Jump to content
SmarTeu

Dovada de REDEEM pe bubblews.

Recommended Posts

Dovada de REDEEM.

money.png

Timpul de procesare.

plata.jpg

Si daca doriti sa ma adaugati la follow Click aici pentru profilul meu

Am sa revin si cu Dovada de plata, am facut acest articol pentru a va incuraja sa faceti si voi dar nu acum dupa ce o sa pun dovada de plata, nici eu nu sunt sigur daca se va face plata si de aceea nu va incurajez sa faceti acum.

Dar sper sa faca cat mai repede plata ca sa va arat dovada..

Link to comment
Share on other sites

E o mizerie de site unde ?tirile(dac? le po?i numi ?tiri) sunt de nivel low spre superlow. Cine p*la mea crezi c? e prost s? te pl?teasc? pentru c? împ?rt??e?ti ultima lab? cu utilizatorii site-ului? Dac? ai norocul s? fii pl?tit prima dat?, trimite-le un mail ?i mul?ume?te-le cum se cuvine. A2-a plat? n-ai s-o mai vezi, garantat.

Link to comment
Share on other sites

E o mizerie de site unde ?tirile(dac? le po?i numi ?tiri) sunt de nivel low spre superlow. Cine p*la mea crezi c? e prost s? te pl?teasc? pentru c? împ?rt??e?ti ultima lab? cu utilizatorii site-ului? Dac? ai norocul s? fii pl?tit prima dat?, trimite-le un mail ?i mul?ume?te-le cum se cuvine. A2-a plat? n-ai s-o mai vezi, garantat.

Nu stiu ce sa zic... cred ca platesc atata timp cat nu incalci vreo regula. M-am uitat si sunt useri cu sute de articole publicate, ma gandesc ca nu sunt retardati sa tot publice aiurea... mai ales ca decat atat poti face pe site-ul ala.. sa publici si sa dai like si comment...

Link to comment
Share on other sites

E o mizerie de site unde ?tirile(dac? le po?i numi ?tiri) sunt de nivel low spre superlow. Cine p*la mea crezi c? e prost s? te pl?teasc? pentru c? împ?rt??e?ti ultima lab? cu utilizatorii site-ului? Dac? ai norocul s? fii pl?tit prima dat?, trimite-le un mail ?i mul?ume?te-le cum se cuvine. A2-a plat? n-ai s-o mai vezi, garantat.

Poti sa postezi ce vrei nu este o regula ce sa postezi dar sa nu fie articole copiate daca eu am inventat o poveste amuzanta ce are.. ? nu inteleg..

@Whai_Nooa nu am folosit nimic m-am folosit de paginiile care le detin si grupuri...

Link to comment
Share on other sites

Oameni buni, nu mai fiti atat de cretini in cat sa va dati cu parerea fara sa probati inainte, cum a facut cap patratat ala Sir-Galahad. De unde ***** stie el ce pot face aia sau nu, si de unde stie el daca platesc a doua oara sau nu, cand el nici macar nu s-a bagat sa probeze. Nu mai fiti atat de dobitoci unii sa va dati cu parera asa din ce va imaginati voi, probati si apoi vorbiti, in forumul asta cea mai mare problema asta este, unii oameni posteaza chestii serioase, si niste incuiati la minte vin si zic ca e vrajeala fara sa probeze macar. Vremea comunismului a trecut oameni buni, traiti in actualitate nu mai fiti incuiati la minte ca pe vremuri si nu mai fiti obisnuiti cu munca de sclav, in ziua de azi sunt sute de forme serioase sa iti castigi viata online.

Link to comment
Share on other sites

B?i spum? de ras. ?i-ai f?cut cont ca s? m? iei la 11m? Sunt sute de articole pe net în care lumea se plânge c? au fost pl?ti?i o singur? dat?, iar la al2-lea redeem au primit fix pix. Dac? e atât de drept site-ul pe cât zice?i voi, toat? lumea ar avea câteva sute de dolari pe lun? de pe urma lui. De unde c***t au bani de?in?torii site-ului s? pl?teasc? atâ?ia oameni? Au zeci de mii de useri înregistra?i. Dac? 1000 dintre ei fac câte 300$ pe lun?.. site-ul va pl?ti 300000$ în total? Pleca?i în p*la mea de urâ?i cu smecheriile voastre de 2 lei.

?i dac? te mai bagi în seam? m? iau de m*-ta.

