Jump to content
Silviu

Tricouri roșii, moca

Recommended Posts

A, si ca sa mai expun un punct de vedere, ii si ajutati sa isi faca database cu datele voastre de contact + domiciliu, sa vedeti cand incep sa va vina diversi pe la usa cu cine stie ce cacaturi electorale + telefoane etc.

Da stiu, o sa va dati mari smardoi ca nustiu ce le faceti, dar totusi, de ce sa va vindeti asa usor ...

Link to comment
Share on other sites

Luati tricouri ca tot din banii vostri sunt cumparate :)) ati ajuns sa va lamentati pentru un cacat de tricou inscriptionat cu jegu ala de partid, pentru maimitoiu ala ieftin de Ponta.

Si stati linistiti ca un tricou d'ala mai mult de 2 lei nu e, va cumpara ca pe ultimii fraieri.

Urmeaza sa dea iar galeti, prosoape, sepci, pungi, chibrite si alte cacaturi pentru care oamenii bine inteles se vor calca in picioare si asa vor fi pacaliti sa voteze...

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Bravo. Va bucurati la un tricou din piata de 5 lei ca babutele de la tara pentru o galeata, tot rosie.

Ca pe niste sclavi va fac astia. Va puneti datele peste tot. Cum va suna aia de la banci daca va cunoasteti vecinii, asa o sa fiti si voi sunati si o sa primiti casti postale.

Voi pe aici glumiti cu carpe de sters dar cand vin aia la usa sa va dea tricoul, va imprieteniti cu el poate va mai da unu in plus.

Imi pare rau fata de cei care au demnitate de aici, dar am ajuns sa fim sclavii europei. Sclavi. Aveti ba demnitate in voi, nu va puneti adresa si numaru de telefon peste tot pe unde credeti ca luati ceva gratis. O sa fiti asociati cu "simpatizanti". Mai bine merg in curu gol pe strada decat sa fiu simpatizant al sclavului ala de Ponta. Mai bine Basescu decat Ponta.

Ba, voi credeti ca i-ati fraierit ca va tricou gratis? Asta credeti voi? Pai daca tu, roman, aveai salariul si plateai taxele germanului, olandezului, aveai bani sa traiesti decent, nu sa deschizi usa unui milog cu un tricou.

PS: cand s-au votat primarii la tara la bunicamea au venit unii cu tractoare si jeep-uri. I-au lasat in curte un sac de cartofi, unul de paine, faina si malai. A luat-o cu jeep-u si a dus-o in cabina sa voteze. El a votat in locul ei ca e femeie batrana. Anul asta, de la inundatii s-a suprat podu care face legatura intre Romania si ea plus inca 10 familii. Cand m-am dus la primar, mi-a zis ca are de terminat parcul, nu are bani de drum. Asa cum pe bunicamea, femeie de 98 de ani a cumparat-o, pe voi, astia de 20 de ani va cumpara. La 90, daca o sa ajungeti, o sa ajungeti sa fiti niste curve penale numai ca sa manance si gura voastra.

Edited by SynTAX
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nici macar nu i-am dat like, am si postat pe pagina lui de fb ca sunt niste hoti.In 2012 se dadea bani ca sa votezi cu cine vroiau ei, recunosc ca am luat banii dar mi-am bagat pula si am pus stampila intre ei.Asa trebuie sa facem, sa luam si sa ne batem si noi joc de ei asa cum fac si dansii.Puteti sa va duceti la vot linistiti, dar puneti stampila pe fundul vostru si nu pe hartie.

Link to comment
Share on other sites

sa lamurim treaba... doar string datele, ma mir daca primiti actualmente ceva :))

Studio Twelve SRL

Tipul de activitate: PRELUCRAREA DATELOR, ADMINISTRAREA PAGINILOR WEB SI ACTIVITATI CONEXE

Pai, daca este adevarat, atunci ar trebui sa ii ajutam sa colecteze cat mai multe date.

Ar fi posibil sa faci cateva mii de requesturi de pe 2-3 IP-uri ca sa le strici statistica, dar ar putea prea usor sa filtreze datele false. In schimb, observam ca au CSRF in formularul lor de submit, deci putem sa il exploatam.

Cei care aveti acces la site-uri ceva mai vizitate, aveti aici cateva linii de cod care exploateaza CSRF-ul acela. Puneti pe cateva site-uri putin mai vizitate un iframe cu codul acela, ca sa-l ajutam pe domnul premier sa faca rost de cat mai multe date! :) Nu tocmai reale, dar... d'eh.

Multumiri lui @ady_adam pentru generatorul de identitate in limba romana!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...