Jump to content
zbeng

Cereti-mi tutoriale

Recommended Posts

Salut,sunt nou ca user dar chiar m-ar interesa sa invat treaba asta: cum pot sa floodez un ip,am incercat tot felul de programe si chestia aia cu ping din cmd,toate fara rost.As aprecia daca ai putea face un tutorial despre cum sa floodezi un ip,cu un program sau niste comenzi ceva.Multumesc frumos,stima!

Link to comment
Share on other sites

E multe de stiut pentru asa ceva. In primul rand trebuie sa ai cunostinte solide de networking. Apoi apare marea problema. Protocolul YMSG (cred ca te referi la bootere pentru Yahoo! Messenger, sa iti poti "da afara" dusmanii de pe mess) nu este public, si trebuie sa faci sniffing sa prinzi unele lucruri. Si daca le prinzi, trebuie sa iti dai si seama care e rostul lor. Oricum, cauta, descarca si uita-te peste libpurple.

Link to comment
Share on other sites

salut! am si eu un ps2 si nu pot juca jocurile care sunt pe torrente.va rog dati-mi si mie o rezolvare acestei situatii,eventual un tutorial despre problema mea.precizez ca pot juca numai jocuri originale.merci mult

Nu poti juca jocuri PAL pe o consola NTSC. Si invers. Chiar si dupa ce il modezi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...