Jump to content
wirtz

RST sau RRST ?

Recommended Posts

Primesc Likes + Rep dar Warn + Ban de la niste moderatori pro-tigani.

Sper doar sa primesc ban definitiv acum in cazul in care unii se simt deranjati de niste postari puse chiar la offtopic...

Daca aveti iubitori de ciori la staff rog sa-mi fie comunicat pe P.M. si o sa ma retrag singur.

//satul

Respect @aelius )... dar mi-e suficient. Sunt singuru (cred) de la Offtopic care pirmeste ban/warn (de la mods) pt...... ce? Ca fac cunoscute nist WC-uri antiromanesti de pe NET ???? si care le expun aici in speranta ca poate altii vor actiona macar cu un flag? Aici ma refer la ultima postare cu "acel clip"..... vedeti voi...

HAI SA FIM CORECTI POLTIC!

/// nationalisti.RRO

PCH // muie moderatorului rapidist/stelist

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

Nu esti singurul care a primit warn in acel topic deschis de tine.Am atras atentia asupra acelui cretin care se bucura de necazul altuia si am primit warn dar ma rog, nu o sa ma faca un warn sau un ban sa imi schimb parerea despre tigani sau rromi cun dracu le mai zice acum.Din partea mea sa le dea bani la tigani in continuare si sa le creasca copiii pe cheltuiala lor ca doar majoritatea tiganilor nu muncesc, traiesc din ajutor social,talharie,furturi si din ce le dau romanii la semafor sau pe la colturi de strada.Asa ca iti recomand sa stai linisitit ca poate cel care ti-a dat warn e in bransa cu acel infractor si cumva se simte frustrat cand unul de teapa lui este demascat.

cersetori.png

Edited by d4rkm4nx
Link to comment
Share on other sites

Nu esti singurul care a primit warn in acel topic deschis de tine.Am atras atentia asupra acelui cretin care se bucura de necazul altuia si am primit warn dar ma rog, nu o sa ma faca un warn sau un ban sa imi schimb parerea despre tigani sau rromi cun dracu le mai zice acum.Din partea mea sa le dea bani la tigani in continuare si sa le creasca copiii pe cheltuiala lor ca doar majoritatea tiganilor nu muncesc, traiesc din ajutor social,talharie,furturi si din ce le dau romanii la semafor sau pe la colturi de strada.Asa ca iti recomand sa stai linisitit ca poate cel care ti-a dat warn e in bransa cu acel infractor si cumva se simte frustrat cand unul de teapa lui este demascat.

Se pare ca avem jegosi in staff. Raportaza la @d4rkm4nx .... "iei si tu ban" :))) oricum stai calm... stai lin doar glumesc... avem lume aici ce ne sustin ideile si lupta....ei primesc poate doar de la SRI...

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

@wirtz Astia care se spovedesc la militie e un alt subiect sensibil chiar nu vreau sa aprofundez chiar atat de adanc.Te rog nu ma provoca pentru ca aici sunt foarte multi sensibili pe acest subiect:)) Multumesc.

Edited by d4rkm4nx
Link to comment
Share on other sites

sustin pe @d4rkm4nx - daca primeste warn / ban doresc si eu. Muie moderatorului cu crema de ghete pe fatza. ( o sa ne luam urat.. dar lasa.. forumu asta e ca Romania.. il condamna pe Antoenscu si apoi regreta. PACAT CA NU E DOAR TEX AICI LA PUTERE )

AAAAAAAAAAAAA dar vai... noi.. adica VOI va futeti doar pe tastatura... nimic nu faceti altceva... concrect in favoarea acestui Neam.. pai du-te nene pe alte forumuri ... nu? Nu sta pe ceva cu "romanian" la inceput.... ms mult. rusine........ celor ce ne condamna

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

Nu-l mai pupa atat pe tex in partea dorsala. Pana una-alta iti dau si eu un warn ca ai injurat un membru (acel moderator care te-a avertizat). Ai threadul de abuzuri de putere daca consideri ca avertismentul nu a fost dat corect.

