Jump to content
anakata

Parteneri open mind pentru 2 proiecte

Recommended Posts

Am trimis PM, cer si ofer seriozitate. Chiar daca proiectul vi se pare o joaca, tin sa va anunt ca nu este, si e cat se poate de serios si banos. Am totul pregatit.

Pot sa va dovedesc ca ce spun eu este adevarat. Si nu o facem noi, profitul ala il incaseaza niste pustani de 16-17 ani (ma refer, va pot arata ceva exemple, care automat o sa cada cand o sa lansez serviciul).

Edited by anakata
Link to comment
Share on other sites

Nu prea le am eu cu jocurile insa el cere 100 de euro si promite ca in nu stiu cat timp face mii.

Intrebarea mea e @anakata de ce nu te imprumuti de 100 de euro daca esti constient ca vei face mii ?

Nu prea se leaga ceea ce zici.

Credeam ca e ceva mai interesant,e doar un joc de Counter-Strike 1.6 si ce mai zicea el acolo am citit in fuga,nu vreau sa iti fac "reclama proasta" insa daca eu as fi avut sa zicem combinatia ta luam de la cineva 100 de euro si o incepeam.

Nu ai 100 de euro sa faci "colosalele mii" ?

DU-TE LA MUNCA ! Oricum te joci frumos cu vorbele poate agati vreun fraier :))

Edited by Eddie91
Link to comment
Share on other sites

Nu prea le am eu cu jocurile insa el cere 100 de euro si promite ca in nu stiu cat timp face mii.

Intrebarea mea e @anakata de ce nu te imprumuti de 100 de euro daca esti constient ca vei face mii ?

Nu prea se leaga ceea ce zici.

Credeam ca e ceva mai interesant,e doar un joc de Counter-Strike 1.6 si ce mai zicea el acolo am citit in fuga,nu vreau sa iti fac "reclama proasta" insa daca eu as fi avut sa zicem combinatia ta luam de la cineva 100 de euro si o incepeam.

Nu ai 100 de euro sa faci "colosalele mii" ?

DU-TE LA MUNCA ! Oricum te joci frumos cu vorbele poate agati vreun fraier :))

Subscriu, 100 euro e o investitie foarte mica, oricine poate face rost.

Link to comment
Share on other sites

Trebuia sa vina si un papagal precum Edi asta, scuza-ma fratica, dar asta esti. Arata-mi si mie un proiect al tau, "serios", daca spui ca al meu este asa cum este. Daca aveam de unde sa ma imprumut o faceam, nu te-ai gandit?

In plus, nu-mi convine sa mai iau si imprumut, deoarece apoi voi avea obligatie lunara fata de om, adica, ii dau din banii mei, dar asta e, nu am ce sa fac momentan.

Si daca ti se pare asa wow, ce vreau sa fac eu, putea-i sa-mi scrii si sa imi ceri anumite dovezi, nu sa vii aici sa incerci sa faci de cacat o persoana, ca asta incerci sa faci, lake.

Legat de munca, eu am muncit sa-mi creez tot ce am, sau asta pentru tine nu e munca, crezi ca toti cei care stau la computer freaca laba mereu ca tine, la munca mergi tu, ca te cam plictisesti in casa.

Insa asta e munca ta, sa stai pe internet si sa dai sfaturi de viata altora, cand tu esti vai de capul tau.

Ma rog, nu vreau sa intru in polemici, genul asta de oameni ma dezgusta.

Subiectul este inca valabil.

Edited by anakata
Link to comment
Share on other sites

Nu mai vorbi asa elevat pe burta goala ca nu iti sta bine. Nu ai inteles ca 100 de euro ii castiga unul pe santier in maxim o saptamana de munca ? Si tu vii si prezinti proiecte "colosale" ?

Daca ai muncit sa ai ... tot ce ai creat ... de ce nu ai 100 de euro ? :))

Si da,ma plictisesc teribil ca sunt in vacanta in Romania si imi place sa mai rad de nepoti ca tine;nu mai vorbi de bani daca tu nu ai nici macar jumatate din salariu minim pe economie din Romania in buzunar ... presupun ca ai maxim 17 ani.

Si pe noi toti ne dezgusta teparii si copiii care debiteaza prostii.

Fa-ma de ras public cand accepta cineva sa colaboreze cu tine avutule.

EDIT: Atunci mars la munca si nu mai cersi !!

Ai vazut si tu ca a spus lozinca "fute vant" Cristian Tudor Popescu si o dai si tu in basme pe aici.

Edited by Eddie91
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...