Jump to content

Sandu

Active Members
  • Posts

    464
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Sandu

  1. Da, cumpărate de pe pcgarage. Din pacate s-au vandu toate.
  2. BitDefender Total security PC - Valabilitate: 1 an -Pret: 40 lei -Metoda de plata: Transfer bancar -Mai multe detalii aici.
  3. Recomand! Am mai avut afaceri cu el si a descurs totul in regula. @samhorse ai vreo dovada mai solida? Nu un simplu screen de cacat, o factura o dovada ca ai facut plata.
  4. Genereaza qr-uri, bun, doar nu face asta la nivel mare. ~300 de o data. O sa fac cu https://www.eventbrite.com/, + mass editor pdf sa scot ce nu am nevoie de pe bilet. Daca mai sunt si alte solutii astept raspuns. Multumesc celor care m-au ajuntat pana cum
  5. Se pot genera bilete custom? Biletele trebuie sa la printez, apoi vor fi vandute la intrare. Nu am gasit romania, sau macar sa scot acel pm
  6. Salut, trebuie sa generez undeva la ~300 bilete la un eveniment. Am nevoie de o aplicatie care sa genereze bilete cu coduri qr pe ele, care ulterior sa poata fi verificate prin telefon (codul qr creat sa poata fi verificat cu ajutorul telefonului printr-un scanner qr).
  7. Sandu

    Vand site adult

    In cat timp imi amortizez investitia?
  8. Sandu

    SEO tools

    Arhiva este gasita pe un forum, rulati sanboxed. https://mega.nz/#F!44x3yaBY!r5YP0h7KwYQwTVQkClsIDQ!kxw13D6B Nu sunt responsabil pentru potentialele daune!
  9. Sandu

