Jump to content
Patrunjel

Emsiu la romanii au talent?

Recommended Posts

Salutare.

Ma uit la romanii au talent, si tocmai a terminat un pulica relativ maxim de gheu care da senzatia de sex oral prin pantaloni ca hobby.

Individu cica a cantat rap.Ar fi fost o treaba daca nu:

1) ar fi iinceput sa chise (pise, pentru bucuresteni) ochii

2) ar fi tinut partea cu parintii pentru el

3) nu ar fi incercat sa impresioneze prin faptu ca parintii lui is acuma in stare de fertilizator

4) nu ar fi dat impresia de "Hai, manca-ti-as, ca is necajit"

5) ar fi fost pe pula lui (stiu, ma repet)

6) n-ar avea pirs in spranceana

7) n-ar fi venit cu un prieten oleaca mai anal decat el

8) prietenu anal nu ar fi avut fularas de-ala din care poti sa faci o rochie de mireasa, cu tot cu dantela

9) nu s-ar fi luat in brate cu tovarasu lui

10) nu i-ar fi bagat un deget in cur tovarasului lui cand l-a luat in brate

11) chestia de la punctu 10 nu se vede pe camera, da daca iti imaginezi, nu pare imposibil

12) lista continua, daca mai stiti chestii prin care ala demonstreaza ca ii place sa simta vlastarul tineretii masculine in cur, sa precizeze :)

Pe scurt, mie mi s-o parut pielea pulii individu.Voi ce credeti?

PS: E ala cu cantecelu cu "Romanii sa demonstreze ca au talent", sau asa ceva

Edited by Patrunjel
Link to comment
Share on other sites

@tornada a, ok, deci ti-ar conveni sa ai, de exemplu o sora curva (daca ating un punct sensibil imi cer scuze de pe-acum, nu asta era intentia mea). Face si ea ce poate saraca. Pana si baba horny (chestia aia mare si rosie care facea valuri pe scena, imposibil s-o fi ratat) mi s-a parut mai buna.Aia macar m-a amuzat.

Aveti un patratel alb in josul paginii, dati click pe el si apasati pe tastatura (un dreptunghi cu niste click-clackuri) .Asa ies cuvintele.Dati Post Quick Reply si apare.Si mie mi se pare ca interactiunile sociale is pielea pulii, da aici macar nu trebuie sa acorzi prea multa atentie, folositi Reply fara frica, nu musca (decat daca aveti pe maus vreun animal mic si dubios care musca) (sau daca mausul vostru este un animal mic si dubios care musca :-S )

Edited by Patrunjel
Link to comment
Share on other sites

Inca o chestie pe care nu o inteleg e de ce tenorii (spe ca am zis bine) sunt asa de aplaudati, si toata lumea vorbeste de ei vreo 2 zile, si toata sala se ridica.

Eu cred ca e un cacat care a fost bagat in capu oamenilor "Fi atent, coaie, daca canta ca la opera, te ridici si tu si aplauzi, sa pari destept. ".Intr-adevar, suna bine, insa tot bine suna si o oala in care dau cu lingura ritmat, cat astept sa mi se fiarba crenvustii.

Daca nu intelegi versurile tot degeaba....eu pun pariu ca nici 10% din aia care se caca pe ei cu muzica asta nici nu stiu limba italiana (banuiesc ca in italiana se canta)

Sau poate sunt eu un ghiorlan needucat in fina arta a muzicii, si pe mine nu ma "gaghila frumos" nici in pula nimica...Voi ce ziceti?

Link to comment
Share on other sites

Guest Mosad

Iarasi ati inceput sa deschideti discutii inutile?Bai patrujel,ce-ti pasa tie de ce face gayu ala ?Te-a deranjat de pe scaun?Nu-ti inteleg afirmatiile,esti penibil.Sanatate!

Link to comment
Share on other sites

Deci emsiunea asta Romani au talent e un fel de copy/paste :|

Exp:

Fata care danseaza la bara

Romani au talent : AudCulori.Com - Fata care face acrobatii incredibile la bara, la “Romanii au talent” !

Britain's Got Talent : YouTube - Canalul utilizatorului BritainsGotTalent09

Fata si cainele dansator :)

Romani au talent: Cainele Vanda a impresionat la Romanii au talent

Britain's Got Talent :

si lista continua doar ca nu am gasit secvente sa le pun uitati-va la Britain's Got Talent la mai multe secvente sa vedeti ca o sa gasiti multe faze care sunt si la noi .

Ba eu inteleg copiezi tipul de emisiune dar sa copiezi si talentele asa zise talente la noi FACK :)

Edited by MazaBoY
Link to comment
Share on other sites

Bai, mie mi se pare penal copilu ala Tutu Adrian. Merita altu. Ce pula mea ma interesa pe mine, ca i-au murit parintii ? Maicamea e moarta, imi dati Administrator pe forumu asta ? Sau , sa ma duc la provider, sa-i zic ca mama mea e moarta, si sa-mi dea net pe gratis. E fix pula.

Link to comment
Share on other sites

E bine daca la noi se promoveaza talente din mila (...), ca la x i-a murit ma-sa si trebuie sa il ducem in finala. Daca e sa o luam asa 50% dintre Romani au probleme dintre care 20% din ei mult mai grave ca rahatelul asta de "Titi, Tutii", pola mea, merita toti cate 120 de mi de euroi?. Oricum romanii au talent la belele, suferinta, si lipsa de aproape orice isi doresc. Ce e nou in asta?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...