Jump to content
Guest Kronzy

Ofer servicii.

Recommended Posts

Scriu articole - Romana - Engleza -> 1,2$ per articol

Testez securizarea site-ului : caut xss,sql,file upload,exploit's daca e wordpress,joomla. etc

Pot sta sa administrez un site , petrec mult timp pe pc.

Instalez/configurez platforme .

Fac proiecte powerpoint/word.

----------------------------

Edited by Kronzy
Link to comment
Share on other sites

Pai mai sus ziceai ca 1.2$/ articol. Iar acum imi ceri pe 10 articole 20$. Plus ca nu ti dau de tradus din engleza si nici de scris, doar de rescris deci e si mai simplu. Ce mi scapa mie?!

N ar trebui sa fie 12$? N ar fi fost elegant sa lasi pachetul la 10$ ca nu te pun sa traduci ca un caine? Oricum ti as fi dat 40 lei... ca nu ma duc cu jumatati de masura la banca.

N ar fi fost frumos ca pachetul de 20 sa fie la pret mai redus, ca sa ma atragi, sa ti dau comanda de cat mai multe!?

Voi vreti sa faceti bani dar nici macar inceputl nu l stapaniti. Sau te ai gandit ca ma arzi de 8 dolari?

Edited by M4T3!
Link to comment
Share on other sites

Guest AndreiMihai
Pai mai sus ziceai ca 1.2$/ articol. Iar acum imi ceri pe 10 articole 20$. Plus ca nu ti dau de tradus din engleza si nici de scris, doar de rescris deci e si mai simplu. Ce mi scapa mie?!

N ar trebui sa fie 12$? N ar fi fost elegant sa lasi pachetul la 10$ ca nu te pun sa traduci ca un caine? Oricum ti as fi dat 40 lei... ca nu ma duc cu jumatati de masura la banca.

N ar fi fost frumos ca pachetul de 20 sa fie la pret mai redus, ca sa ma atragi, sa ti dau comanda de cat mai multe!?

Voi vreti sa faceti bani dar nici macar inceputl nu l stapaniti. Sau te ai gandit ca ma arzi de 8 dolari?

Omule la ce comentezi aiurea?, ai pus o intrebare, iar omul ti-a raspuns, daca nu iti convine sau ti se pare ceva dubios, cauti altul...ce tot atata :|

Edit: Un individ a intrebat mai sus cate cuvinte pentru 1,2$, iar el a raspuns asta "350-500 cuvinte", tu ai intrebat cat iti ia pentru fiecare articol de 500 de cuvinte, e normal sa ceara mai mult. + ca ai cerut sa iti rescrie in asa fel in cat sa nu fie continut duplicat, deci nu e asa usor cum tot zici tu

Edited by AndreiMihai
Link to comment
Share on other sites

Da, scuzele mele, deaja sunt iritat

Omule la ce comentezi aiurea?, ai pus o intrebare, iar omul ti-a raspuns, daca nu iti convine sau ti se pare ceva dubios, cauti altul...ce tot atata :|... ca ai cerut sa iti rescrie in asa fel in cat sa nu fie continut duplicat, deci nu e asa usor cum tot zici tu

Chiar ma enervez... nu asta inseamna articol? Sa nu fie continut duplicat? Sa fie unic? Atunci la ce sa i dau banii? Pt copy paste? Voiam sa subliniez faptul ca nu l pun pe el sa se informeze, nu i dau un titlu si sa construiasca intreg articolul, sa caute in diferite surse, etc. Ce poate fi complicat in asta?

Am vazut ca scrie 350-500 cuvinte. Iar eu am zis in jurul la 500. Deci sunt inclus in marja lui. Nu am zis 700 cuvinte

Edited by M4T3!
Link to comment
Share on other sites

Pai mai sus ziceai ca 1.2$/ articol. Iar acum imi ceri pe 10 articole 20$. Plus ca nu ti dau de tradus din engleza si nici de scris, doar de rescris deci e si mai simplu. Ce mi scapa mie?!

N ar trebui sa fie 12$? N ar fi fost elegant sa lasi pachetul la 10$ ca nu te pun sa traduci ca un caine? Oricum ti as fi dat 40 lei... ca nu ma duc cu jumatati de masura la banca.

N ar fi fost frumos ca pachetul de 20 sa fie la pret mai redus, ca sa ma atragi, sa ti dau comanda de cat mai multe!?

Voi vreti sa faceti bani dar nici macar inceputl nu l stapaniti. Sau te ai gandit ca ma arzi de 8 dolari?

Are doar 13 ani?ori.

Link to comment
Share on other sites

@M4T3! si alti baieti care nu vor sa isi piarda timpul,am incercat eu sa-i dau de munca acestui copil,din pacate a chiulit la romana.

Daca m-am chinuit sa vorbesc cu el 30 de minute adunat,mai pierd 5 minute sa ii scutesc pe altii de chin.

Lenjeri de pat – for Eddie.

Pentru un somn “mai bun” nu ai nevoie de foarte multe . Poti incepe a comanda o lenjerie de pat placuta la atingere si la vedere , care sa-ti tina de cald . Lenjerile de pat , au un rol foarte important in aceasta lumea , ele sunt folosite la “modelarea aspectului” pat-ului , orce om din lume care are un pat foloseste lenjerie de pat. Lenjerile de pat sunt facute din diferite material , cele mai folosite materiale sunt bumbacul si matasea.

- Lenjeria de pat facuta din Bumbac este foarte rezistent , placut la atingere , si usor de calcat , precum si acesibil la prêt;

- Lenjeria de pat facuta din matase protejeaza pielea si previne transpiratie in timpul noptii , datori microelementelor pe care le contine , dar este putin mai greu de intretinut, ceea ce o face un material potrivit pentru o lenjerie de pat pe care n-o folosesti foarte des;

- Flanela , esti obtinut tot din bumbac , catifelat la atingere si foarte bun pentru sezonul rece , pentru ca este cald si mentine tempretura corpului;

- Materialele organice (canepa) , sunt foarte bune in anotimpul rece , deoarece fibrele natural protejeaza corpul de frig;

..................etc

Asta e google translate copile.

Mersi oricum ...

Nu este google translate , mam grabit aveam o treaba acum am timp de articole...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...