Jump to content
daatdraqq

Penal (nu gasesc alt titlu )

Recommended Posts

Cum coios acum serios in screenurile alea in care apare si sange / bucati de animal chiar a fost folosit unul real :| ? In unele credeam ca e ceva de plus umplut cu rahat, dar in altele se misca si are viata acea treaba :/.

Da , totul e real .

@Mosad , imi pare rau ca ti-am stricat ziua , am pus avertizare .

Ce mi se pare socant este ca lucrurile astea le fac niste femei foarte tinere .

Link to comment
Share on other sites

Ce mi se pare socant este ca lucrurile astea le fac niste femei foarte tinere .

Imi pare rau sa te contrazic dar alea nu pot fi numite FEMEI.Alea is mai jos decat animalele pe care le omoara.

Cat de disperat pentru bani(sau faima)trebuie sa fi sa faci asemenea rahaturi?

@pr00f : deja cred ca cei de pe insurgen au un raid impotriva lor Operation Germbug - /i/

Link to comment
Share on other sites

Ok, sa spun baga-mi-as pula dupa ce am vazut si video-ul ala ar insignifiant si nu si-ar mai avea rostul.

Sincer nu stiu ce sa zic... in sensul ca: ok e nasol ce am vazut. Dar inafara faptului ca pot sa-i injur si sa ma jur pe procesor ca le-as insera un fier incins in nas pana le iese creierul pe cur daca i-as prinde, n-am ce face. Si asta nu schimba cu nimic situatia.

Gandindu-ne pe scara larga, putem sa ajungem imediat la concluzia ca se poate intampla acelas lucru si cu oameni nu numai animale, si daca ma intrebati pe mine cel mai probabil se intampla. Sigur ca nu ii mananca, dar cred ca si-ar dori sa-i manance decat sa fie o jucarie sexuala...

E de prisos sa mai zic ceva avand in vedere ca orice zic e inutil.

Link to comment
Share on other sites

asiaticii dezvolta tot mai multe categorii de fetisuri, prima data vazusem asa ceva intr-o colectie marcata "adult". Ma scarbesc filmele astea, am mai vazut unul candva pe youtube cu niste eleve intr-un restaurant unde aveau in farfurie pestele pe jumatate prajit, dar viu, si se jucau cu furculitele sa vada cum se zbate. Delicatesa restaurantului. Nu-i inteleg, parca as prefera filmele lor scatofile si cu strivitul coaielor cu tocurile decat asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...