Jump to content
aelius

Schimbare nickname / username

Recommended Posts

Am fost intrebat/rugat de multi sa le schimb nick-urile (numele de utilizator). Pentru ca noi sa facem ceva pentru voi, ar fi frumos sa faceti si voi ceva pentru comunitate.

La ce ma gandeam ?

- Sa aveti minim 200 de posturi.

- Sa aveti minim 20 de stiri postate in sectiunea "Stiri Securitate" sau 20 de tutoriale. (daca nu le aveti, le puteti face, nu e problema).

- Sa aveti VIP (updated)

Cine vrea sa isi schimbe userul si indeplineste conditiile de mai sus, sa posteze aici. Voi verifica daca este totul ok.

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

Nu am chiar 200 posturi, am 166...

Problema sta in felul urmator, vreau sa imi schimbi username-ul in Kalasnhikov , momentan cel care sia facut cont cu user-ul Kalashnikov nu a mai intrat de 4 ani pe acel cont si mi-ar placea sa il folosesc eu.

Nu am chiar 20 de tutoriale, am doar un tutorial ( https://rstforums.com/forum/82496-upload-shell-cu-phpmyadmin.rst ) dar am mai multe posturi la categoria ajutor, cred ca compenseaza cumva ... , promit ca o sa fac si celelalte 19 tutoriale / stiri in cursul luni viitoare .

scuze pentru posturi, o sa le fac cu timpul...

O idee buna @aelius dar sper sa nu se transaforme intr-un posthunting si tutoriale puse la misto cam cum cface kalasnikov.
eu unul sunt deacord cu posturile dar nu si cu tutorialele (poate gasiti alt criteriu).oricum se va face post hunting si chiar nu cred ca ar trebui sa fim bombardati si cu totoriale (spun asta pentru presimt ca vor fi doar copy-paste si calitate slaba).si inca ceva,daca schimbati numele sa fie unul nou si nu unul care a mai fost folosit.

tutorialele sunt facute de mine iar daca am scris un lucru gresit imi poti da pm sau reply in acel tutorial pentru al remedia :)

renegarde + restul, e strict decizia adminilor daca vor sa imi schimbe nickname-ul, nu va mai bagati ca musca in lapte

Edited by Kalashnikov.
Link to comment
Share on other sites

Guest PoorStudentPleaseDonate
Nu am chiar 200 posturi, am 166...

Problema sta in felul urmator, vreau sa imi schimbi username-ul in Kalasnhikov , momentan cel care sia facut cont cu user-ul Kalashnikov nu a mai intrat de 4 ani pe acel cont si mi-ar placea sa il folosesc eu.

Nu am chiar 20 de tutoriale, am doar un tutorial ( https://rstforums.com/forum/82496-upload-shell-cu-phpmyadmin.rst ) dar am mai multe posturi la categoria ajutor, cred ca compenseaza cumva ... , promit ca o sa fac si celelalte 19 tutoriale / stiri in cursul luni viitoare .

scuze pentru posturi, o sa le fac cu timpul...

Poate ca kalashnikov e un membru mai vechi, cunoscut, si o sa te confunde lumea.

Gen: Daca tex nu mai intra timp de 4 ani pe forum, userul lui trebuia sa fie sters si sa-ti schimbi tu userul in tex, ca doar el n-a intrat de 4 ani..

Link to comment
Share on other sites

Ca si pana acum, doar copy/paste din colo in coace, o sa vedeti useri care posteaza 2-3 tutoriale intr-un minut. Logica romanului, ca sa primeasca si el "recompensa" cat mai rapid.

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Ce copy paste nesimtit faci kalasnikov. Se vede ca pe forum nu scrii cu diacritice iar la tutoriale le folosesti. Macar ai bunul simt si asteapta o saptamana, nu te pune ca tiganu .

E ultimul post in threadul asta, nu e treaba mea, dar unii prea au obrazul gros.

Link to comment
Share on other sites

eu unul sunt deacord cu posturile dar nu si cu tutorialele (poate gasiti alt criteriu).oricum se va face post hunting si chiar nu cred ca ar trebui sa fim bombardati si cu totoriale (spun asta pentru presimt ca vor fi doar copy-paste si calitate slaba).si inca ceva,daca schimbati numele sa fie unul nou si nu unul care a mai fost folosit.

Link to comment
Share on other sites

Mai adaug eu o conditie. Sa fiti VIP. :)

Mi-ai stricat socialu :(

Cel putin 10 persoane m-au intrebat in ultima saptamana daca isi pot schimba userul. 9 din ei erau lameri cu cateva posturi inutile. Eram curios sa vad pana unde poate duce nesimtirea

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...