Jump to content

daatdraqq

Active Members
  • Posts

    4537
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    32

Everything posted by daatdraqq

  1. Ca sa faci MIX-ul ala trebuie sa ai acordul lui (cred ) . Era bun un avocat sa ne explice si noua ce si cum . De ex : unui program daca ii schimb tot (nume ,legaturi,sigla...etc) si apoi zic ca e al meu , cum poate cineva sa ma contrazica ca nu e al meu ?Sursa nu esti obligat sa o arati decat atunci cand vrei sa-l inregistrezi ca fiind al tau . O melodie ,daca in loc de autor Obama , nume muie SOPA eu o redenumesc si-i zic autor artist necunoscut ,nume muie PIPA , cum poate cineva sa demonstreze ca acea mel nu e cantata de "artist necunoscut " ?
  2. ACTA , SOPA ,PIPA ,PULA ......astia au fetish-uri cu prescurtari d-astea .
  3. Pai si de ce nu iei 40 de vecini , le dai cate 5 dolari si sa-i pui la treaba ? Cheltui 200 si scoti 1000 . Eheee , mancatu asta nu e chiar asa cum crede lumea ....
  4. Da !
  5. https://rstcenter.com/forum/members/benny_loppa/ Contacteaza-l ,cred ca te poate ajuta .
  6. Voi inca mai puneti botu' la romani ? 1)Romanul nu cumpara nimic , vrea totul gratis. 2)Romanul nu da nimic gratis in afara de bautura si tigari (cand e pilit) , pentru ca nu-i place sa bea singur .
  7. Un singur lucru nu inteleg la megaupload & co : de ce pula mea nu si-au facut firma offshore ?
  8. un american prost
  9. Sa-mi inchizi site-ul ...hai sa zicem ca poti dar sa-ti mai pui si poza pe serverul meu ? I-as da in judecata din puscarie pentru asta .Trebuie sa fie un proces in care sa se demonstreze vinovatia .Pana una-alta omul e nevinovat pentru ca beneficiaza de prezumtia de nevinovatie .
  10. Nu stiu omule daca sunt din Alaska , nu cred sa fie , nu aveau nicio urma de zapada pe ele .
  11. Dap , toti cei 5,7 mil sunt din Alaska si mananca pinguini pane cu sos de foca .
  12. Probabil de aia sunt asa de oligofreni toti . Da' e si ceva genetic la ei .
  13. Tipa de frica ma .
  14. Pentru PHP Tutorial PHP - Initiere in PHP & MySQL in limba romana
  15. Hai sa bem .
  16. Dupa cenzurarea internetului urmeaza sa ne bage cip-urile ca la vaci . "Marii" cantareti sau actori au uitat ca toti s-au ridicat din cauza pirateriei , ca de fapt pirateria este cea mai buna reclama care li se poate face . Daca nu erau piratati nu stia nici dracu de ei .
  17. Si uite asa , incet incet ,lumea o sa ajunga sa zica " God bless Afganistan " . Cine sunt teroristii acum ?
  18. Ba sa-mi bag pula .....
  19. De pilda !
  20. Anuleaza plata !
  21. Google pe prima pagina : Tell Congress: Please don't censor the web! https://www.google.com/landing/takeaction/
  22. )) Nea Gigi e golan batran . Presa a facut o gramada de bani de pe urma lui .
  23. Nu le verifici nicaieri , le rulezi in masina virtuala . E cel mai eficient antivirus .
  24. In 1989 au fost numiti "GOLANI" si "AGENTURI STRAINE" . Atunci au facut un lucru extraordinar ,speram sa faca si acum la fel .
×
×
  • Create New...