Jump to content
Nytro

Offtopic

Recommended Posts

Cu totii stiti cat de nesimtit, nenorocit, ratat... sunt. Si am o surpriza pentru voi: De acum, voi da warn pentru fiecare offtopic si caterinca, pentru orice post care nu se incadreaza in subiectul topicului. Pentru caterinca aveti categoria Offtopic. Nu va convine, va dati cu curu de pamant. Reclamatiile si injuraturile aici. A, nici sa nu va mai prind ca cereti invitatii pe trackere sa reupload ( in caz ca mai sunt deja cereri de reupload ). La fel, daca inviati topicuri pentru un motiv idiot aveti warn. La 3 warnuri ban. Si eu va iubesc :)

Link to comment
Share on other sites

Cu totii stiti cat de nesimtit, nenorocit, ratat... sunt. Si am o surpriza pentru voi: De acum, voi da warn pentru fiecare offtopic si caterinca, pentru orice post care nu se incadreaza in subiectul topicului. Pentru caterinca aveti categoria Offtopic. Nu va convine, va dati cu curu de pamant. Reclamatiile si injuraturile aici. A, nici sa nu va mai prind ca cereti invitatii pe trackere sa reupload ( in caz ca mai sunt deja cereri de reupload ). La fel, daca inviati topicuri pentru un motiv idiot aveti warn. La 3 warnuri ban. Si eu va iubesc :)

Ce cool,abia astept.

"Reclamatiile si injuraturile aici"

Esti papagal ... cam atat :)

"Si eu va iubesc :)"

Si noi :)

A fost greu ?,am fost off-topic ?

Nytro punel la punct pe negreala ca face offtopic din orice la orice da reply.

Uite unu cu off-topic,warn !

hahaah ! lasa l sa faca si el posturi :))

Altu cu off-topic,warn !

Ai spus o chestie ilogica si absurda..

Ce dur esti......

jordy-sp.jpg

Apropo: 3iim? &9WdvG)ywE..

Al 3-lea,warn !

Ce aveti cu mine , eu sunt cumincior =) i don't spam

:* kiss nytro

Al 4-lea,warn !

Vezi... doar 4 :\ dar nu 5 ! eu am postat ceva in legatura cu topicul creat de tine[...]deci eu nu...cel putin nu pentru asta..

//eu sunt on-topic :]

Link to comment
Share on other sites

[ontopic]Foarte... interesant. Sa vedem cat va tine aceasta metoda.[/ontopic]

PS: Eu zic sa dai ban si pentru fiecare laba data cu pagina rst intr-un background tab. Asa vor avea oamenii mai putine probleme cu prostata.

Te pup.

Eu personal ma retrag din a mai posta. Mi-a facut placere baieti, salz.

- K

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...