Jump to content
paxnWo

rowarez.org de vanzare

Recommended Posts

Vindem rowarez.org full: domeniu, fisiere, db, iar hostingul il platim noi in prealabil pentru 3 luni daca optati pentru powerhost.ro

Statistici gtop.ro

Statistici forum

12 aprilie 2010; 12:14 AM:

Currently Active Users: 180 (46 members and 134 guests)
Users active in the past 24 hours: 2893 (289 members and 2604 guests)
Today: 633, Yesterday: 33,789, Total: 5,182,371
Most day was Monday 21 December 2009 with 137,003 visits
Threads: 501,874, Posts: 542,481, Members: 7,607, Active Members: 999

Oferta incepe de la 500$; astept mesaje pe privat.

Metode de plata: transfer bancar, western union, cash face 2 face ( Bucuresti ).

Link to comment
Share on other sites

Eu am o baza de date veche a unui tracker a carei activitate am inceput-o pe 22 Ianuarie,o luna si jumatate mai tarziu am schimbat sursa si nu s-au mai potrivit tabelele bazei de date la noua sursa,baza de date are 33.000 de useri (toti s-au inregistrat in decursul a numai 6 saptamani,aveam peste 2000 de useri noi in fiecare zi),care ar fi pretul corect pentru ea ?

Link to comment
Share on other sites

spor la vanzare, o sa intreb cativa prieteni care ar putea fi interesati...

si pt cei care comentau la pret eu zic ca nu e cazu sa faceti remarci de genu plus ca site-ul are potential si poate fi monetizat un pic mai mult fara a devenii enervant....

Link to comment
Share on other sites

Guest ballack

probabil daca vindeai db-u` acum un an , cand era ceva activitate pe el and shitz , chiar daca erau mai putini membri puteai obtine un pret bun avand in vedere la cata reclama cu " cumparati vip " s-a facut and shitz .

In prezent cre'ca mai sunt bune doar mailurile , si senzatia de a fi admin peste moldovean ..

@ giok123 si tu esti un assliker , vezi ca acum o sa-ti dea db moca daca ai zis chestia asta ^^

Link to comment
Share on other sites

Doar de curiozitate: Ce OS aveti pe server-e?

centos

@Pax din curiozitate te intreb: Ai primit vre-o oferta mai mare de 500? SAU mai bn spus c-am ce oferte ai primit, daca ai primit.

acum un an am primit oferta 15 milioane de la o tipa, parca, de care acum nu mai dam. sigur ar fii interesata. a crescut foarte mult rw intr-un an.

500$ putin la ce content e acolo ? db-ul are 1gb, daca stii cum sa-ti indexezi paginile ajungi sus.

Link to comment
Share on other sites

Sa-mi bag pula in coliva,lumanrea,parastasu,grijania spovedania si impartasania la toti mortii tai,sa le ii iau lu mata pomana de 6 sap[tamani in pula,sa-mi bag pula in tamaia de la capu lu mata,sa-ti iau toti mortii in pula,sa-i scot din groapa sa-i pun in genunchi si sa le trag la muie.Sa le trag la muie la copii nepotii si stranepotii tai 20 de generatii de acum incolo,sa o fut pe nevastata in pizda cand o fi gravida si copilu tau din burta lu nevastata sa-mi suga pula.Sa-mi bag pula in ciorba si bomboana de pe coliva lu mata cand o face pomana de 6 saptamani,sa-i umplu gura cu sperama cand o muri la fel si tie si la toti mortii tai si la tot neamu tau.

rusumihaicristian@gmail.com

Edited by begood
Link to comment
Share on other sites

Guest ballack
centos

acum un an am primit oferta 15 milioane de la o tipa, parca, de care acum nu mai dam. sigur ar fii interesata. a crescut foarte mult rw intr-un an.

500$ putin la ce content e acolo ? db-ul are 1gb, daca stii cum sa-ti indexezi paginile ajungi sus.

plm , intra pe mess

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...