Jump to content
Guest Nemessis

[PWN - clipuri furate] Doua tarfe facute posta

Recommended Posts

WTF Intrerupatorul din camera lor din poze este exact exact, dar exact la fel ca al meu (pana si stratul de jeg / praf e acelasi): aceeasi rama cu patratele albe iesite in afara, aceleasi dimensiuni si forme ale carcasei si butoanelor din interior, aceeasi raza a celor 2 becuri de pe fiecare buton si aceeasi orientare a butoanelor cand e becul stins si culmea ca si la mine cand e becul stins alea nu sunt aprinse, nici una din ele. Si culmea 2 eu am rama de la un intrerupator mult mai vechi care l-am inlocuit cu altul mai nou, deci rama nu intra in setul standard al intrerupatorului si totusi coincid :D.

BTW: Daca mai avea si usa geam imi dadeam foc :).

Link to comment
Share on other sites

Io vreu asa : 2 pizde pe care sa le fut din ceas in ora, o prietena (foarte buna) pe care s-o fut dupa o cina romantica (am deja), la care chiar sa-i placa sexu fara inhibitii si obligatii si o sotie care sa accepte toate astea, ba chiar sa participe activ.

@neme doar blowjob ? :(

Link to comment
Share on other sites

crezi ca toata lumea are 15 ani si 30 kile ca tine ?

Aaa..acu' am inteles.. asta e limbaju' vostru'..al adultior...

ba futu-ti familia matii de lingau infect, de fatalau ratat , de imputitu dracu , uitate-n natia matii la posturile tale de pocnit, lingeami-ar toti membrii casei tale cateaua'n pizda.

mai bagam un edit ca nu mi-a ajuns:

ba futu-ti copilu matii , prafu s-aleaga de tine , sa faci leucemie si gastrita acuta .

acu m-am calmat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...