Jump to content
Shelo

[xss][*].google.com

Recommended Posts

Sunt putin cam sceptic in prinvinta xss-ului tau dat fiind faptul ca, inainte, pentru orice caracter introdus in parametrul "id" altul decat o litera sau o cifra inainte iti dadea "Not Found" . Si vectorul tau e atat de 1337 incat nu ma gandesc sa fi facut bypass la filtru. Poza necenzurata n-ai ? Eventual si cu sursa paginii ca sa vad unde anume s-a reflectat valoarea parametrului ? (ca sa nu mor prost..nu de altceva).

Link to comment
Share on other sites

chiar nu va prindeti ca omu doreste atentie ? Daca a gasit el acolo si cu l4m3 ala de vector cordit, eu sunt mitropolitul olteniei si patron peste biserici.

Nu-i vorba de vector...poti sa gasesti si cu <script>alert(1)</script>. Faza e ca multi dintre noi am cautat pe acolo si nu era nimic. Nu prea vad cum s-ar produce acolo xss din moment ce nimic din ce introduci tu nu este afisat in sursa.

Link to comment
Share on other sites

chiar nu va prindeti ca omu doreste atentie ? Daca a gasit el acolo si cu l4m3 ala de vector cordit, eu sunt mitropolitul olteniei si patron peste biserici.

Ai uitat patron peste casele de toleranta(sau de amanet?) si preafericitul detinator panaramelor de lux din Braila. Parca asa te-ai prezentat.

Edited by Dr.Milf
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...