Jump to content
Speed13x

Curiozitate

Recommended Posts

Recent o prietena de a mea , nu inteleg cum  si cum a reusit , poate sa intre pe alte conturi de instagram , si de pe telefon. Avand in vede ca nici nu are prea mare treaba cu ce se intampla pe internet , cum e posibil asa ceva de pe telefon sa spargi conturi de instagram , daca ma puteti lamurii / ajuta v as fii foarte recunoscatori , sa avetii o zii frumoasa😘

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu e vorba ca e chestia de altceva , ca nu am eu treaba cu hack uri si ce este pe aici , doar va intreb daca asa usor ar putea fii , si nu mi l da , ca a spus ca nu il da la nimeni , nu am crezut-o , m am gandit ca spune doar sa se dea  "smechera"

 dar mi a dovedit ca merge  , dar daca  nu puteti sa imi dati un raspuns concret asta e🤷‍♂️ Va multumesc oricum😘

Edited by Speed13x
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Speed13x said:

Nu e vorba ca e chestia de altceva , ca nu am eu treaba cu hack uri si ce este pe aici , doar va intreb daca asa usor ar putea fii , si nu mi l da , ca a spus ca nu il da la nimeni , nu am crezut-o , m am gandit ca spune doar sa se dea  "smechera"

 dar mi a dovedit ca merge  , dar daca  nu puteti sa imi dati un raspuns concret asta e🤷‍♂️ Va multumesc oricum😘

Fie e vrajeala, fie e ceva bug serios gasit din intamplare.

Eu pariez pe priva varianta.

 

Ce inseamna 'mi-a dovedit ca merge'?

 

Daca chiar e un bug in securitatea instagramului, facebook te poate plati cu mii de $ daca este raportat legal.

 

PS: Instagram e o sub-parte a facebook. Instagram e parte din Facebook Bug bounty (https://www.facebook.com/whitehat/)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vatman32 said:

Da' si voua va plaaace... :)) . Speed13x , abcd-urs in discutii si exprimari .. 

 

@Speed13x prietena ta face misto de tine. Dai o buca si zii sa iti intre-n cont sa stearga filmuletul. O sa te convingi ca nu poate.

 

 

Esti amuzant la ora asta observ , viata mea mi a dovedit ca merge , ca orice cont i am zis a intrat pe el , ce sa mai imi dovedeasca altceva , abcd-ursule 😉

Link to comment
Share on other sites

Cine foloseste instagram sa-i dea baiatului care la randul lui sa-i dea vietii lui sa il sparga ca sa ne demonstreze si noua ca se poate asa ceva, dupa mai discutam problema.

 

Dar de ce viata ta nu iti zice cum se face ca doar e viata ta. De ce ne intrebi pe noi despre ceva ce face viata ta? :)) Nu inteleg logica.

 

Eu am impresia ca tu doar cauti scuze ca sa-ti dam noi ceva cu care sa-i spargi vietii tale contul de instagram fiindca o suspectezi ca te inseala cu cineva si vrei sa fii si tu ca prietenul fotbalistului aluia!!

 

Tu chiar crezi ca instagram este un site facut ieri de niste persoane in stare de ebrietate ca sa fie spart de oricine?

Edited by promoseo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...