Jump to content
SympleBoy22

Special Area

Recommended Posts

De.ceva.timp.am.vazut.ca.au.aparut.multe.loguri/conturi.filelist/parole/etc/etc.pe.forum.Ar.fi.mai.indicat.sa.se.faca.o.categorie.privata(nici.chiar.privata)sa.o.poata.vedea.doar.anumiti.useri(dupa.posturi.activitate.etc)pentru.ca.sunt.multi.butexi.care.intra.pe.forum.pentru.prima.oara.in.viata.lor.si.se.aleg.cu.2-3.conturi.pe.filelist+cateva.loguri.de.Yahoo!si.gata.treaba...

Link to comment
Share on other sites

Guest .TinKode.

70% din cei care zici ca au activitate aici [adica multe posturi, sunt spammeri, inclusiv tu].

Pana la urma fiecare e liber sa faca public ce doreste.

Link to comment
Share on other sites

Ideea e buna. Are si dezavantaje. Dupa ce criteriu vor fi alesi ''membrii de incredere''?

Oricum deja 3 topicuri pe tema asta e cam mult, nu vi-se pare?

Il punem pe kwe, beat, sa extraga din caciula (plina cu biletele pe care se afla numele membrilor ) cateva zeci de persoane care sa aiba acces la sectiunea respectiva. Nu e mai democratic asa ??? :))

"Sectiune privata" - ceva de genu "pui usa de metal, creste interesu" :))

Link to comment
Share on other sites

@DLD: Tocmai de aia, probabil, "sectiunea vip de la RST e goala". Parerea mea. :)

O fi ea goala, da' toti 'este' curiosi sa vada ce e acolo :))

on: e buna ideea, dar daca se va lua dupa nr de posturi va creste si nr de spammeri :P

//LE: @ tromfil - am inteles ideea din prima... eram si eu putin 'ironic'

Link to comment
Share on other sites

Marea majoritate a celor care shareaza conturi si baze de date pe aici au o credibilitate destul de mare dupa parerea mea.

Ptr ca ei au facut share ..... implicit nu-i intereseaza modificari de pass sau cont.

O alta categorii care ar putea avea acces la acele conturi sunt membri care deja se cunosc intre ei sau care au recomandare din partea unui mod/adm.In momentul in care un membru este recomandat de catre un alt membru si da cu picioarele prin conturi ...dispar amandoi !!! Simplu.

Ideea este ca trebuie un mod. numai ptr sectiunea respectiva care sa urmareasca logarile pe sectiune si din cand in cand sa verifice statusul conturilor .

Link to comment
Share on other sites

cred ca dau la cativa acces "permanent"

si la altii pe baza cotizatiei (sau conturi sau alte chestii interesante)

cei care au statut "temporar" va trebui sa aduca informatii noi pentru a-si mentine accesul.

Cat de greu e sa strangi cateva sute de conturi intr-o noapte ???

Odc-ul este patria retarzilor.

Link to comment
Share on other sites

Cat de greu e sa strangi cateva sute de conturi intr-o noapte ???

Odc-ul este patria retarzilor.

Adevar graiesti si nu uita de strong dc:D

on:eu cred ca este bine dar mie lene sa postez logurile asa ca daca se face dau direct acces la web panel(doar sa nu il fure vreunu web panelu ca am platit pentyru el)

Link to comment
Share on other sites

Pana acu toata lumea posta sqli si xss, acu au trecut pe stealere...

Is curios ce urmeaza dupa o_O...

ps: care au conturi de paypall/alertpay si le e frica sa le foloseasca (cunosc multi d-astia) sa imi dea mie pm cu ele, dau alte conturi la schimb... (sa nu fie goale :D )

E o idee proasta sa se dea acces la "Special Area" pe conturi, toata lumea poate face rost de ele...macar daca ati da pe conturi importante :D. (nu filelist, lockerz, metin..plm)

Dati dupa posturile de calitate sau dupa rep.

Edited by ZeroCold
Link to comment
Share on other sites

Daca accesul ar fi restrictionat decat pentru persoane care sunt in stare sa nu schimbe parolele la conturi importante si sa le folosim toti ar fi perfect :)

Conturi de hi5 / facebook / yahoo / msn sau alte cacaturi NU! [decat daca au ceva interesant]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...