Jump to content
plm

Ce telefon sa imi iau?

Recommended Posts

sincer nu stiu ce vezi la un touchscreen de 400 de lei.M-am jucat pe o gramada de 5230 si nu mai vreau sa pun mana pe asa ceva.Am un coleg caruia i-a picat de la 1 metru (de pe masa) si s-a crapat displayu imdiat. Daca vrei touch vezi si Nokia C3-01 Touch'n'Type sau Nokia X3-02 Touch and Type - Full phone specifications .Eu sincer pe astea le-as cumpara.

Link to comment
Share on other sites

Criterii de alegere telefon;

1- gandeste-te ce vrei de la el, aici poti pune touchscreen, sa vorbesc, sa vibreze, sa ma scoata in evidenta, sa ma tina bateria, sa aiba card, sa reziste la socuri, sa fie frumos, rotund, patrat, plm.

2 dupa ce ai stabilit ce te intereseaza (un criteriu poate sa fie culoarea, de ex sa fie roz, un alt criteriu carcasa, ex metal), ia-ti o bere, ceva, cauta pe site-uri gen GSMArena.com - GSM phone reviews, news, opinions, votes, manuals and more... si alege cateva modele; exclude-le pe cele ce nu-ti permite bugetul, si ia ceea ce iti place, insa gandeste-te inainte daca este cea mai buna investitie pe care sa o faci, fiinca ai si alte alternative, de genul.. o placa video, o floare la mama, bilete la meci cu tata, un parfum la iubita.

Link to comment
Share on other sites

Eu am un Samsung C6625 si sunt foarte multumit de el!

Parerea mea e sa mai strangi niste banuti ca nu trebuie neeaparat sa iti iei un jaf de telefon de prin "feretexas" sau de la "indienii" de la colt, a zis cineva mai sus sa te gandesti bine si asta trebuie sa faci pentru ca dupa sa nu regreti...

Telefonu' eu l-am luat la abonament la Cosmote, ca e criza si nu am avut banii toti atunci!

Samsung C6625 - Full phone specifications

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...