Jump to content
Nemessis

[POLL] Mai lasam clipuri si discutii despre Illuminati si teorii ale conspiratiei?

Lasam in continuare pe RST discutiile fara baza despre illuminati?  

92 members have voted

  1. 1. Lasam in continuare pe RST discutiile fara baza despre illuminati?

    • Da
      31
    • Nu
      60


Recommended Posts

Nu se da ban pentru postarea de informatii ce par a fi despre conspiratii si unele topicuri sigur vor ramane deschise daca sunt interesante. Dar zic sa stergem direct clipurile astea de doi bani si orice topic deschis de vreun putzulica care abereaza fara noima si fara dovezi. Avem destui prosti. Chiar e nevoie sa mai ajutam la creerea altora?

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt pro. Nu ar trebui nimic exclus de la "Discutii Non-IT".

Pe de alta parte, userii care demonstreaza prostie excesiva sunt banati in mod constant. Nu ar trebui limitat un anumit subiect, doar banati toti ratatii (si daca intr-un topic cu 30 de reply-uri toti sunt dusi cu pluta => 30 de oameni banati).

Link to comment
Share on other sites

Sunt destule teme pe forum fara rost, dar illuminati chiar nu are ce cauta pe forum ma mir cum de nu a aparut discuti pe tema aliens.

Concluzie se posteaza prea mult pe rst fara rost, sunt uni useri care vor atentia pe forum si posteza numai abureli.

Link to comment
Share on other sites

Eu propun urmatoarea chestie:

Faceti customizabila sectiunea "Ultimele posturi". Astfel nu esti interesat de Conspiratia extraterestrilor aligatori care vor recuceri planeta in 2020 cu ajutorul dinozaurilor readusi la viata nu bifezi topicul "Discutii non-IT" (sau cum se cheama).

Oricum ar trebui imbunatati:

Daca se vorbeste mult intr-un topic intr-un anumit interval de timp, in loc sa se afiseze acelasi topic de 15 ori (cum a fost cu Valium) mai bine sa se puna un <sup></sup> cu nr de reply-uri noi...

Link to comment
Share on other sites

IN opinia mea clipurile sunt inutile si poarta spre dezinformare intrucat majoritatea sunt doar un colaj.Nimeni dintre cei care vizualizeaza nu cred ca verifica sursele si e greu deoarece sunt prea multe secvenze lipite din surse diverse.Daca eu intrun comunicat video vreau sa imi expun o idee negativa in primele 2 minute pentru a demonstra mai tarziu o actiune pozitiva impotriva primei idei , pe parcurs imi poate fi taiata doar partea negativa a discursului si comentata intrun mod fals cum sa intamplat in diverse clipuri unde au condamnat persoane precum Bill Gates ca ar fi pus la cale exterminarea speciei umane, ceea ce sa dovedit a fi un lucru fals.O conspiratie nu poate avea surse de adevar si sper ca majoritatea din userii acestei comunitati inteleg acest lucru.

Edited by pyth0n3
Link to comment
Share on other sites

Raspunsul este NU.

Daca vreun mason are ceva impotriva,sa ma transforme si pe bine in cel mai bogat om de pe planeta,daca toate prostiile care se spun pe tema asta sunt adevarate.Daca nu poate sa imi indeplineasca dorinta,sa taca si in acelasi timp sa ma suga :( .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...