Jump to content
daatdraqq

Locuri care va inspira minciunile

Recommended Posts

Am auzit ca ploua sambata:| si eu vreau sa ma duc...daca nu ploua ma duc la Canalul de apa calda de langa Cernavoda (apa care iese de la Centrala Nucleara intra in canalul ala apoi se varsa in Dunare)...pestele vine acolo pentru ca este apa calduta (doar iarna):D

Localizare Google Earth:

44°22'11.55"N

28° 2'39.22"E

Link to comment
Share on other sites

va spun eu cel mai tampite locuri

1 pe undeva pe langa un sat numit fierbinti exista o balta ezista legenda ca ar exista carasi in acea balta eu unu am prins numai regine mereu prindeam vre-o 100 hraneam toti caini si pisiocile cu ele dar chestia era ca mai radeam si eu cu prieteni

2 tot pe acolo exista un rau numit dambovnic e raul cam, poluat ca s-a spart acum 1-2 ani nu mai tin minte exact ceva pe la petrochimia din pitesti si a scapat ceva petrol de la aia deci in rau prinzi morgoi la greu da morgoi sunt speciali au culoarea lor specifica negru si cu miros "relaxant" de benzina cred ca sunt si aromati cu benzina pe astia nici caini nu-i mananca deci in concluzie sa nu va avantati prin zona aia la pescuit....

Edited by parazitul29
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...