Jump to content
Deathkiss

baza de date isp furata [valium arestat]

Recommended Posts

ce ar fi sa fie inchis thread-ul ? se stia ce il asteapta pt santaj si accesare neautorizata a unui sistem informatic ....

da @Nemessis ai dreptate sigur vor fi si persoane ce cauta ban-ul cu lanterna cum era si in multe alte subiecte(vezi "Razboiul Rece") dar este cat de cat stupid adica ca subiect, cel putin eu nu o consider o discutie constructiva, lectia e destul de clara...

Edited by Dark_4ngel
Link to comment
Share on other sites

Defapt, din acest thread si din actiunile lui, putem invata ca asa NU trebuie sa faci, esti arestat pentru santaj informatic in floarea varstei si iti futi viitorul.

Era dorinta lui, sigur vroia sa se ajunga aici, sau a fost instigat sa face aceste fapte, datorita persoanei ter?e...

In fine, oricine ar fi fost in locul lui stia ca are de castigat mult mai mult daca se prezenta la sediul firmei "blabla", discutand cu o persoana de grad inalt, reprezentand problema si daunele ce se pot aduce societatii daca este dispusa stirea mai departe, tantan... concluzia, gânde?te înainte de a pune în practic? ! >:) !

Link to comment
Share on other sites

Sunt singuru care crede ca acel Valium are probleme mintale si trebuie tratat cat mai rapid? Nu sunt genul care sa doreasca raul cuiva (just kidding) dar baiatul isi merita soarta si sper sa ii putrezeasca oasele in celula adica puneti-va pentru 5 minute in situatia celor de la adnet sau cum se numeste acea firma.

Eu cand ii ziceam pe chat sa se potoleasca el ma lua pe mine cu nasoale si imi arata poze cu droguri si cu bilute de muci pe birou. Rusine!

Link to comment
Share on other sites

Ce zici tu acolo @Cifre imi aminteste de versul ala: "Te mananca-n cur, te scarpini cu carbid" - sau ceva de genul era

Probabil a crescut fara parinti... sa ceri 3000 ero pt toata tineretea cu anusul spart (ca e mic si vai de steaua lui)....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Am scris si eu despre acest subiect, pe blog, despre cum Valium mi-a furat mai multe articole (copy-paste) pe care le-a postat la el pe forum, fara sa precizeze sursa, fapt pentru care l-am reclamat la Google.

Nu ma bucur pentru ce s-a intamplat cu el, insa este vorba aia romaneasca "Cum iti asterni, asa dormi".

Link to comment
Share on other sites

Fara doar si poate , le faci le tragi , nu isi are rost atata tam tam pentru nimic ,au fost constienti de la bun inceput in ce se baga , au facut`o acum sa o si traga tot ei , ar fi penal sa fie eliberati dupa primul mandat

Melodie pentru ei sa asculte la mititica:

Edited by Nicotin
Link to comment
Share on other sites

Oarecum ma deranjeaza cum multi dintre voi au o gandire deosebit de infantila, vis-a-vis de arestul preventiv. Cred ca aruncati foarte usor vorbe in aer, fara sa le cugetati. Cred ca nu stiti ce inseamna arest si o luati in deradere; nu e ca si cand mergi cu cortul o luna. Tind sa cred ca 95% dintre noi nu am rezista nici 5 minute, daramite 29 de zile + ce mai urmeaza. Imi pare rau ca unii isi strica viata si integritatea pe "de-ale tineretii valuri".

Link to comment
Share on other sites

Tind sa cred ca 95% dintre noi nu am rezista nici 5 minute, daramite 29 de zile + ce mai urmeaza. Imi pare rau ca unii isi strica viata si integritatea pe "de-ale tineretii valuri".

Pai taranul asta si-a facut-o cu mana lui, a primit multe pareri bune, dar mucosul tot a vrut sa apara in presa cum ca a fost arestat nu stiu ce mare hacker, pe cand e havijar.

De cand cu tinkode, tot mai multi apar cu vulnerabilitati neraportate, le exploateaza dupa le publica, oare de ce, mari destepti care sunteti unii din voi?

Ca sa fie bagati in seama si sa se vorbeasca despre ei pe tot forumul, sa aiba "fani", sa-si faca un nume, doar ca n-a reusit sa apara la TV, asta-i un mare fail, presupun ca asta a fost cel mai mare vis al lui, sa sparga un site mare, sa se laude, sa se vorbeasca despre el prin presa iar apoi sa apara la stirile de la protv cum ca un "mare" mic mucos "hacker" script kiddies a fost arestat fiindca si-a bagat 2 bete in cur.

Cu cat mai multe replyuri se aduna in acest thread, cu atat de bine si vedeta se va simti mucosul ala care nici par la coaie n-are.

Muie Valium.

//Apropo, de ce titlul este "baza de date isp furata" ?Alta reclama mascata la o alta comunitate de 100 de membrii, care toti au muci la nas? Pe langa asta, aici nu este vorba de baza de date furata, ci de arest.

Edited by DaLy
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Si daca se simte bine care-i problema? Din partea mea sa intre la puscarie toata viata. 5-6 ani la puscarie, 5 zile in libertate, iar 5-6 ani, iar 5 zile si tot asa. Eu nu stiu de ce va pare rau ca a intrat un neica nimeni in puscarie. Inca o fetita pentru baietii cu chelie.

Si apropo de arestul preventiv. E mult mai greu decat arestul normal. Nu ai dreptul la absolut nimic.

Cine este cu capul pe umeri va stii ca totusi nu e prea bine sa intrii la puscarie. Cine a plecat cu o educatie proasta, va continua cu o educatie proasta. Sa nu credeti voi ca pe un forum se preda educatia care nu a avut loc acasa. Noi cel mult putem sa-i sfatuim despre ce sa NU faca, despre ce sa faca, foarte putin spre deloc. Dar ideea este ca, cineva care are prostia in sange, va continua. Este ca SIDA. Am vazut aici foarte, foarte multi posturi gen "Cu ce sa incep". Eu pun pariu ca nici unul din aia care au creat astfel de thread-uri nu au tinut cont nici macar de un sfat, la fel cum fac si eu cand cer ajutorul in legatura cu o nedumerire.

Edited by SynTAX
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...