Jump to content
Nemessis

Abuzuri de putere - Reclamatii

Recommended Posts

Bullshit pe dreacu. Daca eram eu n-as mai fi venit sa cer socoteala pentru ca atunci stiam ca eu gresisem si gata.

A fost kempactick, care s-a jucat pe contul meu. Imposibil sa fie numai un ip folosit pe aceste conturi.

El find vecin cu mine, netu il ia de la mine

A inceput pe chat nebunia si a continuat aici.; Ne-ai injurat si pe chat, si pe forum. Nu am spus nimic, am zis ca poate ai baut si tu ceva.

La cateva zile ne-ai dat PM si ne-ai injurat iar.

kempactick esti tot tu, ca fapt divers. Nu suntem noi vinovati ca tu iti dai accountul sau iti este luat. Am vorbit si cu tine pe chat si ti-am spus ca intreci masura. Trebuie sa stii cand se termina o gluma.

Chestia nu este de Luni sau Marti. Injuri de vreo 3 saptamani pe toata lumea pe aici. Acum, rupe-i capul vecinului si fute-i pe ma-sa. Asta e viata.

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

:))

Am fost eu si kempactick, mai mult eu. Da scuzele mele, de la iarba din Africa/ Ca buna mai e

Deci a fost 50 si 50. fithy fithy / juma juma

B.D

Ma refeream sa stergi replyurile, dar e bine si asa, nu mai dati bre ban ca nu mai am emailuri.

Glumesc bre + timpurile astea.. sunteti prea tristi

Am uitat bre... Scuzati-ma pentru ce am facut, bre nu se va mai intampla

Edited by Shinelco
Link to comment
Share on other sites

Nu permitem vocabularul de ghena aici. Ban permanent

Si vezi ca stai la 60 de km de mine. Poate vrei sa-ti fac nod la picioare.

Cu poza de la avatar + ”Si vezi ca stai la 60 de km de mine. Poate vrei sa-ti fac nod la picioare.” :))))))))))))))))))) s-a cacat kronzy pe el

Edited by askwrite
Link to comment
Share on other sites

Buna ziua,

Azi aproximativ la ora 15:15 am primit ban pe chat-ul Rst.

Am intrat si am intrebat cine poate sa imi recomande un program pentru flood, am primit ban fara nicio explicatie.

"User or IP is banned."

Informatia respectiva este solicitata pentru la munca, testam cu un coleg un server din reteaua interna.

Va rog sa imi fie scos ban-ul de pe chat si sa fiu si eu macar informat de ce am facut, nu sa fiu sanctionat direct. Am pus o intrebare la care puteam sa primesc un raspuns util sau nu.

Am preferat sa pun o intrebare in loc sa citesc 100 de thread-uri si/sau sa caut pe google. Cineva care a folosit un astfel de program putea sa imi recomande o anumita versiune a unui program, etc sau sa imi comunice faptul ca nu este ok ceea ce intreb avand in vedere ca nu am mai avut abateri.

Va multumesc anticipat

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua,

Azi aproximativ la ora 15:15 am primit ban pe chat-ul Rst.

Am intrat si am intrebat cine poate sa imi recomande un program pentru flood, am primit ban fara nicio explicatie.

"User or IP is banned."

Informatia respectiva este solicitata pentru la munca, testam cu un coleg un server din reteaua interna.

Va rog sa imi fie scos ban-ul de pe chat si sa fiu si eu macar informat de ce am facut, nu sa fiu sanctionat direct. Am pus o intrebare la care puteam sa primesc un raspuns util sau nu.

Am preferat sa pun o intrebare in loc sa citesc 100 de thread-uri si/sau sa caut pe google. Cineva care a folosit un astfel de program putea sa imi recomande o anumita versiune a unui program, etc sau sa imi comunice faptul ca nu este ok ceea ce intreb avand in vedere ca nu am mai avut abateri.

Va multumesc anticipat

Iarta-i, ca sunt si ei mici.

Foloseste asta:

perl -e 'use Socket; socket(rtfm, PF_INET, SOCK_DGRAM, 17); for ( { send(rtfm, 0, 0, sockaddr_in(80, inet_aton("192.168.0.88"))); }'

Credite: @aelius

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua,

Azi aproximativ la ora 15:15 am primit ban pe chat-ul Rst.

Am intrat si am intrebat cine poate sa imi recomande un program pentru flood, am primit ban fara nicio explicatie.

"User or IP is banned."

Informatia respectiva este solicitata pentru la munca, testam cu un coleg un server din reteaua interna.

Va rog sa imi fie scos ban-ul de pe chat si sa fiu si eu macar informat de ce am facut, nu sa fiu sanctionat direct. Am pus o intrebare la care puteam sa primesc un raspuns util sau nu.

Am preferat sa pun o intrebare in loc sa citesc 100 de thread-uri si/sau sa caut pe google. Cineva care a folosit un astfel de program putea sa imi recomande o anumita versiune a unui program, etc sau sa imi comunice faptul ca nu este ok ceea ce intreb avand in vedere ca nu am mai avut abateri.

Va multumesc anticipat

este solicitata pentru la munca - =))))))

in alta ordine de "idei" nu iexista domne asemenea programe de flood minte baietii!

Si cu ban si fara ban pe chat tot aia e :}

Link to comment
Share on other sites

Pe langa ca ti-am dat amandoi galben mai faci si post la abuzuri de putere? Pai unde e abuzul aici?

https://rstforums.com/forum/89457-calculator-gaming-post571998.rst#post571998 pentru asta ti-am dat eu pentru insultare membru si pentru asta https://rstforums.com/forum/89457-calculator-gaming.rst#post571957 ti-a dat @nedo.

+ Au fost si reporturi de la altii.

Sectiunea asta este pentru abuzuri de putere. Nu a fost nici un abuz ci ambele decizii au fost corecte.

Ai putea sa te concentrezi pe a face ceva util in loc sa insulti ceilalti membri.

Link to comment
Share on other sites

?i nu se putea da un cartona? ro?u decât dou? galbene, nu gândi?i de loc. Fallen 2 ?i 3.

Buna idee. Ai deja 2 cartonase rosii. Probabil, colegii mei au fost mai indulgenti si nu au vrut sa primesti ban pentru acumulare de infractiuni, dar noi suntem deschisi la sugestii, iti vom anula alea 2 cartonase galbene si o sa primesti unul rosu. Asta inseamna ca primesti 3 rosii care se transforma automat in ban 5 zile.

@M2G scuze ca m-am bagat peste decizia ta. Omul a vrut sa gandim :)

Edited by hate.me
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

il reclam pe gecko pentru ban fara motiv pe chat. deja a trecut 15 minute si nu vad unban.

am apucat sa spun replica "kabron iti sparg dintii sa moara mama" (am venit de la dentist de 5 minute). replica lui gecko a fost "mi-ai dat motiv de ban, mersi".

de ce e fallen banat si gecko mod again? multumesc! daca nu mai apuc sa "glumesc" cu userii care ii cunosc, sa vorbeasca moderatorii intre ei.

Edited by j1ll2013
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...