Jump to content
c0smyn

[Vand] Anti Screen-Shot + Aimbot pentru CS 1.6

Recommended Posts

Apreciez munca unora care fac chestii de genu. Eu unu pentru anti-ss folosesc plugin care schimba viata jucatorului si atunci degeaba are anti ss. Pentru aim, iti trebuie un admin cu experienta si banul o sa vina rapid. Success la vanzare pentru timpul alocat ca sa faci un program de genu.

Link to comment
Share on other sites

Ai dreptate legat de adminul cu experienta, dar din pacate foarte multi admini pe foarte multe servere se bazeaza exclusiv pe poze si pugin-uri de genul decat pe experienta. Am avut situatii in care am spus unui admin ca cineva are aim si el ii facea poze, de parca ar fi aparut ceva in poze :)) . Mai mult daca i-ai face si un sistem ca sa detecteze comenzile de orbire gen amx_flash sau care mai sunt ar fi un sistem complet

Ps. ai putea sa dai cumva sursa?(doar in scop educational, nu ma ocup cu asa ceva, din punctul meu de vedere e cea mai mare prostie sa creezi hack-uri pt jocuri multi-player) dar ar fi interesant sa ma uit prin sursa unui astfel de program, niciodata nu am reusit sa prind sursa unui astfel de program.

Link to comment
Share on other sites

Numai un idiot poate sa joace cu asa ceva.

sunt multi ratati, majoritatea n au terminat inca generala si totusi o ard la rece pa net, rup aimul si apoi se lauda in fata blocului cu K/D-ul lui de mare zmeu la caunter striche.

invata joaca si ai sa vezi ca nu o sa ti trebuiasca nici un kkt de genul asta.

Link to comment
Share on other sites

Amice îmi pare r?u s? te anu? c? dac? folose?ti Leis dup? primele 5 fraguri ai banu' asigurat. Se zbate ?inta zici c? o ia la fug? :)

Dute ma de aici.Auzi la el 5 fraguri.Faceam si 60 fraguri per harta si tot nu primeam ban lol,aveam ~2000 killuri cu leis si nimeni nu avea nimic cu mine.Mi-au facut cateva poze dar logic ca au iesit curate.

Link to comment
Share on other sites

cat pot sa urasc codatii,acum cativa ani jucam cs ajunsasem destul de bun dar pana la urma m-am lasat din cauza voastra. Inca nu pot sa imi imaginez ce rost gasisti in faptul de a juca cu coduri, chiar va simteti bine cand castigati fara merit in fata unor oameni cinstiti care au depus mult timp pentru a ajunge buni ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...