Jump to content
Joanna

Buna baieti :)

Recommended Posts

Am descarcat de pe filelist o serie de tuts for hacking si am gasit "how to download from a paypal site without paying a penny" si asa am dat de site. Site-ul arata super, eu lucrez in photoshop de ceva timp si daca are cineva nevoie de un template, signatures, sau photo retouching, cu cea mai mare placere :)

O mare mare rugaminte am daca ma poate ajuta cineva. Exista stock sites pe internet, Stock Photography: Download Free Stock Photos & Royalty Free Images, Royalty Free Stock Photos at Fotolia.com si altele care vand stock photos la preturi de 80 pana la 100 de dolari poza, ceea ce este enorm pt ca la un design se pot folosi peste 20.

Am incercat toate posibilitatile din lume sa descarc si cu acel tutorial, nimic nu merge,in conditia in care cunosc 3 persoane care pot descarca fara sa plateasca dar nu vor sa imi spuna cum :(.

Nu cer tipsul gratis, aici sunt o parte din lucrarile mele JtotheOtotheE's Gallery, daca cineva doreste ceva si ma poate ajuta cu cea mai mare placere ii voi face un cadou un design, template sau photo retouching :)

Multumesc frumos anticipat.

Link to comment
Share on other sites

ai pm :]

frumoase lucrari.

"Buna Joanna,

Da-mi add pe y!M:

O sa incerc sa te *lamuesc*.

Toate cele bune, Pax."

Daca nu as fi citit in spatiul din sigul tau as fi zis ca e o greseala...daca pe un site de hack tu esti asa disperat ..atunci serios de compatimesc pt viata reala ....or te-ai intalnit cu Ciomu or ai facut intrecere cu nenea de 300 d kg la greutate pt ca atitudinea ta e definitia frustrarii.

Pt ceilalti recititi postul meu, daca cineva imi poate spune cum se pot descarca stock photos de pe siteurile cu plata, gratis, atunci imi poate face comanda de design sau video gratis.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

oky u lost me :P ..nu am habar deloc de administrarea unui site ..eu nu ma ocup decat de design atat stiu :)...am gasit aici http://rstcenter.com/forum/8047-download-paypal-site-without-paying-penny.rst, dar nu apare nimic de download in locatia descrisa ....

Salut, bine ai venit pe rst!

Cand citesti un tutorial sau cand descarci ceva uita-te si la data ( 09-25-2007 ) si la comentarii... ;)

ps: cand nu ai ceva "vechime" pe un forum, nu te lua de useri, ca nu stii peste cine dai :))

Edited by ZeroCold
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...