Link to comment
Share on other sites

Si hai sa-ti zic ceva de tex... ala e ca mine.. mi-e camarad mai jigodie ordinara.. da-mi ban daca vrei. ma pis pe tine. cat timp nu esti nationalist esti bun de dus in lagar. Cel putin imi respect fratii nationalisti.. nu doar de pe NET ca tine.. (probabil)

Esti un mizerbabil daca zici ca tin cu unu ca mine si il pup in cur.... nu te vezi ? Ideologia primeaza... apoi "altveva" dar se pare ca tu esti batut in cap... hai ...mars urgent cu ban pe mine.

FIE BANU' meritat!

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

o sa luam ban presimt.. sau warn pt offtopic.. BAI SI CE DACA SUNTEM RASISTI CARE E PROBLEMA? Pana la urma noi suntem romani nu cei care ne condamna! Sieg Heil .. macar noi citim si suntem dispusi sa invatam mereu..nu ca cioara... doar nr de pe card...

Edit: sa marcati banuri.. sa ramaneti doar cu ciori...sau ....iubitori de croncani...

Edited by aelius
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Salut,

Iti inteleg opiniile si sunt total de acord cu ele: ma pis pe tigani, unguri si homosexuali.

DAR acesta este un forum de securitate IT. Aici discutam despre calculatoare. Poate si eu, de multe ori, vreau sa atrag atentia lumii asupra ciorilor, insa ma abtin pentru ca aici nu este locul potrivit pentru astfel de discutii.

De asemenea, nu cred ca exista persoane in staff care sa agreeze aceste specimene. Cu totii ii uram, dar purtand niste discutii pe forum nu rezolvam nimic. Acest forum e pentru discutii legate de IT, atat.

In alta ordine de idei, e ok sa deschizi 2-3 subiecte legate de aceste aspecte, insa nu prea le vad rostul aici. Lumea intra aici (sau cel putin asa ar trebui) sa vada ce mai e nou in domeniu, sa citeasca un tutorial sau sa urmareasca un videoclip. Sunt satul de cati tigani vad pe strada sau la TV, nu vreau sa vad si pe forum. Nu vreau sa vad si pe RST ca unguru' pulii vrea autonomie pentru ca imi creste pulsul dorindu-i moartea si nu face bine la sanatate.

Concluzia e simpla: nu mai posta astfel de subiecte aici.

Apoi, in legatura cu limbajul, e ok sa iti bagi pula in mortii si ranitii ungurilor si tiganilor, insa NU e ok sa faci acest lucru la adresa membrilor. Nu tinem cont de limbaj, dar nu toleram atacurile la persoana. Cu totii avem momente cand ne enervam, dar daca ne bagam pula intr-un moderator nu ne ajuta cu nimic, poate doar ne simtim 5 secunde mai bine.

Noi te intelegem pe tine, sper sa ne intelegi si tu pe noi. :)

Link to comment
Share on other sites

Meriti ban pentru nesimtire, nu pentru altceva, nu ma intereseaza ca s-au gasit cativa sa te pupe in cur. Ai bun simt si vorbeste ca un roman adevarat daca tot te dai mare nationalist, nu ca un tigan. Daca tot zici lupti impotriva lor, nu te comporta ca unul.

Link to comment
Share on other sites

@vladmir nu vb de straini sau exitraterestri vb despre rromi.Nu stiu unde ai vazut tu tigan care sa cunoasca ceva despre domeniul IT nu mai zic de securitate sau poate ma insel eu.In schimb sunt sigur ca multi tigani cunosc hacking, bug-uri pe la broasca de la usa la geamurile termopan, portofele,etc.Nu inteleg cum poti sa asociezi tiganii cu domeniul asta sau poate ai vazut tu tigan hacker si eu nu stiam :))

Nu sunt sustinator al tiganilor , ba chiar din contra . Doar ca nu vad ce legatura are cu orice pe forumul acesta. E ca si cum as deschide eu topic acum sa zic cat de mult urasc eu mancarea de la Mc si sa ne aprindem torte si sa dam foc mc-ului de la unirii .