Oameni buni, nu mai fiti atat de cretini in cat sa va dati cu parerea fara sa probati inainte, cum a facut cap patratat ala Sir-Galahad. De unde ***** stie el ce pot face aia sau nu, si de unde stie el daca platesc a doua oara sau nu, cand el nici macar nu s-a bagat sa probeze. Nu mai fiti atat de dobitoci unii sa va dati cu parera asa din ce va imaginati voi, probati si apoi vorbiti, in forumul asta cea mai mare problema asta este, unii oameni posteaza chestii serioase, si niste incuiati la minte vin si zic ca e vrajeala fara sa probeze macar. Vremea comunismului a trecut oameni buni, traiti in actualitate nu mai fiti incuiati la minte ca pe vremuri si nu mai fiti obisnuiti cu munca de sclav, in ziua de azi sunt sute de forme serioase sa iti castigi viata online.
Link to comment
Share on other sites

B?i spum? de ras. ?i-ai f?cut cont ca s? m? iei la 11m? Sunt sute de articole pe net în care lumea se plânge c? au fost pl?ti?i o singur? dat?, iar la al2-lea redeem au primit fix pix. Dac? e atât de drept site-ul pe cât zice?i voi, toat? lumea ar avea câteva sute de dolari pe lun? de pe urma lui. De unde c***t au bani de?in?torii site-ului s? pl?teasc? atâ?ia oameni? Au zeci de mii de useri înregistra?i. Dac? 1000 dintre ei fac câte 300$ pe lun?.. site-ul va pl?ti 300000$ în total? Pleca?i în p*la mea de urâ?i cu smecheriile voastre de 2 lei.

?i dac? te mai bagi în seam? m? iau de m*-ta.

Nu are nimeni bani cum zici tu ca sunt dobitoci ca tine care zic ca este scam orice, si multumita voua facem noi bani si nu se termina asa repede treaba...si poti sa te iei de cine vrei ca ma pis pe tine, esti un gunoi ca multi altii, nu ma impresionezi cu nimic...bat pariu ca esti un pustan din ala stricat din secolul 21 de 19-23 de ani

Link to comment
Share on other sites

Buna tuturor!

Am vazut niste discutii mai aprinse mai sus si nu am putut sa nu ma inregistrez aici pentru a face un comentariu.

Lumea e plina de prosti! Sunt foarte multi care isi spun parerea fara sa cunoasca.

E tipic pentru anumite persoane sa comenteze lucruri despre care doar au auzit.

Eu AM PRIMIT BANII in contul de Paypal - DECI lucrurile functioneaza! Nu ma intereseaza de unde au cei de la Bubblews bani, atat timp cat eu nu fac lucruri necinstite!!!

Pentru cei care nu ma cred pe cuvand nu voi pune nicio dovada de plata, doresc ca doar cei care cred si vor sa posteze acolo sa castige bani.

Link to comment
Share on other sites

@branzaa, c? nu ?tiu cum ?i se mai zice acum. F? urm?torii 50$, d? redeem, iar dac? prime?ti banii eu î?i trimit al?i 50$ din buzunarul propriu, pe cuvânt de cerceta?.

//?i faci video cu dovad? la ambele pl??i. Doar e safe, nu ai de ce s?-?i faci griji în privin?a pl??ilor.

/// http://www.surveycashguide.com/bubblews-review-great-website-or-is-it/ citi?i ?i v? minuna?i.

Edited by Sir-Galahad
Link to comment
Share on other sites

Prietene esti prea suspicios! De unde ai tras concluzia ca am vreo legatura cu branzaa??? Esti aberant!

Saptamanal, trebuie sa-mi intre bani, deja am stans mai multe sarje de >50$, o sa revin cu postare noua daca ii primesc. Dovada de plata cum am mai spus mai sus nu voi pune, eventual daca doresti neaparat, o pot face, dar trebuie sa te tii de cuvant si printr-o metoda escrow pot sa-ti fac dovada platii!

Link to comment
Share on other sites

Nu v? mai tot aia atâta, cum zicea bunica. Posta?i ?i voi când v? vin banii pe PayPal, s? fim siguri. Printscreen-uri cu redeem la ei pe site am ?i eu (http://oi60.tinypic.com/am3zpe.jpg, http://oi58.tinypic.com/op70v9.jpg). Cic? mie îmi intr? banii în 23 septembrie... Om tr?i ?i om vedea, revin atunci cu o postare ?i v? zic dac? intr? sau nu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...