Jump to content
al3x4ndru

nickname

Recommended Posts

hahaha Bine spus Nytro

Nick-ul meu mi-a venit pe moment cand mi-a facut noul cont pe RST... initial aveam Michel dar dupa o perioada mi-a "expirat" intram pe rst dar nu faceam nici un post pe forum doar citeam articole, il folosesc pe orice site care necesita nick (username)

Black = cica vrea sa exprime (sa demonstreze) partea intunecata din minte :)) asa m-am gandit eu atunci.

Rose (trandafir) = porecla,asa ma striga toti care ma cunosc.. :)

BlackRose = trandafirul negru =)) suna cam penal nu ? :D

Link to comment
Share on other sites

Nickname-ul meu este luat din cartea lui Kevin Mitnick The Art of Intrusion - The Real Stories Behind the Exploits of Hackers.Este foarte interesanta si recomand sa o cititi.

Ai putea , te rog, sa zici asa ca un fel de rezumat cam despre ce e vorba in carte si de ce se merita sa o citim ?

Multumesc !

btw, Krisler12: nu are legatura cu masina , l-am ales pe moment prima oara cand mi-am facut cont pe un site de underground hacking (avhackers). L-am ales ca suna bine , fara sa imi vina in gand ca se aseamana cu cel al masinii pana nu mi-a zis altcineva abia anu trecut pe un forum romanesc cum ca l-am scris gresit si ca trebuia cu "y". 12.... suna bine citit in engleza: [chraislar ilevan].

Link to comment
Share on other sites

Ce pot sa zic, curiozitatea ma omoara ;)). Mai stiu doar o persoana care are acest nick, si acel nick nu este pe site-uri sau altele, doar pe serverul de starcraft din Romania si in plus pe toate site-urile pe care sunt inregistrat acest nick este liber, sansele ca nick-ul meu sa fie folosit si de altii sunt mici mici pt ca e doar din ROmania, si in plus nu am nevoie de cifre dupa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...