Jump to content
wvw

Filme, seriale, documentare

Recommended Posts

As dori sa aflu si eu numele unui film... in film este vorba despre : Un mafiot bogat este condamnat la inchisoare.Cand urmeaza sa fie dus la carcera spune in fata camerei ca ofera 2 milioane de dolari celui sau celor care il vor scoate din inchisoare.Apoi incep tot felul de bande de mafioti sa incerce sa il scoata din inchisoare. Are idee careva cum se numeste filmul ?

Link to comment
Share on other sites

Sinopsis The Devil Inside:

În 1989, operatorii de la urgen?e au primit un apel de la Maria Rossi (Suzan Crowley) care m?rturisea c? a ucis brutal trei oameni. Întreaga ei via??, Isabella Torelli (Fernanda Andrade) a crezut c? mama ei a ucis brutal trei oameni din cauz? c? era nebun?.

Dup? ce afl? c? aceste crime s-au petrecut în timpul unei exorciz?ri, ea c?l?tore?te în Italia la Spitalul Centrino pentru psihopa?i criminali, unde mama ei a fost închis?, pentru a afla dac? este bolnav? mintal sau posedat? de demoni.The Devil Inside - Diavolul din tine (2012) - Film - CineMagia.ro

Mentionez ca este inspirat dintr-un caz real din arhivele Vaticanului.

Have fun!

Link to comment
Share on other sites

Sinopsis The Devil Inside:

În 1989, operatorii de la urgen?e au primit un apel de la Maria Rossi (Suzan Crowley) care m?rturisea c? a ucis brutal trei oameni. Întreaga ei via??, Isabella Torelli (Fernanda Andrade) a crezut c? mama ei a ucis brutal trei oameni din cauz? c? era nebun?.

Dup? ce afl? c? aceste crime s-au petrecut în timpul unei exorciz?ri, ea c?l?tore?te în Italia la Spitalul Centrino pentru psihopa?i criminali, unde mama ei a fost închis?, pentru a afla dac? este bolnav? mintal sau posedat? de demoni.The Devil Inside - Diavolul din tine (2012) - Film - CineMagia.ro

Mentionez ca este inspirat dintr-un caz real din arhivele Vaticanului.

Have fun!

a aparut la noi la cinema???? ca il astept de foarte mult timp. Am urmarit serie paranormal act. si de atuci am o pasiune pt filmele de genul acesta.

Link to comment
Share on other sites

Seriale : House , Bones ...sunt cele doua care m-au tinut fascinat si interesat de la primul sezon pana la ultimul ..faptul ca adauga mici elemente care sa mentina si o poveste intre ele..nu doar cazuri individuale...ma face sa le savurez de fiecare data.

Filme : Am vazut recent Eva ...e spaniol ...dar foarte reusit !:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...