Jump to content
H2K

care da bacu? sa intre aici...

Recommended Posts

Cica am picat in prima banca pe mijloc, cica adio copiat =))

Conform facebook, aplicatie "Ce vers din melodiile lui Spike ti se potriveste" a reiesit: TU O SA TE DUCI DRACU =))

http://img88.imageshack.us/img88/7891/spikemel.jpg

stai omu linistit...daca iau lovelele o sa copiezi si daca stai la catedra...

-dar nu a raspuns nimeni la intrebarea mea....se va afla cu 10 minute 15 inainte ce opera s-a extras ? la sigur nu cu presupuneri

Link to comment
Share on other sites

la mine a inceput panica :-|

-auziti ma ... o sa se afle ce opera sa extras la partea 3 cu cateva minute inainte ? ca doar no sa stau in mijlocu examenului sa caut opera intre cele 35 de fituici

Toate subiectele ( I, II, III) vin odata, nu? adica asa stiu eu....

Extragere de subiecte se face maine la 9 parca. Nu cred ca vom putea afla inainte subiectul III decat daca face iar videoconferinta minstrul educatiei si le comunica la directori inainte de a le trimite subiectul prin fax sau prin ce il trimit ei...

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt la fel... Una cu subiectul 1, una cu subiectul 2, una cu subiectul 3. Si le-am bagat mai mult in interior, dar cand ma ridicam sa ma duc sa imi iau ciorna tineam mainile in fata tricoului ca se vedeau colturile drepte. Oricum, degeaba, nu le-am putut folosi. Asta e, la mate e adevarata provocare, acolo trebuie sa vad ce fac...

Link to comment
Share on other sites

romana ca romana...o fabulezi..o lalaiesti ... vrajeli etc....

ce dracu facem la mate ? ca nai ce sa lalaiesti...rezultatu ala e ...altu n-are cum.... sa vezi show la mate :-|

ma gandeam la mate sa imi iau handsfree deala cu magnet..care il arunci in ureche si sa imi dicteze un einstein de afara sau mai multi :D

Edited by yceman
Link to comment
Share on other sites

Nasol examen. Nu stiam nimic legat de basm. Nu stiam nici de cine e scris, si credeam ca e "Harap Alb si merele de aur", credeam ca e si cu zmeu si cu span. Dar mi-am adus aminte cateva lucruri... Noroc cu fata care a fost in fata mea, super de treaba, orice o intrebam ma ajuta, si am copiat de la ea de pe foaie.

Noua ne-au zis din start ca ne lasa sa vorbim dar nu ne lasa sa copiem. Si cineva statea la catedra si cineva in spate si se plimbau cam mereu prin banci. Nici nu aveam basmul pe foi, nu ma gandeam ca pica porcaria asta. La alte clase am inteles ca i-a prins cu foi, dar le-au luat foile si nu i-au dat afara. Si nu ma oftic ca nu am facut, ma enerveaza ca am stat sa citesc 10 rezumate si comentarii + 2 nuvele...

La mate sa vedem ce va fi. Daca imi da cineva trebuie sa imi dea exercitiul cap-coada, degeaba imi zice ideea de rezolvare sau alte prostii. Plm, ce o fi o fi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...