Jump to content
Guest Nemessis

Blogul lui Badea

Recommended Posts

Un comentariu "ba?it" la articolul lui Badea de mai sus :


#
170
De unde au venit votantii retardatii Says:
March 21st, 2010 at 12:22 pm

Domnule Badea cred ca am gasit retardatii care din cate vad au ceva probleme cu dumneavoastra …motivul: cred ca mamicile lor le-ar putea da un raspuns ca ei sunt atat de prosti ca le curge scuipat din gura

http://www.rstcenter.com/forum/21239-blogul-lui-badea.rst
http://rstcenter.com/forum/21031-incepeti-modificarile-la-bloguri-articole-raid.rst

Nu se pot lua masuri legale impotriva lor …adica ma gandesc ca societatea de hosting nu ar trebuii sa hosteze forumuri orientate catre activitati ilegale

Firma de hosting a siteului este http://powerhost.ro/ (iar in cazul in care se poate face ceva legal aceasta firma hosteaza numai siteuride hack, warez si in general numai site-uri ce incurajeaza piratetria)

Link to comment
Share on other sites

Un comentariu "ba?it" la articolul lui Badea de mai sus :


#
170
De unde au venit votantii retardatii Says:
March 21st, 2010 at 12:22 pm

Domnule Badea cred ca am gasit retardatii care din cate vad au ceva probleme cu dumneavoastra …motivul: cred ca mamicile lor le-ar putea da un raspuns ca ei sunt atat de prosti ca le curge scuipat din gura

http://www.rstcenter.com/forum/21239-blogul-lui-badea.rst
http://rstcenter.com/forum/21031-incepeti-modificarile-la-bloguri-articole-raid.rst

Nu se pot lua masuri legale impotriva lor …adica ma gandesc ca societatea de hosting nu ar trebuii sa hosteze forumuri orientate catre activitati ilegale

Firma de hosting a siteului este http://powerhost.ro/ (iar in cazul in care se poate face ceva legal aceasta firma hosteaza numai siteuride hack, warez si in general numai site-uri ce incurajeaza piratetria)

De asta tot ziceam ca unele din topicuri sa fie ascunse.

Link to comment
Share on other sites

"Domnule Badea" :))) sa fac pe mine de ras .. auzi la el "Domnule" cine este acum pupincurist =))) de unde rezulta ca masa este pupinpulista

:)) later:

Tata da-mi si mie prezervativul

Oooo... Ia-l da sa nu-l zgari

Nu domne stai linistit

Mircea sa ai grija de el intr-o zi va fi al tau

Tata, sa intamplat ceva cu prezervativul.. Ce?

Un fleac l-am ciuruit

Ciorap flausat!!!

Super pret cu ciorapul asta femei sa avem

Cu 25 ani garantie de la bunica ciorapul asta o sa-l folosesca si copii mei!

:))

Edited by tdxev
chef de caterinca
Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Siiiigur ca se poate face ceva. Eu ma pis pe ei iar ei stau cu gura deschisa si asteapta jetul. Mi se pare mie sau Badea deja sufera de mania persecutiei si vede conspiratie in orice? Ratatul care a comentat la Badea chiar are impresia ca au votat manual cateva mii de persoane? Sau ca va schimba ceva vreodata el sau idolul lui?

Link to comment
Share on other sites

paxy,iti miroase ceva in stilu ala de scris :))?dupa posturile de pe blog ale lui "me again" si ala care ne "da de gol",as putea zice ca e dilaul ala gay care manca un nil de sloboz.distrusu ala care ti-a adresat scrisorica aia retardata,avea acelasi mod de a linge.

fac pariu ca ala e singuru care a postat pe blogu lui badea cu un ip din alta tara,ca de,stiu limba romana si polonezii.cu cat un proxy nu e de romania si scrii si in romana,cu atat esti mai anonim.aia ar fi teoria lui.is curios daca ip-urile alea frecventeaza des RST si sub ce user se logheaza

Edited by wildchild
Link to comment
Share on other sites

Hmmmm... Am si eu o nelamurire:

Cum a ajuns acest maimutoi o persoana publica si chiar idolatrizata de mii de oameni???

Dupa limbajul pe care l-a folosit in acest articol ne demonstreaza ca nesimtirea in cazul lui nu cunoaste limite...

Edited by tjt
Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

"Maimutoiul" are in spate o experienta foarte mare in divertisment si stie cum sa se faca placut maselor. Pana in urma cu doi ani de zile puteam sa spun cu mana pe inima ca este un show man exceptional, dar dupa ce a promovat in nesimtire cel mai jegos partid de dupa 90 am realizat ca mintind o tara intreaga zilnic a ajuns si el sa creada ceea ce zice si a inceput sa vada in orice o conspiratie a presedintelui impotriva lui. Din pacate prostimea nu realizeaza ca idolul lor Badea i-a facut sa voteze un personaj ajuns de rasul intregii lumi (nu exagerez cand spun asta), ce afirma ca a pierdut alegerile datorita vrajitoarelor angajate de Basescu si care nu este sprijinit nici macar de propriul partid, daramite sa conduca o intreaga tara. Actiunile lui Badea si ale fanilor sai ne trimiteau tara inapoi in timp cu 10 ani de zile daca aveau succes. El nu va recunoaste asta vreodata, fanii lui nu vor fii capabili niciodata sa realizeze acest lucru fara a fi influentati de un alt idol de carton. Mircea Badea este ciobanul unei turme foarte mari de oi.

Tocmai am realizat ca dobitocul care a postat linkul catre forumul RST ii promoveaza in felul asta numarul de telefon fix si adresa la care locuieste Badea impreuna cu parintii, chestie pe care chiar noi am vrut sa o facem prin ultimul raid. Nu ma deranjeaza ca a facut-o pentru ca asta a si fost scopul raidului. Ca sa vedeti cat de retardati sunt fanii lui si incapabili sa se gandeasca la consecintele faptelor lor.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

E posibil sa fie cineva care sa fi vrut sa promoveze topicul respectiv, inclusiv numarul de telefon si adresa lui Badea. Dupa cum spuneam nu a facut nimic rau pentru noi, iar cum numarul de telefon si adresa sunt luate din cartea de telefon, deci sursa publica, implicatiile legale sunt nule.

Link to comment
Share on other sites

dupa cum spunea nemessis,scopul principal a fost indeplinit.ba i-a trantit si una peste fata cu penultimul post si tot ce poate badea sa faca e sa taca si sa inghita in sec.colac peste pupaza,putem sa ii bagam si cateva "chestii" in gura in mod oficial.deci mircica,daca citesti aceste randuri,sa stii ca ai tot dispretul din partea noastra.officially you can go fuck yourself and pour some fire on you in front of the whole country;we would increase the popcorn production in no-time.iar cat despre acea gura sparta,nu am decat un BIG THANK YOU!

Link to comment
Share on other sites

Blog de doi lei, om de doi lei. Nici nu poate gandi singur... Daca unii sunt pupinbasisti, inseamna ca el e pupinvoiculist, sau ce cacat? Il admira toti retarzii... Cin' s-aseamana s-aduna. *punct*

Si te-ai gandit tu dupa doua luni sa redeschizi subiectul.

Link to comment
Share on other sites

^^ problema e ca DOAR SPUNE, nu face nimic in plus, si in plus multe chestii le exagereaza prea mult. A nu se considera ca tin cu Base, dupa parerea mea trebuie toti dati jos de acolo si pusi niste oameni responsabili. Sunt sigur ca in tara asta se gasesc 1000 de oameni responsabili si cu capul pe umeri sa poata sa faca ce trebuie pentru tara asta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...