Jump to content
symyforever

TeamViewer 5

Recommended Posts

sincer de pe situl oficial, downloadat de mine avea 2.664.104. Probabil au pus un update mai nou decat cel postat de symyforever.

Amandoua sunt bune.

Referitor la Teamviewer insa, pentru a-l diferentia de zecile de metode de penetrare meritau spuse cateva lucruri pentru a motiva topicul. Pentru cine nu stie: Teamviewer ofera metode de conectare la distanta la un alt computer. In plus fata de desktop connection sau remote assistance oferite de Microsoft el nu cere un user separat, sau conturi de msn. Foloseste cu succes o metoda diferita de conectare fata de alte vnc-uri: nu e bazat pe IP ci isi creaza el un numar de referinta incat o conectare este posibila chiar in cazul prezentei unui router, unui firewall. Pe langa accesul la desktopul mousul si tastatura utilizatorului contine si un program de transfer fisiere simplu de utilizat. Pentru a te conecta nu e obligatorie instalarea programului, are optiunea de a fi doar executat.

Hmm m-am straduit si eu in graba dar cam asa zic eu ca suna o metoda de a prezenta programul nou gasit pe net. 2 printscreenuri nu spun mai nimic.

Edited by loki
Link to comment
Share on other sites

ma am postat asta pt ca vad ca foarte multi useri au inca versiunea 4 de la tw si nu se uita pe site-ul oficial sa vada daca e update ... si daca il vad pe forumuri il iau...

in legatura cu faza ca nu bate

Edit : nici macar nu au aceeasi marime 

posibil ... eu l-am luat cand a aparut ... probabil ca au facut un update ceva ///

AlStar aici te contrazic ... tu nu faci diferenta intre unl care posteaza doar pt thanks ... and more si cineva care posteaza ceva ... daca programul asta nu este pe placul tau ...raporteaza la admin sau unui mod sa il stearga ... dar sa sti ca a fost downloadat de foarte multe ori ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...