Jump to content
CrashOverline

Funny mass :)

Recommended Posts

Eram pe RST, citeam posturi si ghici cine apare pe site. Nytro. Ma gandesc eu cum sa ma bag in seama fara sa imi dea warn si-mi vine in cap numele lui adevarat Ionut. Il caut pe FaceBook, ii recunosc poza, ii umblu pe profil....si vad ca e fan...ghici ce? Hacking ma! atunci soptesc "ba ce ar merge un ddos acum" La fix cat sa ma auda ... Bai si scoate warnu' frate, imi da ban, ne imprietenim si pe FaceBook, foarte tare frate !!!

Link to comment
Share on other sites

De pe bash craiova forum:

Cristina` Navodari: Eram in bank`...Citeam...Shy ghici cne se`aseaza`n fatza mea? ...[profa de mate]

Ma gandesc eu Cum sa ma bag in seama fara sa tzipe la mine ...Shy`mi vine`n cap prenumele ei...Elena..0 caut pe FaceBook..Ii recunosc poza...Ii umblu p`profil p`acolo...Shy ce fad k`i place ..Ghici ce?...Matematik`...Ce fuck`....Sh0ptesc.."Bay ce`ar merge`o ecuatie acuma"...[La fix kt sa ma`auda]....

Bay shy scoate creta frate...Ma scoate la tabla....Imi da shy`un 3...Ne`mprietenim =)) [mass] =)))

Asta mi se pare mai amuzanta :P

Link to comment
Share on other sites

Varianta cu profa de mate nu o stiam, eu am auzit de "massu" asta dimineata, la scoala, era o versiune cu profu de fizica :), iar cand am ajuns acasa am gasit massu asta:

Eram pe dust 2 campam si ghici cine apare in fata mea.SeDaN.Ma gandesc eu cum sa ma bag in seama fara sa imi dea headshot si-mi vine in cap numele lui Jean. Il caut pe FaceBook,ii recunosc poza din pgl,ii umblu pe profi...si vad ca e fan ghici ce? Counter Strike ma! soptesc in soapta "ba ce ar merge un headshot acum" La fix cat sa ma auda ... Bai si scoate awp frate imi da headshot ne imprietenim si pe FaceBook , foarte tare frat3 !!!

Si am facut varianta rst :)

ps: " soptesc in soapta " este o figura de stil :D

Link to comment
Share on other sites

Eram in carciuma pe la 3 dimineata si ghici cine apare in fata mea?Kw3rln.Ma gandesc eu cum sa ma bag in seama fara sa ma imbete si-mi vine in cap numele lui adevarat.Drinky,il caut pe facebook si il recunosc intr-o poza dupa un butoi de vin si vad ca e fan,ghici ce frate?Dubla de whiskey.Ma si soptesc incet "ba ce ar merge o dubla acuma '."la fix cat sa m'auda....Ba si scoate butoiu...ma face praf,ne mutam si la cealalta carciuma.Foarte tare frate

//fara suparare:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...