Jump to content
sec_hacker_ret

Cum sa desfaci calculatorul sa cureti virusii astfel incat sa nu pierzi garantia !

Considerati ca am raspuns in concordanta ?  

87 members have voted

  1. 1. Considerati ca am raspuns in concordanta ?

    • DA
    • Era mai bine sa ii fii spus adevarul


Recommended Posts

ma opreste vecina pe holul blocului - aoleu vecine ce ma fac, stiam ca te pricepi la calculatoare, a venit cineva la mine si mi-a bagat o groaza de virusi si viermi daia in calculator *pana sa apuc sa zic si eu ceva ... cum fac sa desfac calculatorul sa curat virusii si sa scot viermii aia ,ca este sigilat si in garantie si nu vreau sa pierd garantia la el ! BAMMM !!WTF!!! Te-ai Tampit ?!?!?! * acuma ce era sa fac la asemenea intrebare ?! : -pai ce sa faci, ca sa nu il desfaci ii faci o gaura la baza , ca la ghivecele de flori si or sa se scurga pe acolo :))))) *logic ca aproape imi venea sa vomit la cat ma abtineam sa nu rad ; bun .... nu mica mi-a fost surprinderea cand peste cateva zile dau de vecina .... -vecine, vecine, multumesc mult imi merge mult mai bine calculatorul acuma ! WTF ? ce dzeu credea asta ca virusii sun gandaci de bucataie sau rame sau ce doamne iarta-ma, auzi tu la ea, cum sa desfaca calculatorul sa curete virusii =))) ca vezi doamne e sigilat si pierde garantia !

Link to comment
Share on other sites

calmi ca adevarul era ca eu am trimis-o la unu sa ii instaleze OSul si i-am zis sa ii bage si deepfreeze (cu parola ) si nu avea cum sa aiba nimic .... cel putin nu dupa ce dadea restart

de acolo stia ea ca ma pricep la calculatoare.... dar eu nu aveam timp atunci

si stiu tot ce avea ea in pc ca tot de la mine erau

da nah, normal ca a mers mai bine , ca l-a scos din priza ca sa ii dea gaurica .... daca femeia facea numai sleep la calculatorul ala ....

statea la katerinca pe siteuri de matrimoniale si prostii cu webul pe mess, da pe google ce inseamna virus ii era jena sa caute

Link to comment
Share on other sites

ha

mi-a povestit cineva, tocmai angajase secretara noua la magazin de calculatoare. Facuse facultatea la AC... Tipa sa nu se abtina sa para mai utila: "Am luat huse pentru calculatoare. Sa nu ia virusi.". Bineinteles ca a doua zi si-a cautat alta secretara.

Link to comment
Share on other sites

In armata, acu vreo multi ani, primisera aia un 486 DX2/66, primul calculator, mandria unitatii.

Era iarna, si maioru a dat ordin sa fie pus, lasat noaptea sa mearga, supravegheat in biroul cu calculatoru.... un reseu electric.

Motiv? sa nu ia virusi calculatoru!

Link to comment
Share on other sites

"Totusi, era mai bine sa-i zici adevarul fiindca ea nu stia si a apelat la tine sa o ajuti."

Si atunci de ce nu ai selectat asta in poll? :))).

Eu zic ... trebuia sa-i spui adevarul pt ca

Unu la mana e femeie si asta explica multe, ele "nu le au" ca noi <sexist motherfucker>

Doi la mana e vecina-ta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...