Jump to content
Nytro

Cinci produse oferite gratuit de Ashampoo – Promotie limitata

Recommended Posts

Cinci produse oferite gratuit de Ashampoo – Promotie limitata

By Radu FaraVirusi(com) on January 20, 2014

Ashampoo ofera 5 produse de calitate cu licenta absolut gratuita. Este vorba despre Ashampoo WinOptimizer 2013, Ashampoo Burning Studio 2013 si Ashampoo Photo Commander 10, Ashampoo Snap 6, Ashampoo

SlideshowStudio 2013.

Bucurati-va de un sistem optimizat, crearea de discuri in orice tip de format si sistematizarea si aranjarea pozelor favorite folosind programele oferite mai sus.

q53f.jpg

Folositi link-ul de mai jos pentru a beneficia de promotie:

Your personal Ashampoo® gift

Sursa: Cinci produse oferite gratuit de Ashampoo – Promotie limitata

Link to comment
Share on other sites

on: multumesc

off: sa muriti voi toti care ziceti mersi, ca nu va aparut sa introduceti licenta pentru versiunea full dupa instalare?

un edit ar fi putut sa faca vre-o unul, sa zica "dupa instalare cere licenta pentru versiunea full".

defapt sunt trialuri, nu are rost sa mai downloadati.

am asteptat sa vad daca comenteaza vre-o unu, am crezut ca sunt eu mai prost si nu stiu sa instalez un program, dar se pare ca nu sunt singurul prost:

Cinci produse oferite gratuit de Ashampoo – Promotie limitata

Link to comment
Share on other sites

Pai da , dupa instalare iti cere sa introduci o licenta pe care ti-o dau ei free pe site , acum nu stiu sigur daca merge doar 10 zile , cert este ca le-am instalat pe toate chiar daca nu am nevoie de toate , totusi imi place foarte mult programul Snap 6 , inregistreaza video-uri cu o calitate uimitoare si fara lag and etc.

Multumesc .

Link to comment
Share on other sites

on: multumesc

off: sa muriti voi toti care ziceti mersi, ca nu va aparut sa introduceti licenta pentru versiunea full dupa instalare?

un edit ar fi putut sa faca vre-o unul, sa zica "dupa instalare cere licenta pentru versiunea full".

defapt sunt trialuri, nu are rost sa mai downloadati.

am asteptat sa vad daca comenteaza vre-o unu, am crezut ca sunt eu mai prost si nu stiu sa instalez un program, dar se pare ca nu sunt singurul prost:

Cinci produse oferite gratuit de Ashampoo – Promotie limitata

Trebuie sá intri lá MyAshampoo si sá te inregistrezi cu máil si iti dá cheiá de áctiváre

Dear

Thank your for your license key request of

Ashampoo® WinOptimizer 2013

Your free license key is:

AW13A0-77662F-320F64

Edited by bubu2005
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...