Jump to content
mgabriel

Metode rapide de a face bani online 2022

Recommended Posts

Ce metode rapide de facut bani online rapid si usor mai exista in 2022 ?

 

Acum ceva vreme am avut castiguri bunicele prin Adsense si Youtube, dar de vreo 5-6 incoace au scazut semnificativ veniturile, adica daca in 2018 castigai 1000$ / luna, acum abia daca mai faci 5$ / luna la acelasi trafic si acelasi nr. de vizualizari pe youtube.

Link to comment
Share on other sites

On 10/9/2022 at 4:48 PM, mgabriel said:

Ce metode rapide de facut bani online rapid si usor mai exista in 2022 ?

 

Acum ceva vreme am avut castiguri bunicele prin Adsense si Youtube, dar de vreo 5-6 incoace au scazut semnificativ veniturile, adica daca in 2018 castigai 1000$ / luna, acum abia daca mai faci 5$ / luna la acelasi trafic si acelasi nr. de vizualizari pe youtube.

 

Mobile App Developer

https://flutter.dev

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/9/2022 at 7:10 PM, YKelyan said:

OnlyFans

am incercat eu cu onlyfans, in the end nu au mai vrut nici sa le dau eu bani sa ma mai lase acolo

edit: daca cumva de mai cauti metode "rapide" sa faci bani am eu cateva

1.GrayHat Ewhoring - o sa vezi cam 200 penisuri pentru 50$

2.BlackHat Ewhoring- o sa vezi cam 200 penisuri pentru 50$ si vreo 200$ + posibil sa dai de belea daca planuiesti sa te joci cu membrii familiei lui

3-4 Profiti de AI ba sa scrii o carte sau sa cresti un canal de youtube, daca cauti bine gasesti cum sa faci un video de la a la z fara prea mult efort

5. Onlyfans si aici daca te chinui un pic chiar poti sa fii femeie cu acte in regula, research

6. Asta fiind preferata mea, inveti ceva care sa te ajute pe termen lung si devii foarte bun la acel lucru, dar banuiesc ca asta nu te intereseaza fiindca vrei sa faci bani rapid

 

Edited by TheAnalyst
Link to comment
Share on other sites

On 10/9/2022 at 6:48 AM, mgabriel said:

Ce metode rapide de facut bani online rapid si usor mai exista in 2022 ?

 

Acum ceva vreme am avut castiguri bunicele prin Adsense si Youtube, dar de vreo 5-6 incoace au scazut semnificativ veniturile, adica daca in 2018 castigai 1000$ / luna, acum abia daca mai faci 5$ / luna la acelasi trafic si acelasi nr. de vizualizari pe youtube.

Similar cu a face bani pasiv online. Nu exista asa ceva, si daca exista sunt bani putini. Sunt mii ca si tine care intreaba la fel peste tot. Cauta si pe Reddit eventual sa vezi ce mai zice lumea.

Sau vezi unde e nevoie de muncitori in ceva meserie, o inveti si lucrezi ptr bani ca tot omul normal.

YouTube-ul s-a schimbat deja, e multa munca sa faci continut care sa atraga clientii, adica a competitia prea mare si trebuie sa faci mereu ceva nou sa atragi subscribers, apoi ori platesti pe cineva sa iti faca edit la video-uri ori o faci tu.

Mai exista aia veche de cand e lumea, unde cumperi ceva ieftin (Alibaba, OLX, etc) si le vinzi mai scump altundeva, dar dureaza pana iti construiesti clientii fideli si ai surse sigure.

In rest, daca ai un skill cat de cat unic, stii o limba straina, iti vinzi serviciile strainilor si faci un ban mai mult si usor...decat in Romania. :)

 

Noroc mai copile.

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/24/2023 at 9:34 AM, WarLord said:

Similar cu a face bani pasiv online. Nu exista asa ceva, si daca exista sunt bani putini. Sunt mii ca si tine care intreaba la fel peste tot. Cauta si pe Reddit eventual sa vezi ce mai zice lumea.

Sau vezi unde e nevoie de muncitori in ceva meserie, o inveti si lucrezi ptr bani ca tot omul normal.

YouTube-ul s-a schimbat deja, e multa munca sa faci continut care sa atraga clientii, adica a competitia prea mare si trebuie sa faci mereu ceva nou sa atragi subscribers, apoi ori platesti pe cineva sa iti faca edit la video-uri ori o faci tu.

Mai exista aia veche de cand e lumea, unde cumperi ceva ieftin (Alibaba, OLX, etc) si le vinzi mai scump altundeva, dar dureaza pana iti construiesti clientii fideli si ai surse sigure.

In rest, daca ai un skill cat de cat unic, stii o limba straina, iti vinzi serviciile strainilor si faci un ban mai mult si usor...decat in Romania. :)

 

Noroc mai copile.

 

Eu personal daca merge vorba de bani usori pe net prefer sa joc ceva pacanele cu coroane shining crown de pe https://getbadnews.ro/ , este o metoda super usoara si vesela. E de recunoscut ca am si pierdut ceva bani o periaoda, dar, per general sunt in + si am facut niste lei de un telefon

incredibil, nimeni nu a mentionat cazinoul :D nu ar fi o metoda buna de a face bani online? :))

Edited by cristinbiederwolf00
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...