Jump to content
zbeng

Cereti-mi tutoriale

Recommended Posts

Tutorial ASM in x86, dar care sa imi arate si diferentele cum trebuie intre x86 si x64 cand programez in assembly code .-. Si sa fie pentru linux, ca nu am chef de tutoriale care sa imi arate compilatoare and shit in windowze. Sa fie destul de basic. Nu am nevoie inca de chestii avansate :)

Link to comment
Share on other sites

hey Multumesc Robert

tuorialu asta ii foarte bun :X... desi o sa ma stradui un pik sa il traduc... adica cu textele obisnuite nu am probleme dar cand e vorba de cuvinte noi... mai greu:">... am sa ma uit is la asta in romana

multzam inca o data :)

Link to comment
Share on other sites

total gresit

incearca si cu youtube, tot asa o sa fie, lasi clipul sa se incarce si te deconectezi de la interent si o sa poti viziona clipul fara probleme, nustiu anume ce proces se intampla aici, se incarca pe server nustiu pe unde, in orice caz nu se afla la tine in pc

" total gresit

incearca si cu youtube, tot asa o sa fie, lasi clipul sa se incarce si te deconectezi de la interent si o sa poti viziona clipul fara probleme, nustiu anume ce proces se intampla aici, se incarca pe server nustiu pe unde, in orice caz nu se afla la tine in pc "

DECI teraba este in felul urmator, bowserul pe care il folosesti (defapt orice bowser) salveaza tot ceea ce vezi tu, inclusiv filmuletele cu reclame, imaginile, avatarele, videoclipurile etc... cand tu parasesti pagina respectiva de internet tot ce a fost stocat din ea este sters automat... de exemplu dupa ce te-ai uitat la un video pe youtube inainte sa inchizi pagina intrii in > C:\Users\(userul tau)\AppData\Local\Google\Chrome (browserul tau)\User Data\Default\Cache < si acolo gasesti vodeoclipul ... daca vrei sa iti ramana in calculator il copiezi intr-un folder si il redenumesti GATA :D

Link to comment
Share on other sites

Sall la toate lumea.

As vrea tare mult sa faq o cerere despre urmatorul tutorial.

Fiecare calculator isi salveaza intr-un director sau folder siteurile pe care intra cu user si parola.

Cum se numeste acest director cockies sau cum altfel Si cu ce as putea deschide acele directore sau fisiere?

Multumesc Anticipat. Vas fi foarte recunoscator daca miati da un PM cu raspunsu. Bafta All

Link to comment
Share on other sites

salut...daca tot sunteti hackeri.....cine stie sa decodeze imaginile astea 3 puse pe un site,s a fie decodate in asa fel incat sa se vada bine scrisul....... astai noua incercare a hackerilor...am postato si aici ca sa vad care grupa de hackeri sunt mai tari....voi...sau xardas.....eu stiu cum se face .. :D

siteul....... Index of /

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...