Ok bravo ai initiativa si opinie , dar ti-ai gasit locul gresit sa ti-o exprimi . Nu spun ca e proasta , spun doar ca m-am saturat sa vad discutii de genu' aici .

Edited by vladmir
Link to comment
Share on other sites

Ba ar trebui sa se discute despre problema tiganeasca peste tot pe unde se poate discuta pe toate mediile si pe toate forumurile.Tiganii trebuiesc educati in primul rand ca deocamdata sunt maimute salbatice, cine nu se educa merge la groapa cu var.Cat timp vom ignora problema asta nu se va rezolva de ;la sine doar se va amplifica in detrimentul nostru.Problema este alta ca cei care ne conduc sunt fie jidovi fie semi-tigani din URSS adica iliescu si urmasii.CHiar nu va dati seama ca la noi inca functioneaza directivele nkvd din `50 cu "prostul satului primar"

My two cents" (2¢)

Edited by nonimporta
Link to comment
Share on other sites

@wirtz am priceput ca tex te sprijina iar asta e singurul motiv pentru care tu esti inca pe RST, insa ai bunul simt si nu abuza de bunatatea si rusinea lui.

O mare parte din noi cei care intram zilnic pe forum ne-am saturat de gunoaile de topicuri de la What`s New? care tu le deschizi despre tigani.

Ai forum pe nisa asta, rezuma-te la el.

Link to comment
Share on other sites

Hai sa facem putina lumina aici.

In primul rand, eu moderatorul de care este atat de nemultumit writz. Motivul: i-am dat un cartonas rosu pentru topicul acesta.

Nu cred ca e nevoie de multe explicatii, dar poate ajuta: nu i-am dat ban pentru ca iubesc tiganii sau ungurii sau ce mai zice el pe acolo, ci pentru ca umple forumul cu toate mizeriile pe care le gaseste.

Probabil v-ati intrebat si voi, dar va intreb si eu, ce vreti sa gasiti pe RST? Discutii despre tigani si unguri sau discutii despre securitate IT si hacking? Pentru mine raspunsul este simplu.

Postand prostiile lui, writz reuseste sa distraga toata atentia de la tema forumului. E natural, puteti sa ascultati cea mai frumoasa melodie la pian, dar parca nu este acelasi lucru daca mai este unul pe fundal care fredoneaza guta.

Hai sa dau cateva exemple despre cum topicurile lui distrag atentia:

1. Topicuri cu si despre tigani:

- [1] -> 6 raspunsuri, 169 de vizualizari, vizualizat de catre 84 membri ai forumului;

- [2] -> 23 raspunsuri, 826 vizualizari, vizualizat de catre 203 membri ai forumului.

2. Topicuri despre securitate IT:

- [1] -> 1 raspuns, 374 vizualizari (post promovat pe facebook), utilizat de catre 93 utilizatori ai forumului

- [2] -> 17 raspunsuri, 795 vizualizari, vizualizat de catre 190 membri ai forumului

Comparand cifrele, se poate observa cum topicurile care nu au legatura cu tema forumului acapareaza atentia, distrag de la dezvoltarea unor discutii mult mai interesante si obscureaza munca pe care o depun unii de pe aici astfel incat forumul sa se ridice.

Imaginati-va ca sunteti un vizitator interesat de info-sec, poate aveti si vreo certificare in domeniu, poate lucrati in domeniu, intrati pentru prima data pe forum si cititi un tutorial despre "stack based buffer overflow". Va place, asa ca va mai uitati si peste celelalte topicuri de pe forum, dar dati imediat peste 2-3 topicuri cu su despre tigani/unguri/mai-stiu-eu-ce. Ati mai ramane pe forum?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...