Jump to content
zbeng

Cereti-mi tutoriale

Recommended Posts

Guest Praetorian
off:ce idiot esti baiatu

on:as dori un articol despre postgresql injection

Voi face unu maine sau poimaine.. daca ai un site vulnerabil, pm me, ca sa il fac cu screen-uri

Link to comment
Share on other sites

As dori un tutorial despre cum se face deface la un site,despte toate tipurile de deface,etc etc.

Vreau sa invat, nu vreau sa ma razbun pe nimeni,nu vreau sa fac nimic rau, doar vreau sa stiu metoda prin care se realizeaza.Multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

As dori un tutorial despre cum se face deface la un site,despte toate tipurile de deface,etc etc.

Vreau sa invat, nu vreau sa ma razbun pe nimeni,nu vreau sa fac nimic rau, doar vreau sa stiu metoda prin care se realizeaza.Multumesc anticipat.

da nu e nici o metoda, sincer tine de inteligenta toata treaba cu deface si de imprejurari, nu o sa gasesti nici un tutorial despre cum sa faci deface pentru ca nu exista un tipar pentru deface-uri

Link to comment
Share on other sites

Da,inteleg dar cum sa fac sa invat si eu cum se da deface?Sa zicem ca ma loghez ca admin,ce fac mai departe?Trebuie sa fie ceva pasi...da nu stiu de unde sa o iau,tu cum ai invatat la inceput?Am tot cautat da nu am gasit nimic si un ceva bine explicat mi ar prinde bine.Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Guest Praetorian

WTF!

Faci o cacata de pagina index.html in care scrii <pwned>Hacked By ***</pwned>

Daca ai access la host, il pui in /root sau daca ai acces de admin, modifici index-ul existent!

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor !

Am si o mica mare rugaminte la voi !

Exista cumva vreun tutorial pentru inregistrat tot ce se intampla pe Pc cand esti plecat !?

Daca da, cel mai mult ma intereseaza inregistrarea convorbirilor Y!M.

Chiar daca acea persoana are setat ca arhiva sa se stearga in momentu in care se delogheaza ?!

Un raspuns de la voi ar fi foarte folositor. Sunt novice in asa ceva :)!

Va multumesc tuturor care v-ati rupt din timpu vostru sa imi cititi mie postu !

Link to comment
Share on other sites

Guest Praetorian

Este program pe dracu!

Invata singur. Cauta pe google ce te intereseaza, citeste discutiile altora!

Cere ceva concret, daca nu, nu mai cere ca faci spam!

Nimeni nu a avut un profesor care sa il invete

Link to comment
Share on other sites

Imi poate da cineva va rog un topic ceva de pe aicea sau un tutorial ceva cum sa intru la cineva in calculator si sa vad ce face fara sa stie?

Dar sa fie o metoda cat de cat simpla deoarece am incercat ceva metode mai grele si nu prea mi-au reusit:(

Link to comment
Share on other sites

Imi poate da cineva va rog un topic ceva de pe aicea sau un tutorial ceva cum sa intru la cineva in calculator si sa vad ce face fara sa stie?

Dar sa fie o metoda cat de cat simpla deoarece am incercat ceva metode mai grele si nu prea mi-au reusit:(

e un program, se numeste dedratermi, face el pentru tine tot

Link to comment
Share on other sites

Salut,chiar daca n-am postat foarte mult ...sunt vechi pe forum....tot ce stiu am invatat de la cei mai buni de aici....

Doresc si eu un tutorial sau sa imi explice cnv...cum pot lasa o persoana fara internet...am patito de multe ori ....si cum pot sa ma protejez de asha ceva.....

Multumesc...

Edited by tdany92
ne terminat
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...