Jump to content
sleed

Tricouri/Hanorace RST

Recommended Posts

Salut.M-am gandit sa caut o firma cu care sa lucrez sa fac tricouri personalizate cu RST, cu sau fara nick pe ele si m-am gandit la multe optiuni.Ar fi interesant daca as putea face asa ceva.Vreau in primul rand sa intreb un administrator al forumului daca este de acord, sa nu fie vreo problema in sensul asta.Astazi am vazut la cineva un tricou cu stema Romaniei, cu 2 ramuri de maslin langa stema,pe de o parte si cealalta a stemei si de acolo mi-a venit aceasta idee.Astept raspunsuri si opinii , puteti sa le si schitati , cum ar arata un tricou/hanorac cu Romanian Security Team.Nu am sa includ RNS, deoarece nu cred ca ei ar fi de acord, ei se ocupa cu altceva[din punctul meu de vedere foarte bun, bravo lor].

Asa ceva am vazut, era negru si mai frumos personalizat :)

Edited by sleed
Link to comment
Share on other sites

Pentru un brand ca RST cunoscut doar de persoanele ce lucreaza in domeniu nu s-ar merita, gandeste-te ca oamenii le-ar purta doar sa primeasca feedback de la cunoscatori iar cum cunoscatorii brandului nu sunt multi nu cred ca s-ar complica nimeni sa le poarte.

Daca era cu nenea Gutza era alta chestie.

Link to comment
Share on other sites

Pai eu cred ca toata lumea a auzit de RST si va auzi. Din pacate cu nenea Gutza, ai dreptate, asa este societatea si sper ca se va schimba intr-o zi.Ar fi o treaba sa facem intalniri, exemplu : 4tuning, sau cum sunt cluburile din fiecare judet.. Si in fiecare an, fiecare judet sa aibe membrii lui..Adica exemplu :RST Cluj, RST Bucuresti ....

Link to comment
Share on other sites

Pai eu cred ca toata lumea a auzit de RST si va auzi. Din pacate cu nenea Gutza, ai dreptate, asa este societatea si sper ca se va schimba intr-o zi.Ar fi o treaba sa facem intalniri, exemplu : 4tuning, sau cum sunt cluburile din fiecare judet.. Si in fiecare an, fiecare judet sa aibe membrii lui..Adica exemplu :RST Cluj, RST Bucuresti ....

"4tuning" Apropo la mine in oras se face in fiecare vineri/sambata participari , speed test .. etc in afara orasul ... si chiar vine lumea sa vada sau sa participe ( am fost de 3 ori acolo mom. )

Ar fi ok sa ne strangem persoane din fiecare oras ( in tm singurul care-l stiu de pe forum este/era acid , care si el la randul lui "mai facea iesiri cu grupul rst" in bucuresti ).

Mi-ar place sa ne vedem la o bere mai ales ca vine caldura :) Nu ar strica o bere rece precum Gheatza.

Edited by Htich
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...