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

@IdiotMan sunt sigur ca e un telefon ft bun..dar din (ne)fericire ma consider un android fan-boy

@daNNy.bv nu as avea curajul sa fac o astfel de achizitie...daca se strica ce faci cu el?

@tudor13mn13 la Gingerbread nu ma mai intorc (daca ne gandim la acelasi tel)

Cred ca am sa raman tot la s2+ pt ca nu reusesc sa gasesc nimic mai bun iar de allview imi este frica.

Daca mai aveti pareri/sfaturi..va rog sa ma ajutati!

Ms

Link to comment
Share on other sites

In functie de marimea ecranului mergi pe un P5 quad sau pe un P5 Qmax. Cu timpul ti se va dovedi foarte util dual-sim-ul, fie ca vei folosi al 2-lea slot pentru cartela digi cu net nelimitat sau pentru o alta retea.

Ca performante exceleaza, iar pretul nu iti rupe buzunarul. Daca vrei sa dormi linistit noaptea, ia-ti o garantie extinsa de la eMag.

Link to comment
Share on other sites

Frate Samsung-urile in special s-urile au ajuns sa fie telefoane fixe nicidecum mobile.O sa ajungi sa stai cu el in priza in fiecare zi!Te-as sfatuii sa optezi pentru un BB ai destui bani pentru ceva bun.Eu in prezent dintr-o prostie am ajuns sa folosesc un Orange Nivo, crede-ma ca am ramas socat.Cred ca e cel mai tare telefon de pe piata daca raportezi totul la pret/calitate. 512MB RAM, Procesorul Dual-Core de 1GHz, bateria tine 3-4 zile, vine la pachet cu o gramda de aplicatii utile si lista continua.La pretul de 100 de euro are mult prea multe!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...