Jump to content
culay

Culmea prostiei

Recommended Posts

Multumesc tuturor celor care mi-ati trimis mass-uri pe parcursul anilor trecuti. Datorita bunatatii voastre am trecut prin urmatoarele:

1. Am citit de 270 de ori ca contul meu de yahoo va fi sters.

2. Am cam 30.000 de ani plini de ghinion in fata mea si am murit deja de 671 de ori pt ca nu am dat toate mass-urile mai departe.

3. Mi-am sacrificat o mare parte din economii pt micutul Rares care saracul de el e de 3 ani tot nou nascut si in spital in stare critica (apropo... nu exista cancer la creier).

4. Telefonul meu gratuit Nokia nu a ajuns la mine niciodata si nici televizoarele si miile de dolari nu isi fac simtite prezenta.

5. Familia mi-a murit de nenumarate ori ca am si uitat cine mai e in viata si cine nu

si lista poate continua 8-|

nu stiu ce e asa uau la a primii mass`uri de genu

Link to comment
Share on other sites

Bai, poate am tulburari psihice, cel putin, nu imi traiesc viata pe net... marian... si pe langa asta, nu stau sa dau deface-uri cu texte penibile gen "hacked by MARIAN" . No offense, ur still a no-lifer. :( Chiar daca ai avatar cu tine la mare facand blackflip

Link to comment
Share on other sites

E Off-topic mai facem si noi misto!

Raspuns la intrebarea ta:Da trebuia,cand ma duc la buda fac un blog!

ei si ce daca e offtopic?asta inseamna sa abuzezi si sa pui toate conversatiile idioate cu idioti?nici caterinca nu poate face din asta omul care are cativa neuroni activi cat de cat.

pentru mine pune-ti si pe hi5 poze cum te cufuresti, ideea e ca nimanui nu-i pasa.

Link to comment
Share on other sites

ei si ce daca e offtopic?asta inseamna sa abuzezi si sa pui toate conversatiile idioate cu idioti?nici caterinca nu poate face din asta omul care are cativa neuroni activi cat de cat.

pentru mine pune-ti si pe hi5 poze cum te cufuresti, ideea e ca nimanui nu-i pasa.

Frate nu intereseaza numai da reply,asta inseamna ca dai reply doar pentru posts!

Nu te intereseaza vezi despre ce e vorba,nu esti interesat dai frumos back!

Link to comment
Share on other sites

Frate nu intereseaza numai da reply,asta inseamna ca dai reply doar pentru posts!

Nu te intereseaza vezi despre ce e vorba,nu esti interesat dai frumos back!

te simti?nu de alta dar tu erai acuzat de post hunting zilele astea.mie mi se rupe ca scrie 500 sau 4 post-uri, tot wildchild raman.mi se pare extrem de amuzant cand vad ca un c8il care vrea sa se dea sm3k3r facand pe altul sa para prost si de fapt el e cel mai retard.culay omule, esti o cauza pierduta. iti recomand sa pui mana pe o carte de socializare si apoi sa-ti mai faci aparitia pe aici.in loc de registered user ti s-ar potrivi mai bine "troll" ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...