    Udemy

    1.Closed Captions # 3 -Tools & Free Resources to do CC Smartly https://www.udemy.com/closed-captions-3-tools-free-resources-subtitle-softwares/?couponCode=FREE2017 2.Free Tools: Subtitle Softwares to Edit Closed Caption Files https://www.udemy.com/free-tools-su...dit-closed-caption-files/?couponCode=FREE2017 3.Free Resource Tools: Turn Speech To Text With Just One Click https://www.udemy.com/free-resource...text-with-just-one-click/?couponCode=FREE2017 4. Microsoft Power BI Introduction https://www.udemy.com/microsoft-power-bi-introduction/?couponCode=STNOWT 5. Learn Future House in Logic Pro X - Finish Fast - Be a Pro https://www.udemy.com/learn-future-house-in-logic-pro/?couponCode=FREECOURSE 6. Learn Probability and Statistics in an Easy Way https://www.udemy.com/probability-statistics/?couponCode=PROBFREE 7.Personal Finance: The Tools of the Wealthy https://www.udemy.com/personal-finance/?couponCode=FREEBIE 8. ASP.NET Core MVC, Quick and Practical https://www.udemy.com/aspnet-core-mvc-quick-and-practical/?couponCode=HAPPYAPRIL 9. Affiliate Marketing Hacking - The 5 Steps Fast Track Method https://www.udemy.com/affiliate-marketing-hacking-the-5-steps-fast-track-method/?couponCode=FREE_24 10. Turning the Self Inside Out https://www.udemy.com/turning-the-self-inside-out/learn/v4/?couponCode=NAMASTE 11.Understand the 5 best productivity hacks today! Manage your time, https://www.udemy.com/5-best-productivity-hacks/?couponCode=APRFI2017 12. Stock Options Day Trading Mindset for Success https://www.udemy.com/stock-options-day-trading-success-mindset/learn/v4/?couponCode=SPSOmind0 13. Reduce Business Systems Costs With a Meta Data Repository https://www.udemy.com/reduce-business-systems-costs-with-a-meta-data-repository/?couponCode=MDR-FREE 14. Create Progressive House Like Axwell & Ingrosso https://www.udemy.com/create-progressive-house-like-axwell-ingrosso/?couponCode=FREECOURSE 15. Clickbank Marketing + FREE SECRET SOFTWARE https://www.udemy.com/clickbank-marketing-blueprint/?couponCode=SUCESS3 16. Drumming Accelerator: How To Get The Best Start Possible https://www.udemy.com/drummingaccelerator/?couponCode=PILOT2 17. 15 Minute Hell: The Ultimate Bodyweight Workout For Warriors https://www.udemy.com/15-minute-hell/?couponCode=WOWGIFT 18. Elite Close Combat Training: Guerrilla Grappling https://www.udemy.com/guerrilla-grappling/?couponCode=WOWGIFT 19. Mastering DNS on Windows Server 2016 https://www.udemy.com/mastering-dns-on-windows-server-2016/?couponCode=BBH001 20. Interactive Dynamic JavaScript for beginners DOM https://www.udemy.com/javascript-dom/?couponCode=BHFFREE 21. Develop Amazing Confidence & Self Esteem - Certified Course https://www.udemy.com/develop-amazing-confidence-self-esteem/?couponCode=REVIEWMEPLEASE 22.Get Results - Core Principles of Web Development Tricks Tips https://www.udemy.com/web-developme...g-environment/learn/v4/?couponCode=PRODEVFREE 23..Excel 2016: Customize Excel – Save Time & Be More Productive https://www.udemy.com/customize-excel-2016/?couponCode=XL2KFREE 24. Interaction Design IxD tutorial Web Design Patterns https://www.udemy.com/interaction-design-ixd-tutorial-web-design-patterns/?couponCode=WEBFREE02 25.Twitter Marketing A-Z: Celebrity Twitter Profits https://www.udemy.com/twitter-marketing-a-z/?couponCode=FREE4BLACKHAT 26. Titanium Injury Prevention, Mobility/Stretching, and Recovery https://www.udemy.com/injury-prevention/?couponCode=FREE500 27. Epic Dumbbell Conditioning and Hardcore Strength Workouts https://www.udemy.com/db-conditioning/?couponCode=FREE500 28. MBA Business Tools That Get Results--Free Workbooks Included https://www.udemy.com/mba-business-...free-workbooks-included/?couponCode=FREE55000 29. How to Use Marketing Automation in Online Business https://www.udemy.com/how-to-use-marketing-automation-in-online-business/?couponCode=FBGROUPS 31. Learn How To Build An E-Commerce Web Site By Prestashop https://www.udemy.com/learn-how-to-...ite-by-prestashop/?couponCode=FREE8000COUPONS 32. Build 5 websites from scratch with HTML5 & CSS3 https://www.udemy.com/creating-5-web-development-projects-in-html5-and-css3/?couponCode=FREEFORLIFE 33. How To Turn Your Passion Into A Successful Online Business https://www.udemy.com/passion-into-online-business/?couponCode=U-STUDY-OUS-2 34. #11 Hand Coordination - Flowing Ballad 9 - Because He Lives https://www.udemy.com/11-hand-coord...d-9-because-he-lives/?couponCode=FREE2018ROSA 35. #10 Hand Coordination - Transfer Chord Ballad 9 - C & Bb Key https://www.udemy.com/10-hand-coordination-transfer-chord-ballad-9-he-is-lord/?couponCode=FREE2017 SKILLSHARE : FREE ENROLL Create a Super Optimized YouTube Channel to Share Your Ideas Free link: http://skl.sh/2dmGSrD
  10. Licență OEM, se poate instala pe un sigur PC. La care nu trebuie sa ai schimbări majore de hardware.
  11. Cyka bylat si bine ai venit!
  12. Written by an expert with over 15 years’ experience in the field, this book establishes the foundations of Cloud computing, building an in-depth & diverse understanding of the technologies behind it. http://thehackernews.tradepub.com/free/w_wile231/ Free offer expires 3/1.
  13. Sandu

    PING port

    Scoti ssl-ul A fost doar un exemplu
  14. Sandu

    PING port

    Ping-ul poate avea orice port Depinde la ce vrei sa ii dai ping. Exemplu: Daca vrei sa dai ping unui site se v-a folosi de portul 80 sau 8080. Iar pentru ping-ul tcp, udp intre echipamente, se foloseste portul 0.
  15. Sau poti modifica fisierul apk si sa scoti bucata de cod care afiseaza reclama. Vezi ca trebuie semnat inainte sa il faci inapoi apk.
  16. Sandu

    Vand site

    Cere paypal gift, sa nu ai surpriza unui refund.
×
×
  • Create New...